Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ця зараза називається інформація, точніше пропаганда.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Та якраз не зараз, а десь в серпні писали, що якщо почнеться масова вакцинація то буде ріст захворювання. Ще 2006 р згадувався, тоді теж масово щепили і охоплення було мало не 90%. А от у попередні щось ледве 50 і нічого не було. І з графіками, посиланнями на статистику і т.д.
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Кір циклічний, що тут ще писати. Статистику хіба в Діброва шукати, він притомний. Бо переважна більшість тих, хто кричить про шкоду вакцин, виглядають ще більш божевільно, ніж Супрун з її публічними щепленнями. Тобто я не те, що не вірю в серйозні побічки введених в організм збудників (інакше я би всіх перещепила), але мене просто до сказу доводять неаргументовані крики. Є такий чувачок Захар в фб, ну на перший погляд адекватні речі пише, якісь документи тягне. А в коментарях як спитати посилання на першоджерело, то реакція "як ти така дура, що не можеш сама зрозуміти шкоди від вакцин, то тобі статистика не поможе". Писи: цей ось теперішній кір почався ще 2 роки тому, до супрунистої кампанії "вколіть собі вакцинки". Минулого року просто в них там поставочки горіли і не особливо було що колоти, а тепер є що, і обіцяють ще привезти, то вже можна й хай піднімати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  4. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Щось я не пригадую в 2006 масових щеплень. По графіку. І циклічний спалах кору
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Haidee якраз про Захара лікарі пишуть, що він єдиний, що дає інформацію достовірну. Сам Волянський(то дохтор популярний, не противник щеплень, а навпаки) радить в нього читати. Вся вона з посиланнями на першоджерела в нього. І її вже стільки, що так, може здатись, що аж забагато))). І він насправді, робить величезну роботу, як і Дібров, зрештою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ви мене насмішили:) і Волянський, і Голубовська не надто захопливі коментарі залишають під його постами. Я не кажу, що він якусь не ту інформацію доносить, я кажу, що він виражений "антивакцинатор" з замашками найрозумнішого і найправильнішого. Я особисто не можу читати подібних людей. Діброва - так.
    Не до теми. В мене якесь помутніння розуму від нового вибрику проти Улянки. Ну себто я її багато в чому підтримую і геть не в захваті від того, що її відсторонюють. Але рамочки з укольчиком з написом "реформи" не можу собі на аватар прикріпити. От зайняла б ся вона краще реформою другої ланки медицини чи що. Менше всяка дурня про обмеження конституційних прав громадян в голову буде лізти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мені приємно, що емоції позитивні, в мене від написаного Вами аналогічні. Я ніколи не пишу того, чого не бачила/не чула. В когось із них точно був коментар Волянського, щодо Захара.На даний момент в кожного вже стільки постів, що навряд чи знайду це. Я давно читаю їх усіх).
    Вони по різні сторони барикад, але я не бачила відвертого не захоплення щодо тої підтвердженої інформації, що він надає. Можливо, відносно його власних слів щось і буває.
     
    • Креативно Креативно x 1
  8. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Справді подивіться у картці дитини. Мені здається був ще Еувакс, а він не індійській, а корейський. Ми малечі в пологовому робили тільки БЦЖ, бо гепатит планували робити у 6-компонентній (тому ж Гексаксимі). Власне, так двічі і зробили.
     
  9. Arika

    Arika Well-Known Member

    Завтра будутв поліклініці, то подивлюся. А взагалі по виробниках, що краще? Індійську не бажано? Бо взагалі в тому не орієнтуюся. Ви гексаксим купляли в аптеці?
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @jylanda це правда, що минулого року кількість обов'язкових щеплень у Франції зросла з 3 до 11?
     
  11. jylanda

    jylanda занууууда

    Так, з січня 2018 було прийняте рішення щодо того. Ці всі прививки були вже в календарях вацинації, а тепер вони стали обов’язковими
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Я не можу сказати, що краще. Просто на індійську може бути більш виражена реакція, хоча в когось і на європейських виробників є температура, біль в місці уколу, почервоніння. До цього просто треба бути готовим і не панікувати.
    Для себе обрали шлях 6-компоненьної, щоб, ймовірно, мати більш помірну реакцію і щоб дитину не колоти кілька раз (в поліклініці доведеться колоти 3 уколи, якщо не помиляюся). А Гексаксим колеться раз, двічі на нього реакцій у нас не було (щеплення за графіком). Але врахуйте, що зараз в аптеках Гексаксим із датою до квітня 2018 року. Хоча краще самі обдзвоніть аптечні мережі для певності. Як ви його знайдете, то встигнете 1 раз вколоти. Хоча появився Тетраксим (він 4-компонентний, а не 6-ти), його теж можна купити в аптеці. От ми цього разу будемо колоти Тетраксим, бо в 6 місяців нам хіб не потрібний, а з гепатитом треба інтервал витримати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Я синові робила в січні Інфанрікс (Бельгія) (4 доза), то перший раз була реакція - біль у нозі з температурою. До того (3 дози) також були бельгійські - реакцій не було взагалі.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    • Смішно Смішно x 1
  15. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    А як саме пояснювали у Франції таку постанову? Чи там закони не пояснюють і не обговорюють?
     
  16. jylanda

    jylanda занууууда

    Звичайно, що пояснюють, було багато публікацій по кожній з вацин, не буду тут все цитувати. Загалом, більшість вакцинували вже до того, як це стало обов’язовим. Були звичайно і протести, але все затихло після інших подій в країні
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    В нас з 8 погодилося 4 на цю "акцію".
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    сьогодні прочитала в фб-студент-медик з Вінниці помер від кору.. вакцинований хлопчина був
     
    • Інформативно Інформативно x 1