Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Бустрікс. Або бустрикс поліо. Там десь в інструкції вказано, що також для дорослих і дітей з невідомим статусом.
    Минулого тижня якраз розпочали ним.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Є таке ініціатива, але ще за неї не проголосували. Тому тримаємо кулаки за те, що таки дозволять батькам приймати самим рішення.
    Це лише стосовно кору поки що.
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Бл*, таки зобов’язує.
    Діти, які підуть в школу чи садочок мають принести довідку про щеплення проти кору. Діти, які вже ходять, мусять таку довідку принести в межах двох років.
    Якщо ні - штраф 2500 євро.
    Мусять щепитися також вчителі/вихователі/лікарі.

    Причина : за півроку 2019 року 429 випадків кору по Німеччині (за минулий повний рік - 544)

    Закон вступає в дію з 1.03.2020.
    Жах, доведеться щепити всіх дітей, та ще й двома дозами декого підряд.
    При чому, в Німеччині нема дозволеної моно вакцини кору (була до 2017 року), доведеться найтупіші щеплення (на мою думку) робити: краснуха-кір-паротит.

    Може хтось знає країну, де можна вільно не робити щеплень? Треба переїжджати.

    І так, для наглядності: кількість випадків кору на рік в Німеччині:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 24 Липень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Україна? :girl_haha:

    А шо то їх там прищемило? Смертельні випадки були чи просто вакцин багато завалялося?
     
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Хрін їх знає.
    В Україну теж не хочеться, бо як і там припре, то якість зберігання вакцин не радує.
     
  6. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    А ми ще можемо його вколоти, якщо 7 років нам в листопаді, до того не було вакцинації? В інструкції ніби пише, що тим, хто не мав вакцинації, потрібно дві дози з інтервалом 30-45 днів, це так?
    А на сайті МОЗ вичитала, що дітям з 7 років , які не мали вакцинації, потрібно АДП -М 3 дози.

    П.С. А хто тут з батьків збирається собі робити ревакцинацію проти дифтерії-правця?
     
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    По останньому питанню - ми з чоловіком зробили торік.
     
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Нам вже, доречі, готують окрім дифтерії нову "страшну епідемію" - вітрянку хочуть додати в календар щеплень, тому зараз будуть починати розганяти хвилі... Про кашлюк он раптом згадали (який давним-давно не хочуть в картки вписувати, але нова програма епідпрофілактики і нате - таки є кашлюк). Йой, як я боюся, що зараз наприймають і в нас "новообрані таланти" законів про обов'язковість щеплень :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Уряд Зеленського планує призначити міністром ОЗ Радуцького, власника приватної клініки "Борис". Окрім того дядько дуже добре(це м'яко кажучи) товаришує з власниками певних фармкомпаній і загалом дуже упереджений і заангажований у фармбізнесі. Кажуть, що це буде катастрофа для системи закупівель ліків, вакцин і т.д. Ну і те, що він буде сильно "тягнути" за вакцинацію, це вже зараз кажуть. Загалом, читала думки багатьох дотичних до медицини. Прогнозують, що це фактично вгробить всі ті починання, що зараз з'явились. Хоч я не фанат Супрун, але вона, принаймні, була не така заангажована. Щось мені це все не нра...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Не збирались але вже маємо)))).
    Чоловік став на цвях вчора, майже на виліт пробив((. Гематома капець, набряк, біль і я вислала сьогодні до лікарні. Словом, ще не знаю, що йому накололи там(мене цікавить антитоксин лише+ лікування супутнє) але щеплення зробили 100%:))).
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Значить, ось такі справи
    20190802_100948.jpg
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Ого, співчуваю. Наскільки я розумію, в нас традиційно в таких випадках колять не антитоксин, бо його нема, а просто вакцину? Бо в мене в знайомої дитині, яка стала на цвях, теж вкололи АКДП.
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Burberry вкололи вакцину(термін якої вже ось, ось...епідемія всі діла), вище фото я дала і імуноглобулін протиправцевий, як я зрозуміла. Звичайно, антитоксину в нас нема:girl_devil:
     
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    теж маю в оточенні зараз таку історію. Поїхали до лікаря, лікарка сказала, що колоти тільки вакцину. От вони чекають, мають сьогодні вколоти. А рані вже 5 днів. Я чогось думала, що в такому випадку одразу скеровують антиправцеву колоти. А ні. невже немає ніде. Бо добре пам'ятаю, що минулого року в себе в поліклініці читала оголошення, що мовляв так і так, в разі таких випадків йдіть до хірурга і він скеровує на антиправцеву. Я чогось була переконана, що так і є. Тепер бачу, що ні...
    @NataliaFed а чого щеплення аж до 30 вересня треба зробити? чому не вже, зараз? і імунолглоб. чому так пізно? чи то ревакцинація?
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Щеплення зробили вже, це термін придатності вакцини до кінця вересня.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    немає ніде? у приватних шукали?
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Не мала часу). Чоловік не чекав
     
  18. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Болгарську вакцину у нас застосовують для ревакцинації, зазвичай. Тому що там нема кашлюкового компоненту і там менша кількість антигенів. Тому в їх інструкції і пише, що застосовують до непривитих дітей старших 7 років.
    Якщо у вас зовсім нема АКДП і ще нема 7 років, то рекомендують робити таки з кашлювовим компонентом стільки доз з інтервалом у місяць, скільки встигнете до 7 років. А потім вже ревакцинація без кашлюка.
    --- дописи об"єднано, 2 Серпень 2019 ---
    Я збираюся, бо в мене виходить прострочена вакцинація вже як 4 роки.
     
    Останнє редагування: 2 Серпень 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Болгарську вводять до 6 років 11 місяців і 29 днів. Далі - тільки індійська безкашлюкова, та що для дорослих. Або Бустрикс з 7 років, а далі на ревакцинацію все одно індійську.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дякую, що поправили, сплутала АДП (болгарська двокомпонентна) з Дифтетом. З інструкції: "Може бути застосована у віці від 3 місяців до 6 років 11 місяців 29 днів з інтервалом між першою та другою дозою не менше 1 місяця, та з інтервалом не менше 9 місяців між другою і третьою дозою". @Burberry то встигаєте зробити 2 дози болгарською безкоштовною, а далі або індійська безкоштовна, або Бустрикс. Але раджу проконсультуватися в толкового педіатра, який нормально схему налагодить.
    З реакцій на болгарську АДП у нас було почервоніння і болючість в місці уколу. Ця місцева реакція пройшла за 3-4 дні, нічого з місцем уколу не робили (ніяких мазей чи капуст, бо можна зробити гірше).
     
    • Подобається Подобається x 1