Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    останньо читала - та які там аборотовані кліти, які ціпочки - то всьо залишки і фрагментований матеріал, який є всюди (згрубша).
    через якийсь час, інше лікарське джерело - зверніть увагу, пріони - "зламані білки", які самі по собі не живуть, ламають білки клітин, отримати можна від тварин, злапали в великій британії на коровячому сказі...
    ну чесне слово, і так дурак, і сяк дурак
     
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Orman ви молодець, що так вивчили питання вакцинації. Мені не вистачило аргументів «чому - ні», тому здалася (чоловік - за). Хоча моя інтуїція підказує мені, що вакцинація не просто так такий прибутковий бізнес...
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я залишу, можливо кому буде цікаво, в кого є трошки часу. Кінцівка, звичайно, епічна але прогнозована)).
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Майже. Їй сказали -доведи, ага. І так, мені саме цей випадок такий же близький, тому слухала.
     
  6. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Ого, яка передача, здивувало...
    Рекомендую послухати адвоката Сергія Гулу (з 45:00 цього відео):
    "В Україні жодного разу не підтвердили смерть дитини, внаслідок вакцинації..."

     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А Мілютіну нагло затикали рота)). Поважний імунолог каже про "золоту середину", про неефективність і протипокази, можливі наслідки, але приходьте в мою супер клініку вакцинуватись вакцинами, які ВАПШЕ(від слова зовсім, ті, що державні так точно) не проходять жодних перевірок. Норма

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. defredem

    defredem New Member

    всім хорошого настрою. скажіть будь ласка чи можна робити щеплення в веселці чи є щось краще, якщо так то порадьте докого з педіатрів звирнутися на огляд. пишіть в П П
     
  9. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Дівчата, а підкажіть мені що це за вакцина NeisVac-С. Я знаю від чого вона, цікавить як переносять її діти, скільки доз потрібно?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    У Львові в аптеках з'явився Інфанрікс
    Щепились сьогодні ,вакцину придбали в Пульсі на Мазепи 25 .
     
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Який саме вид інфанріксу? Можете сказати ціну?
    Цікаво звідки то він появився, а то я вже надивилась по ТБ про якісь непонятно де наколочені типу вакцини в приватній клініці в Києві


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @olegignatenko а гепатит і поліо доробляли в поліклініці? Цікавить чи окремо колять гепатит та інфанрікс чи змішують в один укол?
     
  13. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    В
    Ми робили третю АКДС вже без гепатиту , перші дві були Гексаксимом
    Поліо доробляли разом з Інфанрікс сьогодні .
    Я всі щеплення, роблю в державній поліклініці, але вакцини купуємо безпосередньо перед вакцинацією.
    Лікар виписує рецепт, дає термосумку і ми йдемо в аптеку, купуємо , поки дитину оглядають.
    Ціна в Пульсі 866 гривень
    --- дописи об"єднано, 14 Листопад 2018 ---

    Я теж дивилась ту програму про Інфанрікс і запитала медсестру ( знаю її понад 20 років, довіряю ,як рідній мамі)
    То вона мені сказала, що в приватних лікарнях може і пройти та вакцина не сертифікована, а тут таке важко провернути, бо будуть великі проблеми.
    Я вірю своїй медсестрі , бо як інакше робити ті щеплення.
    Ще я помітила,що коли ті підробки були , то вони з'явилися тільки в одному місці , а тут , бачу по місту в аптеках одночасно з'явився Інфанрікс .
    Словом , я зробила )
    Синочок переносить нормально , температури немає, не капризний - місце уколу трохи почервоніло, як і попередні рази .
    Ціна вакцини 866 гривень
     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Дівчатка, чи можна чимось замінити пробу Манту? Передісторію описувати не буду, але треба мені для заспокоєння виключити це захворювання. Ренген зробили, немає зауважень. Що порадите?
     
  15. Fantazy

    Fantazy Member

    Це вже добре, але оскільки рентген показує вже зміни в легенях, а початок хвороби ні, то можна здати аналіз на антитіла до туберкульозу (приватні клініки роблять), позитивний результат вказує на хворобу або те що пацієнт нею перехворів. Хоча для початку навіть звичайний аналіз крові покаже зміни. А Манту взагалі не надійний, бо часто дає похибку.
     
  16. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    по аналізу крові всі показники в нормі
    --- дописи об"єднано, 20 Грудень 2018 ---
    читала, що тубінтоксикація не дає змін в крові, також не видно змін по рентгену.
     
  17. Fantazy

    Fantazy Member

    Тоді для самозаспокоєння здайте ще кров з вени на антитіла, але я думаю, що все у вас добре. Ця хвороба має і інші візуальні симптоми, субфебрильна температура, швидка стомлюваність,...ви б замітили і без аналізів
     
  18. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Не думаю, що можна помітити туберкульоз без обстежень...субфебрильна температура не дорівнює хворобі, та й не йдеться відразу про саму хворобу...Аналіз на антитіла, із прочитаного, ніби, теж не інформативний.
     
  19. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

     
  20. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    @Meriroma в мене проба Манту завжди була дуже велика. я здорова.
    а в картці лікар написала - хвора туберкульозом)(то було в підлітковому віці)
    тому не довіряю я тим всім "пробам"