Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Зайшла в темку якраз почитати))) чомусь по ТБ тільки й говорять,шо похворіли там то й там то не щеплені,всюди нещеплені.....а де щеплені, невже вони не хворіють? Що за дезінформація? Вже та паніка....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @сяняНЯНЯ ппосто йде війна проти не щеплених дітей, тому така інформація подається,
    а те, що щеплені діти важче переносять кір (не всі підряд, але такі також є), їх госпіталізовують, про це теж мовчать,
    але існує людський фактор, інформація виноситься зі стін лікарень,
    і дійсно, не всім пишуть діагноз, навіть студентам, які перехворіли вказують ГРВІ в довідках.
    --- дописи об"єднано, 23 Січень 2019 ---
    в нас в школі сьогодні збори, якраз по питанню про кір, послухаю, що будуть говорити
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Подавала інфу наша педіатр, що 70% дітей з кором в стаціонарі - нещеплені, значить решта 30% - щеплені. Фіктивно чи правдиво, не знаю, але судячи з кампанії проти кору, напавно правдиво.
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В мене практично всі знайомі, які досі не щепили, роблять зараз КПК. Так що політагітація діє) ну і лікарі заточені на те, що "зараз вакцина краща, ніж була 5 років тому". Хіба ж не тим самим Пріоріксом щеплять?
    @HOPIC ти ж сама вище писала, чому щеплені з кором по лікарнях. Бояться перебігу. Багато батьків воліють з Т вище 39 лежати в лікарні під наглядом (а ще як кашель, то тим більше).
     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Тим самим щеплять, тільки тішать, що бельгійський ніби; а той поганий був індійський.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    хіба КПК був колись індійський? завжди здається бельгійський тільки. тепер ще американскька вакцина є. але то в приватних
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    В протоколі вказано, що легкий і середньої важкості кір лікується вдома. Не було б такого хаю і страшилок. Кір передбачає високу температуру, а давати парацетамо і ібупрофен можна вдома, хоча інфантильність наших людей зашкалює - а я навіть не знаю, що нам колять. Я б на місці прибила. А наших лікарів за недоведення повної інформації і отримання згоди , теж. Може б тоді люди задумалися, нафіга сидіти під крапельницею з глюкози і забороненого анальгіну, як можна в хаті бути
     
    Останнє редагування: 23 Січень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    в моєму оточенні всі дітки, що перехворіли на кір - нещеплені. Жодний щеплений не захворів. Подруга нещодавно з лікарні з малою лежали з кором тиждень. За цей час жодного щепленого не було, всі відмовники.
    цікаво, а якщо дитина вже хворіла на кір, тобто має антитіла, можна робити КПК? Не буде наслідків?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    можна
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Здати на антитіла. Але, кажуть, що вони не зважають на це і кажуть робити щеплення навіть в таких випадках.
     
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та можна, там же ще 2 компоненти. Але конкретно зараз в період грипу і інших грз це абсолютне вар'яцтво, нмсд.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Упс, дезінф)). Мені вже то все попутало. Так, то бельгійська, а то про пріорікс було заборонено.Як з тим тепер- не в курсі.
     
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    пріорікс то якраз і є бельгійська КПК)) ви з АДКС переплутали. вона є індійська і дає більше побічних ефектів, ніж ін. виробники
    --- дописи об"єднано, 23 Січень 2019 ---
    та. це досить кумедно, що літо-осінь сиділи рівно, а тепер роблять кіпіш. хоч ясно було, що зимою кору побільшає. тим більше, що то вже другий рік у нас. точніше третій
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @бетменша так, йду я пошукаю)), бо за Приорикс було точно(так, він бельг.).
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Мої знайомі щеплені перенесли це як віруску з високою темп, якби не інші нещеплені діти в сімї з повною картиною, то ті плямки копліка в роті ніхто б і не помітив.

    А мене ощасливили, що кором я в дитинстві не хворіла, мої антитіла від щеплення, і незабаром треба буде повторити, бо від кору вони з часом зменшються, а от від краснухи - ні. І це при тому, що я мала третю індійську КаКу в бонус. Цікаво як в тих, хто має тільки дві.

    В мого чоловіка по кпк однозначно хаорів всім (там такі перевищення мінімуму, що сумнівів ні в кого не виникає), свекруха не пам'ятає нічого, окрім краснухи, але її історії, яка він був хвороблива дитини, і скільки вони йому капел ниць наставили, бо вічно бронхіт і бронхіт з садочка приносив...класно бути лікарями і лікувати профілактично антибіотиками.,.
     
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    може й було. не згадаю зараз
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @бетменша знайшла, то був Пентаксим:facepalm:.Сорі, голова :wacko: вже від тих вакцин.
     
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а ви не думаєте, що от якщо людина щеплена і те щеплення у неї виробило антитіла, то при зустрічі з хворобою виробляються ще додаткові антитіла? Ну тобто, що щеплений організм все одно реагує на хворобу, просто це не помітно. Бо я ніби теж не хворіла, невістка теж. і Недавно після контакту з хворими на кір нічого не було. а нам вже за 30. щеплення, як робили, то ще в школі в 6 років (чи який там графік був)
    Просто цікаов, чи є якась інформація на цей рахунок, чи то просто мої фантазії і насправді хз, як там ті механізми працюють))
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Кажись так не є. Треба хворіти.
    А ощасливив мене з кором лаборант по інфекційних хворобах,



    А ви здавали на антитіла, чи то з памяті вашої мами?
     
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    з пам"яті) коли ін. діти в сім"ї хворіли, у мене не було ніц. Ну або була якась така слабка форма. може без висипу
    а у вас є?
    Я шось впевнена, що в мене стосунки з кором закінчені)) а думаю про малого. він був у тісному контакті з хворим. але не захворів (була легка простуда). є одне щеплення. Як не забуду, то колись при нагоді цікаво здати ті антитіла