Щеплення необхідні? (2)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем algo, 30 Червень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Lidusha

    Lidusha New Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Цікава ссилка про те, що нема жодного зв'язку між вакцинацією і аутизмом і про те, що тімерозалу (консерванту з ртуті) вже давно немає в сучасних щепленнях для дітей.
    http://www.aspergers.ru/node/67
     
  2. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    зараз у поліклініках останню ревакцинацію АКДП вимагають щоб робити тільки Інфанриксом,попередні можна робити вакциною іншого виробника.
    якшо перетримані терміни між ревацинаціями,то очікуваної користі зі зробленого щеплення вже не буде.
     
  3. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Я теж дуже переживала за реакцію малого на прививку, бо до 2,5 років не зробила жодної (хіба в роддомі). Тепер перечитала купу інформації, розпитала знайомих і зробила висновок щепити дитину. Поки що зробили одну Пентаксимом, реакції не було, температура не піднімалась. Мали через місяць повторити, але малий захворів кором і відклалось ще на місяць. Тепер ККП робити не буду.
     
  4. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    давно це скільки?
    як мінімум гепатитні моновакцини, які колять в Україні, містять тимеросал. Мвйже всі протигрипозні містять тимеросал. Частина КПК містить тимеросал.

    ---------- Додано в 17:54 ---------- Попередній допис був написаний в 17:52 ----------

    хотілося би побачити хоча б абстракт дослідження, бо з наведеного повідомлення конкретної інформації нуль.
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    максимальний термін між 3 і 4 ревакцинацією ( щоб усі щеплення були справді ефективними) - 1 рік і 9 міс. Тобто відрахуйте цей термін від останньої АКДС. Якщо терміни порушені, ревакцинацію проводити можна, але ефективність захисту знижується.
     
  6. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Питання до лікаря:

    Як вам? Через БЦЖ заразили дитину туберкульозом, а тепер ізоніазидом будуть попереджувати розвиток туберкульозу.
    Ужас! Ось де справжній геноцид...
     
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    мене в підлітковому віці таким чином "профілактували", не знаю чи є зв"язок, але через два роки поклали в лікарню з загостренням гастриту...і то в 16 років!
     
  8. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    В мене в школі було щось подібне, манту збільшилося в розмірах, то таблеток не призначали, тільки сказали пити скількисьтам часу щойнонадоїне молоко з-під кози, ще тепле. Як згадаю.......над ванною пила, назад верталося..
     
  9. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    До речі, чула, що в США набагато більше щеплень, ніж у нас, роблять. І від того, і від сього, і ще на всяк випадок від отого... Це правда? Як воно на практиці?
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    На котрій сторінці цієї теми? Бо писано разів 100...

    Ефективність чого?! :khomyak:
    Наспівуючи:
    http://www.youtube.com/watch?v=k43Z_foH6-4
     
    Останнє редагування: 9 Липень 2011
  11. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

     
  12. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

     
  13. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Познайомилась вчора з мамою одного хлопчика, якому в рік зробили щеплення проти коклюшу, а через тиждень дитина злягла з тим самим коклюшем :girl_devil:
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Вилазить боком панічне щеплення від свинячого грипу...
    тут і тут
     
  15. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    якраз хотіла про те саме написати. одне цікаво- чому це розголошують?
     
  16. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    припускаю, що через те, що дали відмашку на різних рівнях. В нас - бо топлять Юльку за ту епідемію. На міжнародному рівні, бо офіційно таки визнали, що паніка була безпідставна, і навіть спробували за то взути ВООЗ. Ну і певно таки настільки вже кричущо, що не затаїш.

    А що то була за аферична вакцина, я тоді по гарячих слідах писала. Трохи хаотично і емоційно (я тоді через той переклад і купу роботи спаа по дві години на добу), але ілюструє підхід до тої вакцинації. там ще згодом чого доброго і невиношуваність вагітностей вилізе, от лиш чи пов'яжуть?

    ---------- Додано в 13:44 ---------- Попередній допис був написаний в 13:41 ----------

    А тим часом тут АКДС зробили черговій дитині :sad:
     
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Писала відмову сьогодні. і підписала акт про ознайомлення з тим, що мою дитину не братимуть в виховні оздоровні та навчальні заклади. в акті посилання на календар . кажу воно ж недійсне. а лікар : звідки ви то взяли? вже друга мамочка нам то каже а ми не в курсі.
     
  18. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

     
  19. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

     
  20. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    це справді жах, таке враження що на наших дітях досліди проводять...бідна дівчинка...

    у мене двоє діток не щеплених...але педіатр наша радить зробити. у вересні ..АКДП...аргументує це тим, що це хлопчики...і для них паротит грозить безпліддям...
     
Статус теми:
Закрита.