Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    не треба лякати людей. анеаробні бактерії це жестяк. яке їх біологічне призначення так і не зрозуміло, що вони отримають від смерті піддослідного кролика. інколи після такого справді станеш фаталістом.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Siania

    Siania Love Life

    Ну, це досить просто, за півроку дані
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    точно ні. не забувайте, що є рекомендовані вакцини. і графіки, збиті графіки
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та нема ніякої гарантії. Я не дуже вірю ані пропагандистським, ані протипрививочним ресурсам. Але є деякі моменти. Наприклад, коли завозять партію вакцини, починають її колоти, а потім виявляється, що вона несертифікована або підходить до кінця термін придатності. Або ж відверте замовчування фактів поствакцинальних усклвднень. Я знаю, що вони можуть бути, але, до прикладу, коли помирають немовлятп після дози бцж, то ще жоден випадок не був офіційно визнаним - все списують на ускладнення в пологах чи невиявлені патології. Натомість непідтверджені випадки інфекційних заражень при потребі дуже гарно роздувають, а реальні епідемії - приховують. До речі, хто не знає. У Львові вже починає гуляти паротит, але ще не час робити кіпіш. Інший момент: подрузі без її відома дитині вписали всі вакцини в картку, тепер в малого була підозра на паротит і вуаля - такого бути не може, ви щеплені. А вона загалом хотіла щепити, але в старшому віці (дитина алергік з приступами кашлю), але сімейна вирішила, що їй проблеми з паперами не потрібні. Момент третій: в тих же США є фонд, з якого виплачують компенсації в разі важких наслідків вакцинації і можете глянути статистику - тих виплат не так вже й мало. А в нас ускладнення = 0. Про рівень імунізації дорослого населення я взагалі мовчу: давайте відпишемося, скільки з нас мають щеплення від кору за останні 10 років. Я цілком підтримую тих батьків, які вирішили щепити і роблять це відповідально (в т.ч. дотримуючись графіку), але ви вже мені вибачте, але ризик для ваших дітей не в тих свідомо нещеплених, а в системі охорони здоров'я вцілому. Я сьогодні свою нещеплену з червоним горлом до школи не пустила, бо хз, де там правда з тим паротитом, але треба розуміти, скільки є дітей з фіктивними записами, а ще більше - з порушеним графіком вакцинації і ніхто їх на рівень антитіл не перевіряє. Тому моя ппозиція - я хочу або вибір (як це було з відмовами), або чіткі гарантії від держави хоча б фінансового характеру (хай то й невелике задоволення), а не той бардак і палка, які пропонуються зараз.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 4
  5. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я як минулого року прочитала, що в Сколе на рік видають дві вакцини від укусу гадюки, то офігіла. А від укусу каракурта на півдні взагалі нема. Кажуть, і так виздоровлюють, хоч і з трудом. Але як тільки собі уявлю, що вкусять малу дитину, то зле робиться (в мене пунктик на тих тварях). Те саме було з вакциною від сказу ще недавно. Не знаю, як зараз. Тому ві тій рекламі перш за все фінансовий інтерес, а не турбота про те, щоб були щеплені, бо де кір, а де сказ
    може контингент на ДП помінявся)) А взагалі пишуть про пошуки переважно, бо тепер проблема з АКДС. Щоб знайти не індійську, то треба виловлювати довго. А ще три роки назад моєму малому безплатно кололи Пентаксим в поліклініці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Siania

    Siania Love Life

    Ну то ж силою ніхто не колотиме дитину :)
    Є такі релігійні думки, що ідентифікаційний код - від диявола)))
    Ми всі живемо в соціумі, і мусимо жити по певних правилах. Як кожен почне придумувати своє, то людство б не вижило.
    Може я завтра захочу собі повести хвору дитину в садок, бо не маю з ким залишити. Ну а що, хочу мати вибір)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. maty

    maty Well-Known Member

    Так в поліклініках пропадає безкоштовна індійська, бачили, як старанно федишин її пропіарила.
    А якщо по суті, в мене взагалі- то, з 6 дітей тільки менша повністю нещеплена і син частково. І це при тому, що я чітко спостерігала після щеплень певні симптоми з боку ЦНС, але дякувати Богу, все обійшлося.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Запросто.Так і водять).

    Щодо протипоказів, яких практично немає на думку медиків, і коли помирає дитина після щеплення але ж ні, від невиявлених патологій, то ж йпрст, де логіка? Чому не виявили? Бо нах воно треба, на вигляд дитина ж здорова... була.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  9. Siania

    Siania Love Life

    :girl_devil: І вважаєте це нормальним?
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я? Я в школі воюю з такими вже третій рік.
     
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ви знаєте, що справжній колективний 100% імунітет формується якраз тоді, коли більшість людей перехворіли? :girl_wink:То після вакцини ще "бабка надвоє гадала" чи захворієш чи ні:) Тому ще трохи і все буде дуже навіть ок до наступного циклічного спалаху.
    Ну і для мене особисто кір реально в одному ряді з грипом стоїть (від ускладнень після якого щороку вмирає купа дітей, вагітних і літніх людей), щеплення від грипу для себе навіть не розглядаю, тому й ставлення до епідемії кору маю аналогічне наразі :pardon:
    і насправді мені завжди трохи страшніше за ту хвору дитину, яку батьки насмілюються лишити без лікування і належного догляду в садку :sad: , ніж за інших які можливо підчеплять від неї бацилу. Мені, звісно, дуже і дуже сумно коли Влад приносить з садка вірусяки, але загалом я цілком усвідомлюю такий ризик, віддаючи його туди...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    і то від укусу гадюки індійської, а не карпатської. Через це недавно сколівські лікарі не вкололи дівчинці антитоксин і випадок закінчився трагічно.
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Хто впевнений, що їй там кольнули)).
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та то ж сарказм) щеплених так само водять хворими, як і нещеплених. А від грипу ускладнення бувають не крвщі, ніж від кору.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ні. але що зробити. коли я питала на шу лікарку, розраховуючи приїхати по довідку на наст тиждень, щоб дитина була ТОЧНО здорова, вона мені засміялася і сказала, що реаліїї в мам такі - здорова дитина для садочка - та, яка не в стаціонарі. такі реалії.

    і ще штука така. тільки я одна не знала, що оця мітка температурна показує неналежне температурне зберігання, але не показує заморозку? я ще переварююцю інфу, але в слабому шоці
     
    Останнє редагування: 13 Вересень 2018
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Таке враження, що щеплені таки більш впевнені в своєму здоров'ї. Статистика ж )))
    --- дописи об"єднано, 13 Вересень 2018 ---
    :vinsent:
    І майте, друзі, довіру і віру в ...
     
  17. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    жах. бідна дитина, бідні батьки. шойно знайшла про той випадок, але ніхто особливо галасу не робить. А мали би.
    п.с. і як після того в карпати їздити(
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А ще недавно випадок з похресником нашої екс-форумлянки. Вкусила гадюка, сироватки, ясна річ, нема. Батьки пропонують привезти з Польщі, але лікарі кажуть, що ніхто не має права вколоти її в умовах лікарні, бо нема сертифікату. Щастя, що хлопець вже старший і таки встигли з Києва привезти вчасно сертифіковану.
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    це не питання медицини. я вже виправила повідомлення. це питання здоровя для кожної мами, її відповідальності за свою дитину та інших дітей, фінансів. бо діти з температурою це для інших дітей гірше, ніж нещеплені і без шмарклів. для мене здорова дитина - це чистота в дих шляхах і ідеал аналізів, а для кагось - темп ниже 38 вже норм
     
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Цікаво виходить. В сюжеті ТСН про ту дівчинку, що померла,лікарі кажуть, шо невідомо чи сиворотка дала б результат, і взагалі вона ефективна тільки, коли колять зразу після укусу. А тут, я так зрозуміла, не один день пройшов.