Щеплення необхідні? (2)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем algo, 30 Червень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Навпаки деякі з знайомих мам надають суттєву перевагу от такому щепленню. Для них є наступні переваги-не треба кілька раз їздити поліклініку і один укол. Чомусь не задумуються вони що в цьому уколі є. А потім дійсно проблеми. Хоча купа знайоми щепиться і переконують мене, що варто.
    Я єдине, що малому робила це БЦЖ. Хоча якоїсь дивної реакції не було. Але я дуже про це пожаліла і пообіцяла собі, що жодного щеплення більше робити малому не буду. Здоров"я дорожче!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Нам скоро потрібно віддавати малу в садочок. Вона не щеплена. В садочку черги (ми не записались в той садок бо переїхали), нам щоб туди попасти треба дуже проситися і відповідно йти на поступки (завідуюча вимагає хоча б 1 щеплення зробити). В поліклініці зробити "запис" відмовилися. Ті хто не щепиться, як ви вирішуєте такі проблеми? Де можна домовитись за довідку? (в приват, якщо можна).
     
  3. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Тому що сидить в голові стереотип, що нещеплена дитина обов'язковий носій всіх інфекційних хворіб, від яких щеплюють. А ви дайте зустрічне запитання: чого ж батьки мають боятись, адже їхні діти щеплені, тобто захищені, чи вони не вірять що щеплення їх захищає?:girl_wink:

    Merry, пОступки бувають різні. Думаю мисля в завідуючої така: вламаю на одне щеплення, а за ним і на інші. З домовлянням вам не допоможу, а крім нього є три методи: більша сума добровільного внеску, влаштування "по-знайомству", або надсилання завідуючій заяви рекомендованим листом з повідомленням про вручення. Останній спосіб може зайняти до року часу, бо саме такий строк дається завідуючій законодавством, щоб знайти місце для вашої дитини, знайомства теж мають не всі, залишається збільшена сума добровільного внеску + тверда і аргументована позиція не щепити.
    Ми от теж в такій ситуації будемо незабаром, бо теж маємо переїзд, і абсолютно невідомо куди. Прийдеться починати все спочатку...
    Ще скажу вам, що завідуючі часто мотивують відмову тим, що будуть мати штрафи від санстанції, але як повідала мені одна форумляночка, штраф під час перевірки виписується загальний: за непомитий баняк, за нещеплену дитину, за сміттячко на килимку, і становить порядка 200-300грн, а, знаючи наші інспекції, вони завжди знайдуть до чого придертись. Тобто можна домовитись з нею, що в крайньому випадку ви оплатите той штраф.
    В поліклініках домовлятись зараз не дуже можуть, бо немають вакцин, відповідно не можуть вас щепити навіть фіктивно.
    І не забудьте про посилання Уки; рекомендую роздрукувати його для завідуючої, нас в районному відділі освіти попросили їм залишити роздруківку, бо вперше то побачили.
     
    Останнє редагування: 4 Липень 2011
  4. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    дівчата, хелп. Маю питання для власного розвитку: недавно розмовляла з подругою, в неї мала має коклюш (кашлюк), не щеплена... наслідки жахливі... тобто процес протікання хвороби. Мала закашлюється, синіє, вся їжа практично вибльовується, не спить... вже так 3 місяці...і кажуть ще мін 3 так буде, але з полегшенням. ЇЇ подруга встигла щепити малу від того. Результат - мала перенесла дуже легко, менш ніж за місяць. Постало для мене таке питання, чому саме так? Я противник щеплень, не робила жодного і не планую... Але тут закрались "смутные сомнения".... Розвійте їх, пліз!!!
     
  5. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Тут в темі десь Зануда писала про те як хворіли кашлюком її щеплені дівчата . Якщо коротко, то більшу роль в тому як протікає хвороба, відіграє стан імунітету, а не наявність щеплення, бо і зі щепленнями нерідко хворіють дуже важко, а є й такі,що без прививки легко переносять болячку.
     
    Останнє редагування: 4 Липень 2011
  6. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    я спробую:
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    це залежить від імунного стану самої дитини. У моєї коліжанки двоє дітей мали кашлюк: молодша дитина була щеплена, а старша - ні ( бо алергик і йому робили АДП, а не АКДП ( без коклюшного компоненту). Обоє перенесли захворювання однаково, молодша дитина абсолютно не легше за старшу.

    ---------- Додано в 14:18 ---------- Попередній допис був написаний в 14:13 ----------

    так зараз роблять дуже поширено. Посилаються на медичні приписи. Але найцікавіше не те. Коли я вперше почула про такий варант щеплення,який провели дитині моєї знайомої у звичайній дит. поліклініці, задала одному дуже хорошому львівському педіатру заптання: чи можна так робити? Вона запевняла, що вкрай не бажано. І рекомендувала батькам
    ,бо там такого не зроблять. А ось тут читаю зовсім зворотнє.
     
  8. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    підтримую, процес протікання хвороби залежить від імунітету.

    моя нещеплена старша доня у віці 4 років хворіла кашлюком в досить легкій формі - без задихування і тільки з легким кашлем крізь сон.
    при чому в той же час кілька щеплених діток з нашого садка хворіли триваліший час і у важчій формі.
    а деякі дітки взагалі не заразились.
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    в мене родичка на днях утнула штуку - не щепила дитину, так сталось, що дуже поранилась донечка, так "добрі" лікарі наполягли, щоб вгатити з різницею в кілька днів "Інфанрікс" і ще кілька прививок - коротше той набір, що розтягують на рік за кілька днів. Я в шоці, пробувала переконати, та де там...Лікар сказав, що тре прививки, щоб не було зараження крові, значить треба...І ще гордилась, що привитвка дорога, імпортна..Мдяяя..Бідна та її дитина, краще б вже поступово то робила, а нє отак метатись - то не роблю, то роблю все зараз.
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

     
  11. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    залежить, куди на роботу.
    Якщо не помиляюся, вимагатися може тільки туб.діагностика, в дорослих це флюрка або рентген. А от щодо щеплень, то навряд чи
     
  12. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Я також ще не робила щеплень малому,... в садочок планую через 1,5 роки. Цікавилася про записи прививок, то сказали, що минулу вже мені ніхто не впише. Дівчата, а як робити з майбутніми щепленнями, якщо реально я їх робити не буду. Якщо хтось знає напишіть в пп.
     
  13. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    А нас цікавить відмова від манту. Ми йдемо в садочок і від всіх прививок пишемо відмову, то манту туди також входить? Бо це ж рахується що не нам потрібно, а чи ми часом не хворі. Чи приймуть в садочок без манту?
     
  14. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Якщо написана відмова від прививок, то там має бути написано, що і від Манту теж, бо це не прививка. Я спочатку у своїй відмові про Манту не написала, і малому зробили без мого відома, вже аж сама зауважила слід від Манту на ручці. Що до того, чи приймуть в садочок без Манту - це як у випадку зі щепленнями - десь приймуть, десь ні. Можуть наполягати, щоб була консультація фтізіатра з рентгеном легень.

    ---------- Додано в 14:16 ---------- Попередній допис був написаний в 13:42 ----------

    Важко повірити, що лікар попався настільки дурний, що вважає, ніби при пораненні можна заразитись дифтерією, кашлюком, поліомієлітом чи тому подібним (Інфанрікс - це прививка від дифтерії, кашлюка, правця, а Інфанрікс гекса - те саме + гемофільна паличка, гепатит,поліомієліт). При пораненні можна підчепити тільки правець, але виключно при певних умовах. Паличка правцю знаходиться в грунті і відноситься до анаеробів, тобто розвивається тільки в безкисневому середовищі. Тобто при побутово-домашніх травмах ножем, склом і т.п., які не були забруднені землею, зараження абсолютно виключене. Якщо ж рани були від предметів з землею, або сама рана була в землі ( коліном об асфальт, босою ногою в землі на скло) , розвиток правцю можливий тільки за умови відсутності доступу кисню, тобто глибокі колоті (довгий цвях) або кусані (довгі ікла) рани, коли бруд і кров залишаються в рані. Якщо рани великі, але з них рясно тече кров, вимиваючи бруд і грунт, або є можливість рану добре промити, то правець не розвинеться. Ось чому при брудних ранах радиться дати певній кількості крові витекти, а , якщо не тече, то видавити і добре промити рану перекисом, а, якщо немає, то хоча б великою кількістю води. "Зараження крові", яким страшив лікар, буває вкрай рідко, і збудники при цьому інші: стафіло- стрептококи. До чого тут щеплення від дифтерії і т.п.? Виглядає на явну брехню і спекуляцію на маминій необізнаності. Якщо вже лікар так боявся правцю, то запропонував би моновакцинацію від правцю. В даному випадку і контрацептиви міг запропонувати, бо імовірність при пораненні заразитись поліомієлітом, кашлюком, гепатитом чи дифтерією така ж як і завагітніти.
     
  15. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    ми зробили нашій малечі всі необхідні щеплення, єдине затянули із щепленням від дифтерії, наша лікарка сказала, що обов"язково потрібно зробити щеплення і приписала "Інфанрікс", не знаю як мені бути? порадьте?
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    тобто у вас зроблені які щеплення? Гепатит, БЦЖ і КПК? А АКДС узагалі не робили?
     
  17. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    ми робили всі щеплення до 1.3 міс, от тоді мали щепитись від дифтерії і захворіли, пізніше я вагалась чи потрібно нам це, от і затягнули до цього часу, а тепер потрібно зробити мед. довідку в садок,і лікар каже , що необхідно щепитись, тому, що пропадуть ті попередні щеплення(((
     
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Це що означає, що якщо в наявності вакцин немає, садочок вимагає щоб робити Інфанрікс? Але ж він такий дорогий. Тепер веду себе по-іншому якщо немає вакцин, не купую. Чекаю, а як не буде, то буде без щеплення.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    якщо ви до того робили усі щеплення, в тому числі АКДС, то який тепер сенс відмовлятися від ревакцинації ( при умові, що реакцій на попередні не було). Якщо реально вважаєте, що щеплення ви не хочете більше робити- то не робіть узагалі ніяких. Якщо ви вважаєте, що щеплення потрібні, то сенс було робити попередні всі і АКДС, а ревакцинацію ні? А щеплять наразі справді "Інфанріксом" платно у мед.закладах, бо дуже рідко поступає у держ поліклініки.
     
  20. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    нам "Інфанрікс" в поліклініці кололи безкоштовно, але наразі там нема, реакції на щеплення не було ніяких, просто переймаюсь, чи зараз із -за такого великого періоду нам зроблять щеплення, щоб не пішла якась реакція на це
     
Статус теми:
Закрита.