Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Дівчата, я нікого переконувати не маю наміру. То є Ваші діти, Ваше право, вакцинувати чи ні.
    Але, якщо здорова дитина перене кір нормально, то дитина, яка по медичних показаннях не може зробити щеплення, є в більшому ризику отримати серйозне ускладнення від інфекційного захворювання, і має право на безпеку.

    А де гарантія, що без тої вакцини він би впринципі вижив? Ніхто не знає.

    У мене все.
     
    Останнє редагування: 14 Вересень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ви знаєте, чому помирають від кору?(виправлю себе- не від кору, а від ускладнень, а чому бувають ускладнення, поцікавитись можна, якщо бажання є і це не відсутність щеплень) Від невчасно поставленого/визначеного правильного діагнозу і лікування чорт чим.Доводять до пневмоній і люди згоряють.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 14 Вересень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  3. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Оце так новина, що ж тепер мають робити ті, хто хотів зробити прививку цим препаратом? Що це незаконно ? Які причини заборони я не зрозуміла, а хтось зрозумів? Бо фраза - " порушують законодавство" вельми багатозначна. Я серйозно, бо для мене та ситуація зовсім абсурдна. Типу виглядає, що нещепленим заборонили, європейську вакцину, яка більш-менш в людей викликає довіру теж заборонили, а ви люди біжіть скоро вакцинуйтесь тим, що є в поліклініках, бо іншого вибору не дамо.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В погоне за планом вакцинации: началась компания по нарушению прав детей на образование?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Це ясно,як Божий день). Проходили.
    Єдиний вихід в них-це живенько намалювати закон і внести на голосування, а тут я сумніваюсь, що у ВР перед виборами захочуть так жостко псувати собі карму.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Амінь.
     
  7. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Мені здається що заборона діє на конкретну серію (випуск). Хоча не виключаю ймовірності що таким чином вони усувають конкурентів, аби люди використовували індійську
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Там же йдеться тільки про одну серію. Нещодавно теж було подібне, там була партія РОСІЙСЬКОЇ незареєстрованої вакцини. Можливо, та партія теж якась "не така" або не так зайшла в Україну...
     
  9. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Та я то зрозуміла, але дивно, чому не вказують причини такої заборони.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    @Siania щодо того, як є в Європі :)
    Vaccine Scheduler | ECDC
     
  11. Siania

    Siania Love Life

    Ну але є ще Італія, Словенія, Франція, Латвія, Чехія, Хорватія, Болгарія. Як бачимо, в більшості це менш розвинені країни, де люди менше довіряють медицині, і тому не вакцинують діток. Я чомусь впевнена, що в таких країнах як Мальта, Норвегія, Ірландія, люди слухають лікарів, а не вирішують питання щеплення на форумі.
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Siania в Італії подібно до нас- корупція/схеми і т.п. , Франція- виробник вакцин, Болгарія- також все зрозуміло.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  13. Siania

    Siania Love Life

    А інші держави що, не виробляють вакцин? Бельгія, наприклад?)))
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ну, в кожної своя політика і відносно вакцин.
    --- дописи об"єднано, 17 Вересень 2018 ---
    Але змушувати народ робити поголовно- це не правильно! За совітів робили всім і моя мама поняття не має, що і навіщо.Казали треба - і стадо валило. І я перехворіла майже усіма інф. болячками дитячими. І були епідемії якраз саме в ті роки, коли змушували.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    цікаво-цікаво..."Об'язаловка" в країнах колишнього соцтабору. Та в Італії-Франції, де багато емігрантів і нелегалів. Все логічно...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Merry

    Merry Well-Known Member

    адвокат пояснює -
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    А який зв'язок має вакцинація проти грипу із бронхітом?
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    якщо не помиляюся, то бронхіт і запалення легень є частими ускладненнями від грипу. щепляться, щоб якраз їх не було.)
     
  19. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Якщо людина не хворіла грипом конкретного штаму, від якого вакцинована, а захворіла бронхітом, я не дуже розумію зв'язок щеплення і хвороби.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    можна спекулювати на посадженому імунітеті, сприйнятливості до вірусів (більша частина бронхітів таки вірусні). ну але, якщо до того протягом тривалого часу не мати бронхіту, а тут раптом - це дуже неприємний збіг і може турбувати людину