Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Fantazy

    Fantazy Member

    Цілком можливо.
    Вичитала:
    «Дана форма захворювання може протікати в локалізованої своєю формою (уражається гортань, відповідно, це дифтерія гортані) або у формі поширеною (одночасно уражається і гортань, трахея, і іноді - бронхи)....
    Наступною стадією є стадія асфіксична........»

    І не думаю, що мама могла нашкодити дитинці, яку чекала так довго(розглядають, як одну з версій)
     
  2. Siania

    Siania Love Life

    Ну це нічого не означає. Якщо дитина зачалась незаплановано, то ж не є менше бажана чи любима.
    Та й хвора людина теж може чекати дитинку 10 років.
     
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    пишуть що це була прививка дифтерія-правець індійського виробника..
    як шкода маму..
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та я знаю, що не від грипу. Просто, на мою думку, краще вакцинувати здорових дітей не під час епідемій грипу, ГРВІ тощо.
    По аптеках теж дзвонила. Нема. Там проблем з транспортуванням нема - просто треба мати сумку-холодильник. Маємо. І лікар наш погодилась вколоти і оглянути перед тим. Лиш знайти її треба.
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    Я буквально три дні тому бачила десь у фб оголошення про наявність тетраксиму в якій аптеці. Напишіть у групу батьківство.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Пішла шукати. В мене тепер кожен ранок починається з обдзвону).
     
  7. woolf

    woolf Well-Known Member

    Медікавер?
     
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    питала вище про центр здоров*я дитини, бо бачу що там є Пентаксим. хотіла почути відгуки про сам центр.
     
  9. Shumee

    Shumee Member

    А що ви робили з дерматитом? Нам три місяці і теж сказали, що атопічний...маля плаче, мазаємо бовтушкою і 1/3 діазоліну....щось мало ефекту
     
  10. vjv

    vjv Well-Known Member

    Якщо ще актуально, бо сама з лютого полюю, купила сьогодні гексаксим в аптеці, тетраксим теж був.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В нас тут є тема про АД, там багато корисного. Але добре думайте, перш ніж приймати будь-яке лікування. Наші лікарі не сильні в тому питанні, відразу дієта строга, протиалергенні, гормони. Ну і остання мода - ставити лактозну непереносимість (яка потім через рік-два не підтверджується), спихати все на ГВ і т.п.
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Де саме? Дякую!
     
  13. vjv

    vjv Well-Known Member

    Я записана на чергу в 4 аптеках, але жодна поки що не телефонувала, тому шукала сама
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    • Інформативно Інформативно x 4
  15. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Читала десь на ФБ в групі, що аптека Доброго дня, здійснює сама доставку в холодильнику до медзакладу. Може це тільки по Києву так, але можливо і у Львові є така послуга. Я не цікавилась бо поки-що не треба було. Але дивлюсь що тетраксиму гексаксиму нема(( планую так всієї сім'єю від грипу щепитись наступного року. Поруч амбулаторія, де можуть вколоти.
     
    Останнє редагування: 6 Травень 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Відгукніться, будь ласка, чи бачив хтось у новинах чи офіційних виданнях про цю заборону. Мені просто цікаво -бо як про три захворювання поліоміеліту, після яких діти вижили, але треба було щепити кількасот тисяч дітей, то тринділи по сто раз на кожному каналі і радіо. Бо то спалах. А тут цікаво, чи так гучно говорять. Ну, і особисто я буду завтра дзвонити в дві амбулаторії і питати за ту вакцину індійську, цікаво почути відповідь. Бо Змі так часто маніпулюють. До речі, кому цікаво, у Львові в Охмадиті карантин своєрідний, бо там лежала дитина з кором, який їй вчасно не діагностували в інфекційній.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  17. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Таке питання. Є племінник,якому вже 3.2 останній рік майже кожного місяця хворіє,якщо не отит то бронхіт. Кілька днів тому одужав від останього отиту. Коли хворів оглядала його педіатр з однієї з приватних клінік Львова. І порадила дитину привити від пневмококової інфекції, після того буде рідше хворіти.І тут дивина,бо радить або привити в них в клініці, але то щось поза 1500 грн коштує,або придбати вакцину в аптеці,а вона дасть контакт медсестри,яка введе дитині ту вакцину дома і то буде на половину дешевше. Питання чи взагалі варто робити ту прививку,може бути таке,що дитина просто переросте. І чи можна вакцинувати дитину дома,має ж бути якийсь запис в карточці,огляд лікаря,то зробить медсестра перед введенням вакцини?Чи то взагалі нелегальний метод вакцинації?
     
  18. Siania

    Siania Love Life

    Страшнувато прививати хворобливу дитину.
    Я б пішла ще до інших спеціалістів, і не прививала б.
    Вакцина ж не підвищить імунітет до всіх хворіб.
    Нехай займаються спортом/плаванням/закалянням і т.д. Переглянуть харчування. Ну і море щороку і чим побільше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А що за вакцина?
    Для прикладу превенар (від пневмококів) коштує в аптекаках близько 2000 грн
    Ну і я б не ризикувала купувати і колоти вдома.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    і я так кажу,але ж я не мама.
    превенар,значить сестра щось не зрозуміла на рахунок цін