Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Merry

    Merry Well-Known Member

    а чому не можна?
     
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    звичайний огляд-міряє Т, слухає легені, дивиться горло/ніс...
    мені так підходить, бо все на місці. + в порівнянні з нашою поліклінікою якось безпечніше мені у Чорнобильській
     
  3. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я не знаю, так сказала лікар.
     
  4. Merry

    Merry Well-Known Member

    Може має хтось інформацію, бо я шукала і не знайшла, чи існують двокомпонентні вакцини від правця і дифтерії нормального виробника? Не Індія, Болгарія. Може хтось робив такі десь за кордоном?
     
  5. silvia

    silvia Well-Known Member

    Цікавилась у нашого. Лише Індія. Болгарія до 7 років.
    Колись ще була українська, але знята з виробництва.
     
  6. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ну ладно з Індією, а з Болгарією що не так?) Як нижче відповіли, що немає. Лиш ота, що була ніби українська, то вона лиш в Харкові розливалася, а завозили з Росії, здається.
     
  7. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Мої дівчата зовсім без привив ок були. Тому через місяць другу. І через пів року після другої третю.
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ніби все ок. Але часто лікарі не хочуть давати направлення саме на неї, бо «треба ще кашлюк» або «там замала концентрація». Це з того, що я чула. Та й вона до 7 років. І її нема в приватних клініках, тому не підеш просто так і не зробиш без одобрення лікаря з поліклініки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Ну от, ми були вчора в нашої сімейної, я якраз питала за Дифтет. Вона все-таки каже, що з неї не варто починати, так як в нас не було щеплень, рекомендує Бустрікс і дала скерування в Чорнобильську.
     
  10. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Так, тепер я ще більше запуталася. Консультувалася в імунолога Ігоря Савчака. Його короткий коментар: Бустрикс нам не підходить, Дифтет можна пробувати, але краще Інфанрікс гекса ( ну бо там гепатит і поліомієліт) От і будь мудрим.
     
  11. Merry

    Merry Well-Known Member

    погані відгуки про ту вакцину
     
  12. vituska

    vituska Member

    Дівчата, хто робив дітям щеплення Превенаром і чи є позитивний результат ?
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Один львівський лікар возить дитину вакцинуватися в Польщу.
    Цікаво, чому?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Kroshka Enot В нас багато знайомих також дітей вакцинують в Польщі. Не дешеве задоволення для українців і є ризик вистояти в черзі, але возять.
     
  15. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Я не знаю скільки Вашій дитинці, але розказую, що знаю. Бо коли дізнавалася, то старшій було 8, меншій 6. Теж були в Савчака.
    Отже. Вакцини є двох типів- звичайна кількість антигенів ( інфанрікси, гексаксим, пентаксим...) і зі зменшеним ( бустрікси, дифтет...).
    Щоб було максимально багато антитіл, гарна адекватна відповідь і тд потрібно колоти перший тип вакцин. Але вони лише до 7 років. Тому меншій він пропонував інфанрікс гекса без компонента хіб ( чи якось так; хіб йде окремим шприцом, змішується . Технічно можна і в цьому віці треба без нього). Тоді вийде дифтерія+правець+кашлюк+ поліомієліт+ гепатит.
    І колоти треба 4 прививки за схемою 0-1-2-6.
    Якщо дитині є 7, то вакцини першого типу не можна вже по інструкції. Тому колять другі. Мене цікавили платні, тому він рекомендував бустрікс - поліо ( це дифтерія+правець+кашлюк+поліомієліт ) і в один день з ним від гепатиту ( не памятаю назву; не то еувакс, не то енджерікс).
    Бустрікс поліо за схемою 0-1-6.
    За гепатит не памятаю точно схеми. Бо вирішили поки лиш бустрікс.
    --- дописи об"єднано, 11 Серпень 2019 ---
    А,і бустрікс можна і до 7 ( він з 5 йде на ревакцинацію). Але Савчак його категорично не рекомендував до 7 ( казав, як вже так хочете, то хоч аналізи на антитіла потім зробіть) . І до 7 бустрікса теж би 4 треба було.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Власне, на яку-яку, але болгарську вакцину я особисто нарікань не чула - ні від медперсоналу, ні від мого оточення, які роблять щеплення. Якщо йдеться про якісь місцеві реакції, то їх може дати будь-яка європейська - французька, бельгійська, ну і болгарська не виключення.
    Вам нижче розписала гарно @Vesnyanka. Я би більше до імунолога прислухалася щодо Інфанрикса.
    Я щепила малого Превенаром, але ще не можу вам розповісти про результат, бо лиш місяць тому це було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Ще невідомо скільки вони міністрами будуть. А нова мітла,як відомо, по новому мете.
    Але це по цілому світу йде стимулювання до вакцинації.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    То будемо сидіти дома.)
    А якщо серйозно, то не вірю що не будуть допускати, кожна дитина має право на освіту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Власне що не просто "нещеплених", а з будь якими відхиленнями від календаря(тобто якщо чогось ще не вистачає).
    Читаю в ФБ що деякі лікарі мало не заставляють батьків робити по 3 різних щеплення за один раз, мені волосся дибки стає..:girl_impossible:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1