Щеплення необхідні? (2)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем algo, 30 Червень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    побачать пузо і без доказів терміну/дозволів лікаря просто не пустять
    --- дописи об"єднано, 18 Червень 2016 ---
    якщо в дитини неврологічні проблеми - це є медвідвід від щеплень. Ледве відкачали ж.
    Ну крім того, що щеплення - це зло
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Діти з важким гіпоксичним ураженням повинні до року бути під пильним наглядом не лише педіатра,а і невропатолога. До року в середньому не бажано починати ніяких щеплень через можливі неврологічні проблеми.а коли розпочинати вакцинацію,то не в умоваз поліклініки,а в умовах стаціонару ( щоб бути під наглядом)
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Ага, зрозуміло. Я цього не знала.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    вас лікарі мали попередити
     
  5. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Нажаль не попередили, і в роддомі зробили одне щеплення, тільки БЦЖ не було. Тому я тепер трохи в шоці, що мені не сказав ніхто. Хоч в роддомі малий був під наглядом.
     
  6. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    А що вам в пологовому кололи, якщо бцж не було? Від гепатиту? Питаю, бо в нас не було ні того, ні того, але кололи вітамін К. То може то в вас було не щеплення, а теж вітамін К?

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Вам гепатит, напевно, зробили. Не гризіться, добре що все впорядку і не було реакцій, вже ж нічого не зміните. А на майбутнє будете знати. Знайдете собі доброго імунолога, невропатолога і вже потім будете рвшення приймати.
    Пам"ятайте з дільничноі за щеплення питають, чим більше відмов, тим більше взувають, втна вам не порадник. В пологовому теж, напевно, з тих причин не повідомили. Мусите собі знайти когось хорошого, кому можна довіряти, ну або відмовитеся взагалі. То вже кожна мама вирішує собі індивідуально.
    --- дописи об"єднано, 18 Червень 2016 ---
    До речі так, могли віт К колоти. То у виписці має бути. Що кололи, чого не було , від чого відмовилися
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    вам хіба гепатит могли вколоти. Але чи справді вам пробили щеплення? У вас у виписці дитячій , що було вказано? Чи ви навіть не вникали у виписку? Там вказується для дільничого педіатра щодо вакцинації, яка була зроблена у пологовому. Бо вам щеплення не мали би узагалі робити. І вам все0таки його і не робили. Красуня, ви мусите самі зараз відслідковувати усі нюанси. І вникати самій. Тому що сліпа довіра медикам може призвести до непоправимих наслідків Відповідальність за дитину несете ви і наслідки розгрібати вам. Тому максимально самі вивчайте інфо, вникате у всі діагнози і призначення, які вам дають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 5
  9. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Так, в пологовому зробили щеплення від гепатиту.
     
  10. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    В нас була простіша ситуація і нам сказали зразу писати відмову, навіть не пропонували робити щеплення. Інші дівчата з палати писали відмови або дозвіл.

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в меді взагалі всі якось полегшено видихають коли пишеш відмову від гепатиту.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    за останні 6 років у нас з Мечнікова ніхто з малих із щепленням не приходив. Без проблем можна було відмовитися, без згоди нічого не кололи. То вже потім в поліклініці, батьки, коли вирішували починати щеплення, щеплилися за своїми графіками. А в пологовому з щепленнями дійсно не виникало проблем.
     
Статус теми:
Закрита.