Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Поцікавтесь у Чорнобильській на Дністерській. Я малій вчора робила. В наявності є тільки Тетраксим і то в малій кількості.
    P.S. Казали що привезли в понеділок, а більш розширений асортимент мабуть буде аж з осені
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, може хтось робив вакцинацію у Дитячому Центрі Здоров'я ім. Анни Мазуренко(тому що біля Чорнобильської)? як враження?
     
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  4. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В Параскеву дзвонили? Там теж роблять
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Дівчтата, хто знає, чи від щепленої від кору дитини можна заразитися? Яка вакцина не знаю. Скажіть, чи теоретично це можливо і скільки часу та дитина небезпечна.
    Мають до нас приїхати гості з Польщі, в середу зробили щеплення. Боятися чи ні?
     
  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    наскільки я знаю, то можливо хіба теоретично. навіть не знаю, чи такі випадки бували. я б не переживала. я думаю. дитина яка нещеплена і так в житті часто стикається з тими, хто щойно щеплення
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Теж задаюся цим питанням, бо треба малому зробити планове щеплення від кору у 6 років, а чула про той поствакцинальний період, який може бути для мене (переживаю, бо вагітна) небезпечним. Дитячий лікар із Охмадиту поки що порадив нам не робити. Почекаю літа, мабуть, а там подумаю знову над щепленням і, певне, таки перестрахуюсь - завезу малого до бабусі на ті 2 тижні.
     
  8. Fantazy

    Fantazy Member

    Читала що поствакцинальний період Пріорікса 42 дні це максимально (реакції приблизно на 7,14,21 день), тому 2 тижні може бути замало :)
     
  9. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Хммм, тепер ви мене ще більше озадачили :girl_impossible: Буду з лікарями консультуватися, чи зараз прививатися.
     
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дзвонила, нема.
    У нас вакцини є коли всякі епідемії і періоди оті хворобливі. А коли діти більш-менш здорові, тоді вакцин нема. І таке.
     
  11. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Була нині ще у нашого нового педіатра. Порозпитувала про ревакцинацію після 6 років, ну і нашу ситуацію. Порадила таки до народження дитини кір не робити старшому, бо таки є той поствакцинальний період і хоча теоретично він не мав би мене заразити, на практиці невідомо як то буде.
    Проте сказала, що зараз можна щепити малого від дифтерії та поліомієліту. Як я зрозуміла, від першого є болгарська вакцина АДП, від другого якась бельгійська. Попередила, що від вакцини від дифтерії бувають випадки спухання руки в місці уколу, болі, почервоніння, температури - то все проходить за 3-4 дні. Але як я читала до того, то таку реакцію організм переважно дає саме на кашлюковий компонент, а якщо щепити без нього, тільки двокомпонентною АДП (та ж болгарська), то ризики можна зменшити. Чи краще таки щепити приватно французькими чи бельгійськими вакцинами? Але я щось бачу, що ті всі Інфанрікси та Гексаксими таки мають у складі кашлюк.
     
  12. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Fantazy

    Fantazy Member

  14. Gala

    Gala Well-Known Member

  15. Fantazy

    Fantazy Member

  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а хіба в 6 місяців роблять від дифтерії по графіку?
     
  17. Gala

    Gala Well-Known Member

  18. Siania

    Siania Love Life

    Ні, це ж не від грипу вакцина. Можна ще по аптеках шукати. Але тоді треба правильно транспортувати і колоти у свого лікаря.
     
  19. Fantazy

    Fantazy Member

    Жах, а потім кажуть що індійська вакцина не гірша. І не вірю, що офіційно визнають, навіть якщо дійсно всьому винна вакцинація (не дозволять на державному рівні)
     
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    "Причиною смерті піврічної дитини, стала гостра дихальна недостатність, гіпоксемія. Дитина задихнулася"
    - а хіба це не наслідок дифтерії.?
    слухайте. а хіба є моновакцина від дифтерії? по моєму вона в комплексі з іншими
     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2018