Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Fantazy

    Fantazy Member

    Як детально по медичному це називається не знаю. Але подруга у Львові малому, який довго покашлював, лікар (щоб виключити туберкульоз) назначив рентген і той аналіз (точно кров з вени що показує кількість туб паличок), робили в Параскеви.
    Ще читала про Квантіфероновий тест що роблять в Європі замість манту (ніби в синево можна зробити), але то дороге задоволення.
     
  2. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    я знаю таке, але, що ж тоді робити?)
     
  3. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    якщо аналізи в нормі і самопочуття добре - спостерігати. а що тут зробиш?
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2018
  4. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    та не добре, вже купу лікарів обійшли, субфебрильна температура змінюється нормальною і так по колу вже майже рік. Може й дійсно причиною є підлітковий вік, але я не можу просто "забити" і чекати чогось.
     
  5. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Чула ще про Діаскін тест.
    Що таке діаскін тест?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Новина про кір в сусідній групі сколихнула наших батьків і деякі з них почали висловлювати думку про те, що треба всім нещепленим треба вакцинуватись і тоді "буде щастя". Я ж не розумію, ЯК 100% щеплення вбереже дітей? Ок, ускладнень може не бути, легший перебіг (і то не факт). Так чому ж так наганяють на нещеплених?
    Я, до речі, не категоричний противник вакцинації, але, точно не з нашою медициною, якістю вакцин і особливо, неперебірливістю кого і чим щепити (дуже тут погоджуюсь з @Haidee).
     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2018
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В нас в групі теж нещодавно був випадок кору, то ніхто з діток не заразився. Хоч думаю нещеплених діток є декілька.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. matematyka

    matematyka Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Fantazy

    Fantazy Member

    Щастя може і не буде, але можливо все-таки вбереже від хвороби. Близька подруга нещодавно повернулась з лікарні після кору, дитинка до року, тому прививки ще не мали, де заразились теж не ясно, в люльці гуляли. Так от всі, хто там лежав, це або діти до року, або діти без прививки. Ми теж з ними контактували, коли були перші вже симптоми (не знали тоді що то кір), так от ніхто не захворів, навіть старша дитинка з постійним контактом (всі щеплені, чекали 21 день).
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    по ідеї в малечі мав би бути імунітет від мами.якщо на гв.. в мами мабуть імунітету не було. бо щеплена ще в дитинстві..
     
  12. Fantazy

    Fantazy Member

    Ви праві, в мами імунітету до кору немає (будучи вагітною, робила аналіз крові на антитіла), тому гв не врятувало від зараження.
     
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В нас вдома теж був кір - племінниця принесла з лікарні. Малий мій нещеплений був з нею в постійному контакті, грались на дивані, кашляла-пчихала на нього, витирались одним рушником, спільна кухня-ванні і т.д. Не захворів...Маю намір піти здати малому на антитіла, може стерта форма була.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Fantazy

    Fantazy Member

    Або має власний сильний імунітет ;-)
     
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Ми теж нещодавно лежали а лікарні з кором. Через ниркову патологію мусили бути під наглядом. На все відділення тільки 1 дитина із щепленням. Дивно, що навіть куплених щеплень не було. Решта всі діти нещеплені. Перебіг у всіх більш-менш однаковий у нещепленних. Хлопчик зі щепленням значно легший перебір.
    На Мечникова де діти до 2 років ліжка навіть на кухні.
    Лікарні переповнені. Якщо стан стабільний, то навіть не ложать.
    Тому коли кажуть, що хворіють однаклод щеплення і нещеплені, то зараз, після лікарні, мало в це вірю.
    Від кору щеплення мала я у 2006 році.
    Антитіла G в мене зараз високі титри. Тобто був контакт з вірусом і мої антитіла від вакцинації активізувались для захисту.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Тут, як на мене, варто теж ділити на 2, бо не всі без щеплень є "ідейними антипрививочниками" :) - багато є дітей які не отримували щеплень через алергії і інші хвороби та патології в анамнезі (тобто вони взагалі мають слабший імунітет і важчий перебіг будь-якої хвороби, вищу імовірність ускладнень, потрапляння в лікарню і т.д.)
    В мене досить багато знайомих у яких нещеплені діти класично "відстрілялися" з кором вдома, в лікарню потрапили одиниці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Akina, не можу не погодитись. Старша донька алергік, на момент хвороби кором була на протиастматичній базовій терапії, з одним щепленням БЦЖ. Перебіг був важкий. Менший малюк, нещеплений зовсім перехворів легше, без ускладнень. Ну і з моїх спостережень, то усі дітки із низьким імунітет ом, супутніми хворобами та вродженими патологіями хворіли важко.

    P. S. Я не є ярим антивакцинатором:) надалі планую щепити дітей від дифтерії та правця.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    я все ж маю надію на стерту форму, бо так краще для нього...Хочу, щоб все ж антитіла виробились.
    в моєму оточенні всі нещеплені перехворіли кором в легкій формі вдома.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Akina при обході лікарів було озвучено, що тільки троє дітей на відділення мають протипокази. Ми з гломерулонефритом, дівчинка з васкулітом та дівчинка з астмою.
    Решта - відмова за власним бажанням.
    Я не стверджую, що воно так і є насправді.
    Це добре, що легкий перебіг. За пару днів до нас дитина на 8 день - енцефаліт. Три дні коми.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Можливо нещеплені більше бояться наслідків, тому погоджуються на госпіталізацію? То я так думки в голос.
    А ще от кажуть, що багато нещеплених діток хворіє, а як на рахунок дорослих, які по суті також в основній масі вже вважаються нещепленими? Вони також мають однакові шанси з нещепленими дітьми захворіти. Але на цьому майже ніколи не наголошують. Не має ніколи такого розголосу як на рахунок нещеплених дітей...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1