Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

 1. loveterapy

  loveterapy Матуся-Анюсі

  Це добре, що нема реакцій)) Дякую за відповідь, ви здавали аналізи перед щепленням? А якщо ми не там обслуговуємся, то там можна усе одно в чергового лікаря це зробити, не підкажете?

  Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
   
 2. Козенятко

  Козенятко Well-Known Member

  Якщо, давно не робили дитинці аналіз крові і сечі, то зробіть, а так перед щепленням оглядає лікар, якщо немає зауважень від лікаря і скарг від вас, то робите щеплення. Щодо лікаря, берете талон в реєстратурі, мати з собою медичну карточку, карту щеплень(навіть пусту) йдете на прийом і обговорюєте подальші дії)
  А ще краще зателефонуйте і запитайте, щоб даремно не їздити))
   
  Останнє редагування: 15 Червень 2019
 3. HappyViki

  HappyViki Well-Known Member

  @Козенятко, а у кого обслуговуєтеся? Можете порадити? Прийняла рішення зробити частково щеплення обом дітям, старша має лиш БЦЖ. Потребую мудрого імунолога, щоб склав календар щеплень. Мала ще й сильний алергік. Але після перенесеного кору, який вбив наш імунітет до 0, будемо пробувати прививатись.
   
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 4. Козенятко

  Козенятко Well-Known Member

  Обслуговуємся в Бандуровської І.О. мені підходить, спокійна, врівноважена, нічим лишнім не напрягає, але як то кажуть, на колір і смак..
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. littlebird

  littlebird Well-Known Member

  Дівчата, у кого діти йдуть у перший клас і не мають щеплень, як проходите медогляд? Наш педіатр сказала, що зараз діє заборона відвідування шкільних закладів без щеплень.
   
  • Подобається Подобається x 1
 6. Veresk

  Veresk Well-Known Member

  @littlebird Ми йдемо в перший клас. Жодного щеплення. Спокійно пройшли медогляд, сімейна написала довідку, я написала чергову відмову, все віднесли в школу медсестрі. Ніяких проблем, ніхто не сказав жодного слова про якісь заборони...
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 7. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  Відмітка про тп, що може відвідувати школи в разі сприятливої епідем ситуаціїї
   
 8. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Тут ще багато залежить від керівництва навчального закладу. Ми коли в 2017 влаштовувались в садок, то не мали жодних питань, мали офіційну відмову від усіх щеплень. Тоді як мої знайомі з інших садків були змушені вступати в тривалу дискусію щодо відмов, але зрештою всі потрапили. Те саме і в школах зараз, десь легко, десь важче...Але проходять всі. Поки що. Бо кажуть, що тепер дуже серйозно взялись за відмовників і далі буде важче. Але таке кажуть вже років 5))))
  що таке тп?
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. jalla

  jalla Прогрес року 2013

  Зі старшим при вступі ні до школи, ні до садка проблем не мала, в період епідемії з медпункту шкільного хіба мені писульки передавали, але такого щоб у школу не впустили, про таке навіть мови не було
  Тепер молодший іде в ту ж саму школу, той взагалі без жодного щеплення, бо старший бодай бцж мав. Побачим як воно буде, медогляд на наступному тижні.
   
  Останнє редагування: 11 Липень 2019
  • Подобається Подобається x 1
 10. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  Де заборона? Нехай дасть посилання на офіційне джерело. Мій старший частково щеплений, але реванцинацію в 6 років (в жовтні) робити не планую, тому в нас, певно, найвеселіше восени почнеться :girl_in_dreams:
   
 11. littlebird

  littlebird Well-Known Member

  А у час епідемії відвідувати не зможе?
   
 12. MalvinkaLv

  MalvinkaLv Well-Known Member

  По-перше, ту епідемію ще офіційно оголосити треба
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 13. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  Напевно ні. Якщо оголосять епіднмію і потім школа заборонить.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 14. silvia

  silvia Well-Known Member

  Питання на засипку.
  Коклюшем перехворіли у легкій формі.
  Перша вакцинація АДС - Дитфет (болгарська). Зараз в наявності лише Індія, або приватно АКДС з коклюшним компонентом,якого нам не треба. Індію не хочу.
  Що робить...?
   
 15. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Ви здавали IgG до кашлюка? Бо я теж 4 роки думала, що малі хворіли «легким» кашлюк. Здала нарешті старшій і що - антитіла ні туди, ні сюди. Тобто вони близько верхньої межі норми для її віку, але в моєму розумінні при перенесеній хворобі мали б суттєво перевищувати. Ще середній здам. Я б радила перевірити антитіла і з того вже робити висновки про те, що колоти чи не колоти. І ще скажіть, як то приватно акдс? Хіба не можна офіційно зробити Бустрикс?
   
 16. silvia

  silvia Well-Known Member

  Так. Антитіла показали коклюш.
  Бустрикс з коклюшем.
   
 17. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Я б Індію не колола, але це чисто моя думка. Наскільки знаю, нічого іншого в нас не пропонують без кашлюка. Болгарська йде до 6 років.
  А ви які здавали? Під час хвороби IgM?
   
 18. Gloria Tempus

  Gloria Tempus Well-Known Member

  Дифтет ви вже не можете колоти, тому що його можна тільки до 7 років. Далі щеплюють вакцинами зі зменшеним вмістом антигенів. Те, що ви хворіли кашлюком, не є протипоказом до того, щоб ним щепитися. Бо навіть перенесений кашлюк не дає стійкого, пожиттєвого імунітету.
  У вашому віці бачила такі схеми - АДП-М двічі, потім Бустрикс. Оскільки ви вже маєте один Дифтет, то лишається АДП-М і в кінці Бустрикс. Від лікарів чула саме таку схему, тому що Бустрикс на ревакцинацію. Так, АДП-М індійська в поліклініках, Бустрикс платно.
   
 19. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  @Almariel
  Побачила інфу, що міністр охорони здоровя німеччини зобовязує щепитися від кору, якщо діти мають відвідувати садки і школи.
  Це тільки стосовно кору їх зачепило, чи такий підхід і стосовно інших хвороб?
   
 20. Kotenya

  Kotenya Well-Known Member

  Чи є альтернативи індійській АДП-М (платні) для початку вакцинації?