Щеплення необхідні? (2)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем algo, 30 Червень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Щось не зрозуміла чому дільніча дурна,на скільки я знаю,що алергія в основному спадкова.

    думаєте то від щеплень,щось слабо віриться,мій тоже з двома щепленнями,але купається з задоволенням,а от,якби ваша не любила бути одягнутою-то думали б,що їй не зручно чи тіло там болить,а так не бачу звязку!
     
    Останнє редагування модератором: 4 Серпень 2011
  2. Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Якщо не буде офіційної інфи, сподіваюся, батьки схаменуться. Бо якщо дитинка померла через щеплення, суспільний резонанс потрібен. І не треба задаватися питанням, що від того буде цим батькам, а питати, що це дасть іншим.
    Якщо хтось може повідомити детальнішу інформацію і вважатиме це потрібним - пишіть в ПП.
     
  3. fragolina

    fragolina Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Дізнавалась про проби перед вакцинацією. Ці проби проводить Мазур Марія Василівна зав.відділенням. Процедура виглядає так: купуєш вакцину, приходиш до них і вони голочкою на ручці дитинки роблять царапинку і капають вакцину. Якщо набряку, свербіжу нема, то алергії не буде.
     
  4. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

     
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    А як вплив на нервові клітини вираховують?
     
  6. fragolina

    fragolina Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Так , це проблема, визначають тільки наявність алергічної реакції, а от неврологічні розлади чи інші побічні дії ніхто вам не спрогнозує...
     
  7. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    І знову думають про дітей. Тоді для чого ці проби? Сама задала, сама і відповім. Не тільки на вакцинах вирішили заробити, ще й на пробах...
     
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    В яблучко, Яблучко...
     
  9. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

     
  10. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    А ми все ще збираємся йти в садочок (збираємся і збираємся, так як не маєм довідки про щеплення......) .А ще сказала дільнична, що потрібно робити або Манту , або флюрографію. Манту я робити не хочу ( ми ніяких щеплень не робим), а як моїй дитині зробити флюрографію, я порсто не уявляю. Це напевно не можливо. Що в такому випадку робити, порадьте.
     
  11. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Свого малого щепили так, як лікарка казала, та пронесло, слава Богу. А от в 11 (здається) років попалися. Після щеплення від паротиту на другий день отримали збільшення усіх лімфовузлів і діагноз "інфекційний мононуклеоз". Лікувались довго, спостерігались згодом ще рік. Слава Богу, що живемо в місті і одразу потрапили до доброго інфекціоніста, яка призначила адекватне лікування, адже наслідки цієї хвороби не дуже втішні. Але лікарі не вважали причиною спалаху захворювання вакцинацію. Сказали, що це так співпало. А я не вірю. Гадаю, збудник був у вакцині.
     
  12. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Флюорографію в профілактичних цілях роблять з 12 років! В вас мова про хворобу не йде, значить, це - профілактика. Думаю, що лікарка просто бере Вас "на понт".
     
  13. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    дівчата, маю до вас таке питання: просила мама знайти якийсь документ про те, як поводитись вчителям, коли приходять діти без щеплень, бо була в них якась перевірка, казала, що будуть штрафи накладати, через невиконання протоколу. ніби якось так.
    може я погано пояснюю. в них до першого класу приходять багато дітей без щеплень - частина через ідейні міркування, частина, бо вакцини нема (ну принаймні вони так кажуть), минулого року була схожа ситуація, то відбулись попередженням - бо не можна брати дітей до школи без щеплень (я розумію, що є документ, який говорить протилежне), чи є якесь положення, щоб вчителі, які взяли дитину без щеплень не відповідали за це?
     
  14. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    а хіба не директор школи відповідає за прийом дітей? як на мене, вчителі тут ні при чому
     
  15. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    і мені так здавалося, але штраф знімають зі всього колективу
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    дітки, які йдуть до першого класу , (їх батьки, вірніше), подають медичну карту встаноленої фоми. Там є чітка графа про щеплення- зроблені та ні. Тому якщо дитині не робили вакцинації, у цій графі записується причина ( офіційна відмова батьків, відсутні вакцина і т.п.). Тому зі "слів батьків" в будь-якому випадку бути не може- в картці все чітко записано.
    вчителі за це не відповідають. Медичні карти у дит. закладах періодично перевіряються органами СЕС і при порушеннях накладається штраф на заклад та посад. осіб, але аж ніяк не на вчителів.Так що це директор собі "збитки відшкодовує". Питання: чи проводить керівництво зняття штрафів з працівників документально? По офіційні штрафи стягуються через банківські рахунки. А тут як? Просто недоплачує зарплату і в звітності про з\ пл. вони розписуються за виплату офіційно меншої суми?
     
  17. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    того я не знаю, просто було попередження, тому мама попросила дізнатися
     
  18. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    читаю....
    Президент калифорнийской некоммерческой организации «Natural Woman, Natural Man, Inc.» Джок ДАБЛДЕЙ, пропагандирующей природные средства лечения и стимуляцию естественного иммунитета, восемь лет назад обратился к медикам с необычным предложением. Доктор предложил приличную сумму тому, кто выпьет смесь добавок, имеющихся в большинстве вакцин.

    В состав смеси войдут только стандартные добавки к вакцине в их обычных пропорциях: тимерозал (производное ртути), этилен-гликоль (антифриз), фенол (сильное дезинфицирующее вещество, антисептик), хлористый аммоний (антисептик), формальдегид (консервант и дезинфицирующее вещество), алюминий и другие. Собственно вирусов или бактерий в ней не будет. Доза в пересчете на вес добровольца будет равна той, что получает 6-летний ребенок, согласно рекомендациям Центра профилактики и контроля заболеваемости США.
    По условиям Джока Даблдея добровольцем может стать либо врач с американской лицензией, занимающийся вакцинацией детей, либо кто-то из генеральных и исполнительных директоров фармкомпаний, продающих вакцины. Он имеет право пригласить трех медиков, которые вместе с тремя профессионалами со стороны организатора приготовят зелье. Выпив его, участник акции на деле докажет, что считает все дополнительные компоненты в вакцинах безопасными.
    В 2001 году Даблдей оценивал смелость приверженцев прививок в $20 000. Но поскольку
    желающих среди врачей так и не нашлось, в 2006 году Джок увеличил сумму вознаграждения до $75 000. А когда и это не помогло, объявил, что с июня 2007 года она будет увеличиваться на $5000 каждый месяц.
    К февралю нынешнего года «набежало» $180 000, но на предложение Даблдея, которое он в очередной раз разослал всем ведущим специалистам США в области вакцинации, так никто и не откликнулся.

    Комментарий специалиста

    Елена КОЛС, доктор медицинских наук, профессор:
    - Врачей можно понять - они боятся потерять свое здоровье от одного глотка зелья. Но они же спокойно вводят вакцины маленьким детям, начиная с первого дня их жизни.
    В США есть специалисты, которые уверяют, что организм ребенка столь прочен, что вынесет и 10 000 вакцин. Их не смущает, что ежегодно в Управление по контролю за продуктами и лекарствами США поступает 12 000 - 15 000 отчетов о тяжелых последствиях вакцинации.
     
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    читаю інший форум, нові повідомлення

    А мы со своим малышом сразу после прививки АКДС попали с судорогами в больницу.... Я думала, что умру.... И когда вызвали скорую, я плакала и молилась... А врач даже ничем помочь не желала, ответила, что это нормальная реакция организма.... После этого случая у ребенка внутричерепное давление.... Врачи и не скрывают, что это последствие прививки, и не редкий случай.... Больше мы прививки не делаем.... Я больше боюсь смерти от прививки, чем заразиться всякой заразой (заразиться которой могут и привитые дети тоже).... Это очень страшно, когда 3-х месячный ребенок буквально помирает на твоих руках, а врачи спокойно говорят, что это реакция возможная.... Да потом еще всю вину спихнут на родителей... Как нам сказали, что ребенок скорее всего был не совсем здоров, поэтому и реакция такая.... Хотя мы признаков болезни никаких не видели, и врач которая осматривала ребенка перед прививкой дала заключение, что он ЗДОРОВ,,,,

    Стрекоза писал(а):
    У меня все раздумья как рукой сняло, когда я увидела своего больного малыша с опухшей, черно-синей ногой после прививки.

    Стрекоза, как ВАШ малыш?Врачи как реагировали?


    Аннета, это было уже 5 лет назад, врачи реагировали сначала так же, как и у девочек в предыдущих постах, типа нормальная реакция,типа йодную сеточку сделайте (горько смеюсь) а потом, когда к вечеру она стала ЯВНО ненормальной(видимо, йодная сеточка не помогла ), уже засуетились и сказали, что начинается сепсис. А дальше, ну что дальше, сильнейшие антибиотики, критическая ночь, но слава Богу, пошел на поправку. В карточке об этом - НИ СЛОВА. Ну а я конечно была не в адеквате, чтобы про записи в карточке какие то там разговаривать. после этого пришло переосмысление вопроса. Где то 2 года после этого был такой синдром, что ни ч того ни с сего поднималась несбиваемая температура 40-41, 3 дня держалась и спадала. И стало укачивать в машине. До сих пор укачивает. Не берусь утверждать, но и то и другое потом прочитала, может быть связано именно с АКДС. Причем непривитого младшего вообще не укачивает, хоть целый день проезди в машине.
    п.с ше хтось чув про зв"язок між щепленнями і закачуванням?
     
  20. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

     
Статус теми:
Закрита.