Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ми робили прививки в Польщі. Я щось трохи "завтикала", і робили ми безкоштовний комплекс вакцин. Так от, майже кожного разу було по 3 уколи(загалом 14 уколів за 6 візитів). Але змінити схему ми вже не могли.
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Роблю старшій відмову планову, то завамбулаторії сьогодні намагався мене "відчитати". Ну і каже, що є болгарська адп до 7 років, так що біжіть бігом (малій 7 років через 5 днів), бо потім вам ніхто її не вколе і треба буде індійську колоти. Короч в них там головне, аби дати і записи були в порядку. Але я таки думаю над тою адп і хз, що придумаю, бо про болгарську теж неоднозначні думки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Розкажіть ще мені за гепатит
    Бо я чула дзвін, а не знаю де він:girl_blush2:

    в поліклініці пропонують індійську
    чула що купують комплексно 3 вакцини
    чула що ціни різні - різниця в ціні майже вдвічі

    розкажіть що то за вакцини
    коли їх колоти
    де купити
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    це відносять до важких реакцій
    --- дописи об"єднано, 27 Серпень 2018 ---
    а він вам нащо? плануєте оперативне втручання, тривале лікування?
     
  5. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я теж не впевнена про Адп, і хотіла б, і не впевнена, як щось вирішите, то поділіться, будь ласка.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  6. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ми на кашлюк не хворіли, тому нам може бути з кашлюком. Просто я знаю, що саме на кашлюковий компонент найбільше реакцій.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Так, уколами зранку і ввечері, там був анальгін-димедрол і дексаметазон. Вдень було до 40 - а вночі піднімалось. Але у нас нема судом і ми норм переносим температу
    ру, деколи вона може при 39 - ще бавитись, не гасати, але й пляцком не лежить.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Закінчила сьогодні дитині медкомісію. Трохи насміялася. Всі у відпустках, пише медсестра замімунолога запис в журнал. Питає: "Від чого відмовляєтеся?". Кажу: "Від всього". Вона глянула на довжелезний список щеплень (моя сімейна медсестра троляка - написала не вакцини, а кожен компонент окремо))), багато латинкою і каже: "Самі читайте". Ну читаю. Доходжу до hib. Медсестра питає: "Що то таке?" Кажу: "Нууу, а що там в календарі зараз є?" "Та я знаю, що вони там возять тепер". Кажу: "То гемофільна, х-і-б латинкою пише". "Ото напридумують". Пореготали обоє. Якщо що, це не є її кусок роботи, вона не мусить знати, але сам факт, що медсестра не в курсі, повеселив.
     
  9. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    порекомендували нам гексаксим. Хтось таке колов?
     
  10. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Так 2 рази. Це 6—компонентна вакцина. Усі рази мала переносила її добре. Робили у Чорнобильській лікарні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. vjv

    vjv Well-Known Member

    І ми 2 рази її кололи. 1 раз без реакції було, другий - 2 дні підвищення температури тіла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ylysia

    ylysia Well-Known Member

    Кололи не було жодної реакції
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

  14. Siania

    Siania Love Life

    Хтось колов Синфлорикс?
     
  15. silvia

    silvia Well-Known Member

    хтось знає чи є у держ.поліклініках є АДС ( в травні була болгарська і індійська)
     
  16. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата, котрі не роблять щеплення маю питання щодо кору, як вам підписали медогляд в садок? Мені нині дільнича відмовила підписати медогляд, бо немає щеплення від кору, а в нас епідемія. Хто з тим стикався? Розкажіть як діяти, щеплення не буду робити. Буду дуже вдячна за поради.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  17. magic

    magic Well-Known Member

    є АДП індійська точно (вчора якраз питала)
     
  18. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Ми не в садочку, щеплень не робимо, для школи пiдписали все без питань.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. happy story

    happy story Well-Known Member

    Підписали без питань... Я навіть здивувалась

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Zoscka

    Zoscka Well-Known Member

    А коли буде інфандрікс+Іпв треба ревакцинацію