Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Збіг не є однозначно доказом. Доказом є підтверджений аналіз. Мій чоловік вакцинувався від грипу. Захворів, в лікарні зробили тест на грип - негативний. Рентген зробили, запалення легень не було. Діагноз поставили бронхіт. Ну збіг. Але ж бронхіт не стався в результаті грипу.
    Спекулювати можна на всьому, але це не доказ.
    Я робила вакцину від грипу. Цілий рік не хворіла. Теж можна спекулювати.
     
  2. jylanda

    jylanda занууууда

    Вакцину від грипу я ніколи не робила, але тут у нас її дуже радять старшим людям. Свекру цього року вкололи, як літній людині, такого жаху в нього ще не було, втрачав свідомість, лежав доволі довго, був госпіталізований, ускладнень море. До того років 15 не хворів грипом, а цього разу був дуже складний випадок. Так, можливо збіг, але більше колоти цю вакцину він не хоче.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    @jylanda та якщо захворів грипом після вакцини від грипу, і якщо були ускладнення - то ясно, що це не збіг. Співчуваю!
    Я не стверджую, що вакцина - ефективна, без побічних ефектів і т.д. Я просто не розумію, чому люди щепляться від грипу і думають, що вони вакциновані від усіх ГРВІ.
    Ну і я тут колись писала, що в США всі роблять шеплення і для садка то вимога. То я набрехала) Спеціально почитала сьогодні. Від щеплень можна відмовитися при медичних показах, а також з особистих релігійних чи морально-етичних міркувань. Якщо в регіоні, де нещеплена дитина ходить в школу/садок є епідемія, то її не допустять до навчання на період спалаху. Отаке. Але вакцини завжди є в наявності, і рекомендують робити щеплення здоровим дітям по графіку. Більшість робить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я не можу переконувати Вас, чи навіть себе, що то таки вакцина десь спровокувала і сенсу в тому мало. Он, вище аналогічний випадок і, якщо це збіги, то я розумію, що вони є і не такі рідкісні. А та людина, доречі, в житті ніколи не хворіла бронхітом і навіть грипом, так казала. Я от, не вникала, можливо бронхіт там вже був, як наслідок, бо жінка не тільки бронхіт заробила, а грві ,чи може і грип був.
     
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Моя колега була вагітна, на роботі пропонували безкоштовно вакцину від грипу. Весь відділ зробив (десь 20 людей), а моя колега - ні (бо вагітна, а вагітним не можна. Хм, чому б це?). Всі без винятку хворіли тої зими (не згаю чи грипом чи грві), а моя колега не хворіла. Дуже дивний збіг.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Я не сперечаюся за дієвість конкретної вакцини. Але до прикладу, якщо людина вакцинувалася від правця, а захворіла на запалення легень, то чи буде коректно пов'язувати хворобу з вакцинацією? Вакцина від від правця, а не від пневмонії. Так, пневмонія може бути ускладненням правця, але в зворотньому напрямку вакцина не діє.
    А збіг вакцинації проти грипу і ГРВІ - нмсд, то нема що обговорювати. Збудників ГРВІ є більше 200. І за осінь-весну купа людей хворіє на ГРВІ і по декілька разів.
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Якщо абсолютно здорові люди вакцинуються і після того захворюють ...збіги.
    Та, нехай.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Окей. Здорові після вакцин хворіють; вакцинована дитина - загроза для невакцинованих, бо заразна після вакцини, ходити в колективи не має права; колективний імунітет - вакцини не допоможуть виробити, треба, щоб більша частина популяції перехворіла, і тоді буде все ок!
    Все ясно...
    @Siania в США істерії нема. Вакцинують по графіку. Візити до педіатра мають графік відповідно до графіку вакцинації. Зараз нам 2 роки буде, то є рекомендований візит до педіатра, і там зразу вакцини дають. Якщо на той день будуть протипокази, відкладуть на інший день.
    Я тут не знаю жодної дитини, яка є навакцинована. Не те щоб я за/проти і спілкуюсь зі специфічними людьми. Просто більшість вакциновані. В Україні, може й нема ніякого руху проти вакцин, але багато моїх родичів/знайомих не колять вакцини. Збіг?
    Дискусія в суспільстві є. Мені постійно в ютубі підкидає відео блогерів проти вакцинації. На групах про аутизм дуже багато пишуть про зв'язок вакцин і хвороби. Ну але не всі...серед моїх колег 2 є батьками діток аутистів. Я жодного разу від них не чула слова проти вакцин. Державні оф.сайти містять інфо, що зв'язок спростовано. Немає реальних наукових підтверджень.
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я щось таке пам'ятаю, що то кожен штат вирішує окремо і є такі, де справді проблемно відмовитися. Але "проблемно" і неможливо" це таки різні речі.
    Чому мені такого ніколи не підкидає?)
    А можете описати життя дитини-аутиста і її батьків в США? Я не дивуюся, що в Америці щеплять. А в нас не дивуюся, що не щеплять. Багато не в курсі, що то треба щось там по графіку робити, в перебої з вакцинами часті. Сімейні лікарі "пишуть" красоту в карточках, щоб їм по шиї не надавали. А є частина батьків (ну я наприклад), які знаходять інформацію, що можуть бути хай і рідкісні, але непоправні наслідки і мені страшно. Бо в нас тут мати дитину з відхиленнями чи просто з хронічною хворобою - це вирок. Суспільство буде пальчиками тикати, в колективи потрапити проблемно, мама до кінця життя - сиділка, вчитель, лікар і все решта для своєї дитини. І от я думаю логічно: ніякого колективного імунітету бути не може, бо дорослі не щепляться в принципі (мізерний відсоток), а діти - або з порушенням графіку, або "липові", або хз, скільки їм попало з тої ампули на 10 чоловік, і якийсь відсоток щеплених згідно рекомендацій. Тобто навіть щепленій дитині в таких умовах підчепити той же кір - запросто. Далі рулетка: чи спрацювала вакцина і чи не дала ускладнень. Хтось дасть статистику, скільки з тих випадків зафіксованого кору з минулого року були в щеплених? Сумніваюся. То для чого мені стільки тих ризиків, якщо гарантії -нуль? Щоб теоретична хвора дитинка, яка має протипокази і контактує з моєї хворою, не отримала смертельну для неї хворобу? Який це шанс? Та й сумнівно, щоб якась мама, підписуючи папери на щеплення, думала про чужу дитину, а не свою. Інакше я дивлюся на вакцину проти правця і дифтерії. Тут мені більше хочеться, ніж колеться. Але ж нема європейської, хіба ця суперечлива індійська і не менш суперечлива болгарська.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    колись моєму другові і всьому його відділу на роботі зафондували вакцинацію від грипу. Щоб працівники не йшли на лікарняні і були здоровенькі, і працювали весь час.
    Якби один захворів після того - це одне. Але цілий відділ 2 тижні мав погіршення самопочуття - не до такого стану, щоб діагностувати, але 37 температура, слабкість, головний біль. Допустима побічка, але хто займається діяльністю з високою концентрацією уваги, можете собі уявити 2 тижні у "вареному" стані за компом.
    Щодо того, чи робив хтось з них дослідження свого самопочуття - мені це невідомо. Але між собою всі говорили, як їм хижо.
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
    Останнє редагування: 23 Вересень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Зробили в п’ятницю гексаксим. Сьогодні ручка почервоніла і гаряча. То така нормальна реакція на вакцину чи алергічна реакція? Фото додаю. В лікаря спитаю завтра.
     

    Вкладення:

    • Співчуваю Співчуваю x 2
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Будемо сподіватися, що воно пройде само до тижня..але на 3-ій день..ооох...

    Дуже часто (≥1/10)
    Біль у місці ін'єкції, еритема у місці ін'єкції, набряк у місці ін'єкції
    Дратівливість
    Гіпертермія (підвищення температури тіла ≥ 38,0°C)

    Після введення першої дози спостерігалася дещо вища очікувана реактогенність у порівнянні з наступними дозами.

    Безпечність застосування вакцини Гексаксим дітям віком понад 24 місяці в ході клінічних досліджень не вивчалася.

    Опис окремих небажаних реакцій

    Обширний набряк кінцівки. Повідомлялося про обширні реакції в місці ін'єкції (> 50 мм) у дітей, включаючи обширне набрякання кінцівки, яке може поширитися з місця ін'єкції за межі одного або двох прилеглих суглобів. Ці реакції розпочинаються у перші 24-72 години після вакцинації, можуть супроводжуватися такими симптомами, як еритема, жару місцевим підвищенням температури шкіри, чутливістю чи болем в місці ін'єкції, і зникають самостійно протягом 3-5 днів. Ризик їхнього розвитку залежить від кількості попередніх доз вакцин, що містять ацелюлярний кашлюковий компонент, при цьому більш високий ризик характерний після 4-ї та 5-ї дози.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  17. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    А чому в ручку робили?
    Нам в ногу зробили Гексаксим два рази?
    Читала,що така реакція,як в Вас можлива, треба прийняти від температури і проти алергії
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @olegignatenko малій майже 2 роки. Казали, що в такому віці роблять в ручку (хоча читаю, що по різному).
    Наша сімейна була вражена такою реакцією на платну вакцину. А нам ще 2 робити. (Вже не гексаксим). Страшно подумати, що буде далі.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Мене завжди дивувало, що при реакції на якусь вакцину, треба випити щось від алергії. Я не дохтор, але таблетка тільки зніме симптоми, а організм то все одно не сприймає чогось в тій вакцині, нє?
     
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Там той коклюш дає всі ті реакції. Кожна наступна вакцина переноситься складніше. В принципі я була готова до якоїсь реакції, але таке сильне почервоніння мене здивувало.