Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я думаю,що і нещеплені не завжди захворіють, бо інакше вже би давно всі перехворіли. В нашій школі і на гуртку було кілька відомих випадків кору, то наш малий не захворів тоді.
    Я все ж за стан організму. Грипом теж не всі поголовно заражаються.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ми здавали разом з чоловіком , коли в малої пішов висип. Чоловік аж два рази перездавав, бо він хворів всім з кпк за результатами, а мама казала що ні.
    --- дописи об"єднано, 23 Січень 2019 ---
    Знаю такі випадки з вітрянкою. Ну і та, в садочку в малої хлопчик хворів кором ще всередині осені, а мала хапонула аж на нр. Їй якраз кілька тижнів було зле спати, підкрутили опалення, вона хрипіла, от і вчепилося

    ?
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    В малого зараз вітрянка, я канєшн думала, що пронесе, але на 20 день після контакту висипало.
    Чухається раз в день, 1 прищик на лиці, і то не нагло водянистий, більше просто червоних, таких величезних, як в мене було в 15р - нема, то можна би було профукати, якби не знпла, що в сусідів була вітрянка. Темп 37,4. І це після кору. Звичайно, малий в тому плані сильніший, а в малої імунка не така, то ж не знаю, що там буле, але як мінімум через 3 тижні після кору піде основний висип. А це вже добре. Є час.
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а як ваш малий? пригадую ви писали що контактував з хворою на кір родичкою
     
  5. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    В моєму колі знайомих/родичів, найважче кір перенесли щеплені діти, а нещеплені в легкій формі. Так само і з моїми дітьми, синові я щеплення робила до року (через необізнаність на ті часи), а донечці - жодного. Так от, так, як старший мій вже школяр, відповідно, додому приносить усе: мав і вітрянку, скарлатину, кір і дітей вдома я не обмежувала в спілкуванні, то донечка в мене нічим не хворіла. Імунітет в неї значно витриваліший, хвороби вона переносить легко.
    Мене більше бентежить теперешня "акція" з вакцинуванням у школах, добровільно-примусова, вчительці строго наказала, що моїй дитині вакцинація заборонена.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  6. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ви про щеплення взагалі? Чи про щеплення від кору?
     
  7. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Я про щеплення і від кору і взагалі. Знайомі діти, ті що щеплені, кір перенесли дуже важко, навіть з ускладненнями.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Мені дуже цікаво, як саме переносять кір щеплені діти. Які в них ознаки захворювання, чи є висип, чи висока температура? В чому йдуть ускладнення? Напишіть, якщо в курсі, бо у мене таких знайомих немає.
    Коли у старшої був кір, то була ціла дискусія, що я не хворіла кором. Виходить молодшу, що на ГВ захищали антитіла від щеплень, які мені робили ще у школі (чи ще раніше), тобто більше 20 років тому. Чи просто кір у щеплених проходить "під виглядом" ангіни чи іншого захворювання.
     
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    @matematyka сусідський хлопчик хворів, щеплений. Була характерна висипка, коньюктивіт, тиждень високої температури, кашель.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    кажуть, що антитіла від щеплення внутрішньоутробно дитині не передаються. напевно, ви таки перехворіли в якійсь стертій чи прихованій формі
    в тих двох, що я знаю, було все, включно з ускладненнями вже вкінці хвороби. мій щеплений не захворів. у всіх одне щеплення точно було
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я писала, що мій чоловік за словами свекрухи не хворів кором.
    А по антитілах - хворів. Щеплений по тодішньому графіку. Або хвороби заховалися поміж капельницями при "бронхітах" і діазолінах і безобідних кальцію глюконатах, бо то стандарт в свекрів, або переніс настільки легко, що ніхто і не помітив, але тоді звідки досить високі титри антитіл? Хз.

    Я для себе далі продовжую думати, що поки не бачу сенсу до дитячих хвороб. І чи чекати 6 і думати про адп, бо "нервовий" коклюш в вакцині а потім ще раз (не вірю я, що щеплені не хворіють, кір тому приклад) то забагато щось виглядає
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @matematyka я вже писала тут колись. В мене майже всі племінники щеплені, половина вже перехворіли кором в різному віці(5-15 років). Найважче хворів 15-ний, мав пневмонію. Всі інші вдома з темп.,висип- класика.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Один хлопчик, щеплений, вік +/- 5 років, переніс важко, плюс ускладнення на зір. В садочку дівчинка, також щеплена, провела усю хворобу в інфекційній. Також, в знайомої, двійнята, одна дитина щеплена, інша ні, по якихось причинах, так от, та що нещеплена також отримала ускладнення пов'язані з зором.
    Я за те, щоб не впадати в цю істерію і паніку, яку останнім часом підняли.[/QUOTE]
     
    Останнє редагування: 24 Січень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Корисно Корисно x 1
  14. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    В коліжанки така сама історія. Кором не хворіла. В дитини кір, здала собі Іg, а в неї поза 10 одиниць. Щеплення за графіком в дитинстві.
    З довідника Сінево
    При повторном контакте с вирусом у иммунных лиц наблюдается быстрый рост титров высокоспецифичных IgG, что обеспечивает защиту от инфекции (клинических проявлений и выделения вируса при этом не наблюдается).
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    о! я то і мала на увазі. значить, то не тільки мої фантазії))
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    але вони ростуть не назавжди, це ж просто робочі антитіла проти вірусу.
     
  17. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    хіба антитіла IgG - це якраз не свідчення наявності імунітету? це ж IgGM виробляються під час гострої форми, а потім зникають. а IgG лишаються
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Igm теж лишаються, просто на незначному рівні. Це ігг росте коли йде збудник, але потім так само падає, але рівні я не памятаю.
    І той же інфекціоніст казав, що в хворівшох той же кір може переноситися як засуда - соплі, кашель, слабість кілька днів. Але так, ти не заразний.
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Вакцинація від кору по графіку має бути в рік і в 6 років, і по ідеї, не мало би мати значення, скільки років з того часу минуло.
    Хіба не так мало б працювати щеплення?

    А ще, чому щеплені діти взагалі хворіють? Хіба не мали б мати імунітет?

    Сорі, що влізла (без наявності досвіду і власних дітей (поки що), просто з тим кором з усіх усюд зараз такий ажіотаж, і племінницю і похресницю щепили в екстреному порядку (в племінниці температура на наступний день під 39), то вже мені цікаво для себе розібратися.

    Я, по ходу, щеплена або хворіла в прихованій формі, бо мама не пам"ятає, щоб я хворіла, а антитіла до кору в мене є.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    мало би. але конкретно з кором мене обрадував лаборант, що від щеплення антитіла з часом зникають.
    мав би бути. і мали б переносити легше. і тепер це пояснюють колективним імунітетом - от якби всі 100% щепилися, тоді б ніхто не хворів, є така робоча версія. тоді це трошки мені якби не вигідно особисто. бо воно мені поможе чи не поможе не захворіти, чи перехворіти легше, а ніби повинно допомогти комусь іншому. а косервантів то ж наїшся. я не вірю, що важкі метали , це таке благо, навіть в таких дозах.
    важливий рівень антитіл. при перевищенні норми більше як в 4 рази - ви хворіли. до проміжку 4х - у вас сщеплення