Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я подробиць не знаю, можете в фб глянути, якщо вам цікаво, про це і на варті пост був. Здається, там була мова про 24 години після укусу. А те, що лікарі говорять, що невідомо, чи би допомогла, - це конкретний плювок батькам. Бо кожні нормальні батьки готові пробувати всі доступні методи, а не думати "та ок, все одно би то не помогло". Як то знати, що був шанс, а його не використали(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ні, дитину одразу привезли в Сколівську лікарню. І лікарі відмовились колоти, так як в інструкції пише чіткий перелік змій, і карпатської гадюки в ній немає. Типу не хотіли відступати від інструкції. За кільки годин дитину вже привезли у Львів. До речі, позов подали саме до Львівських медиків. Чому так, не знаю. Потім за пару днів ще був там же укус дитини, то теж не ввели антитоксин(нафіга закуповувати????), забрали до Львова, але обійшлося.
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Трохи цифр, трохи науки, решта істерики, так само, як і в "провакцинальних" спільнотах. Дуже мене нервує, наприклад, коли починають доводити, що від правця досить "промити і забути", бо ж є зафіксовані випадки, які це спростовують. Та й таке. Якщо плануються операції і переливання, то робити гепатит теж вважаю необхідним. Он недавно дізналася, що двох моїх вчителів заразили гепатитом при переливанні крові в львівському онкодиспансері. І все воно страшне, а в аб є небезпечні консерванти, та що далеко ходити, почала вчора дитині безобідні ліки від горла давати і вичитала в складі купу г..на (так-так, я вичитую всю інструкцію, перед тим як дати дитині ліки і в 80% випадків не даю), про яке краще б мені в ґуґл не ходити. Але є потреба полікувати і зважується користь-шкода. Я відкрила коменти на тій сторінці і закрила, бо кидатися штампами "дура вколола" і "дура не вколола" не люблю.
     
  5. maty

    maty Well-Known Member

    @Haidee, про гепатит-щеплюють тільки від В, тому, можливість заразитися не зникає. В мене менша мала замінне переливання крові в першу добу життя, гепатит може проявитися через десятки років....Знову ж, час від часу діти помирають від менінгіту ...
     
    Останнє редагування: 13 Вересень 2018
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та я знаю, саме ним і заразили. До того вони точно були незаражені, оскільки вчительки 4 роки бореться з раком, аналізи постійно. Її ж чоловікові теж діагностували рак, лише ранньої стадії, обоє там проходили лікування і переливання. Загалом в мене позиція така, що де є великий ризик, то краще застосувати доступні методи попередження, навіть якщо вони мають побічки.
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Haidee мене цікавлять саме наукові речі, які я сама шукати лінуюсь. Чи хтось подумав, що в коментарях суть?)).Я чойт забула ,що на посиденьках все чотко обґрунтовано треба подавати, як в науці)).
    Якщо, хто пригадає- я вакцинувала дитину і тут писала про це. Нажаль, таки маю підстави(мої власні) тепер не робити цього. Але, я знаю, що є люди/діти, котрим без вакцинування не вижити, тобто є покази медичні і обгрунтовані. Навіщо здорових людей "валити" ?.(рит.)

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Мої ж діти страждають від вакцинованих дітей, які є заразними після щеплень, але зазвичай через два дні вже між людьми. Після прививки від кору дитину треба ізолювати на два тижні. Це мені особисто взимку сказала інфекціоністка на Кирила і Мефодія.
    Ну і про нульову смертність від вакцинації. Невизнання цього факту ніщо інше як відмова на державному рівні брати на себе відповідальність за якість вакцини і кваліфікацію працівників.
    Впарюють людям вакцинацію як абсолютне благо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Згадала, що нам лікар радив""(тихенько) від гепатиту дитину не вакцинувати. Це в пологовому було, можливо тепер вже нема.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    То багато так радить. Я маю на увазі ситуації, коли дитина хворіє хронічно і має потребу в переливаннях чи оперативні втручання заплановані.
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ну, власне, я вище написала про те ж. Є випадки.


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я щепила обох так гепатитом В. користь-шкода. про малу навть не сильно обговорювали, за кілька годин перед операцією , разом з імуноглобулінами. малому так само - операції, в яких є ризик великої по площі кровотечі. я знала, як в нас роблять операції. ще знаю, як капають "плазму, перевіряють кров, та і скільки часу тієї крові чекати....чи дало то мені вселенський спокій - ні, все одно є ризик, все одно лікування.
    до речі, в нас про гепатит В перед операцією не задумуються зовсім, хірурги якось окрім своєї роботи планово не питають, хіба тебе цікавить конкретно.
    ну і певні наслідки були в обох.
     
    Останнє редагування: 13 Вересень 2018
  13. Siania

    Siania Love Life

    Тому радять вакцинуватись, щоб і Ваша дитина не постраждала.
    Щойно питалась в сестри, вона живе в Італії. В них теж не приймають в дитячий садочок дітей без календарних щеплень. Але там теж певно всі дурні, як тут хтось писав, з iq менше 120 :girl_in_dreams:
     
  14. silvia

    silvia Well-Known Member

    там відношення до цього інше, як і якість самих вакцин та їх зберігання. Скільки у нас вже писано-переписано, що час від часу ту чи іншу вакцину відкликають через смертельні випадки чи їх якість.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Siania

    Siania Love Life

    Так, там є вакцини якісні, це факт. В нас вони теж бувають. В поліклініці я б не ризикнула робити індійську, і нікому не раджу...
     
  16. silvia

    silvia Well-Known Member

    У нас не було щеплення АКДС, ми перехворіли кашлюком, але у лайт-версії. Поки сама не здала аналіз на антитіла, лікар так і не ставив діагнозу, бо картина не пасувала під коклюш. Зараз відповідно, якщо захочу вакцинуватись АКДС вже не пасує, треба шукати АДС не індійську.
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я б навіть близько не порівнювала ті вакцини, що в Європі, до тих, що в нас(принаймі, безкоштовних). І дотримання всіх норм і умов перевезення/зберігання і т.д.
    І там не дурні- фігнятину дітям не впарюють.


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  18. Siania

    Siania Love Life

    Ну в нас теж можна колоти нормальну вакцину, можна в Польщу поїхати, якщо що. Вибір є. Але ті хто проти вакцин, впринципі проти них, а не тому що їх не так зберігають.
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ви щось наплутали, або я не так зрозуміла цитату. якраз не щеплять ті, в кого слабеньке айкью
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    О, напишіть, де здавати на антитіла. Мені таке треба, хочу дітям запис в карточку.