Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. vituska

    vituska Member

    Я щепила малого Превенаром, але ще не можу вам розповісти про результат, бо лиш місяць тому це було.[/QUOTE]
    А де саме робили щеплення ?
     
  2. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    У Веселці на Сихові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Муська

    Муська Well-Known Member

    Приблизно таке вже було декілька років тому і також перед початком навчального року( єдине зараз взялись конкретніше)

    - Вакцини були закуплені давно (років два тому) про що і говорить в.о., і прибувають в Україну поступово.
    Тому акція планомірна (вакцину за місяць не купують), але щось пішло не так, вакцин багато, а люди не спішаться бігти на уколи.
    Щоб утилізувати протерміновані також треба платити. Тому зняли практично усі обмеження - вакцинуйтесь на здоров'я, короче.
    І як, я, зрозуміла то шести-семирічні діти 86% вакциновані (решту заставлять), діти 8-10 років - якраз і є їхнє болюче місце, там % значно менший (цифру не пам'ятаю, яку називали).
    - Про зростання захворюваності в 2-3 рази, про що пише в.о. на фесбук- то реально фейк. Зростання захворюваності по кору взагалі була передбачуваною (циклічний процес), тому і закупили вакцини завчасно (які молодці :) )
    - Щодо верховного суду- дуже перекрутили ( про неблагополучну епідемічну ситуацію по правцю (по яку йдеться у постанові)- промочвчу, хоча там багато такого ) Кому цікаво читайте Система аналізу судових рішень VERDICTUM
    - Щодо ст 15. - аналогічно, чомусь не говорять, що батьки мають право відмовитись, а про недопуск - це стосується часу коли оголошено епідемію (знову перекрутили і недоговорили) Цікаво чому?
    Роз'яснення щодо ст 15 можна почитати тут Про дотримання порядку прийому дитини до дошкільного навчального закладу
     
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Мені більше в тому подобається дистанційна чи індивідуальне навчання - яке має бути безкоштовне. Хаха. Вони луснути можуть, якщо всі, хто по ідеї - підуть на дистанційну форму.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я не знаю точної статистики, але ця цифра, як на мене, абсолютно нереальна.
    Мені ще 7 років тому не хотіли підписувати медогляд в садок, до ЛКК навіть не допускали, то думаю зараз тим більше ЛКК не схоче давати дозволи на відвідування садків і шкіл.
     
  6. Муська

    Муська Well-Known Member

    Все може бути :sad:
    думаю реальна (навіть тут на ДП тема активізувалась), або, можливо, "намальовані" справки.
    Але суть одна - вакцини закуплені, треба всіх щепити.
     
    Останнє редагування: 15 Серпень 2019
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ну, а як вони собі то уявляють, що діти не будуть ходити до школи.
    Не думаю, що якщо хтось вирішив не щепити дитину, зараз вмить змінить свою думку і забабахає кілька вакцин майже одночасно до 1-го вересня. А таких дуже багато, з класу старшого майже половина.


    Бардак ще той, але я вже шось починаю перживати. Ми в школу зібрались взагалі то.:girl_impossible:
     
    Останнє редагування: 15 Серпень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Читаю Порядок зарахування учнів до державних закладів освіти(школа) В переліку необхідних документів є: Медична довідка встановленого зразка і св.про народження. Медична довідка не містить жодної інформації про щеплення і карта щеплень теж не входить в перелік. Лише висновок ЛКК. Все. Тобто я правильно розумію, що карта щеплень взагалі при прийомі в школу не фігурує? Ану хто там йшов в школу, розкажіть...Ну і так цікаво написано, нещепленим заборонене відвідування, але не прийом в шкільний заклад. Тобто школа відмовити в прийомі підстав немає, при відсутності щеплень. Одним словом, все залежить від ЛКК і її рішення. От цікаво чи вона може видати рішення у відмові відвідувати школу в разі відсутності щеплень. Я би краще щось почитала про те як саме ЛКК виносить рішення, на підставі чого. Я звісно про юридично-законодавчий момент і чи має вона право при позитивних результатах медогляду спеціалістів, але за відсутності щеплень, видати відмову.
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В багатьох випадках включається людський фактор. В законах, я так думаю, можна шукати «лазєйки» в одну і в іншу сторону. В мене за три роки не було жодних проблем з ЛКК. Минулого року завідувач сімейної амбулаторії щось там бухтів, але при цьому все підписав. Цього року робила всім трьом дітям. У висновку (він в медичній картці, яка зберігається в мене вдома, до школи це не несеться) написано, що рекомендоване щеплення КПК і більше нічого. При тому сам лист з відмовами спокійно підписала і не читала ніяких нотацій. Імунолог глянула наші антитіла до кашлюка і сказала, що все ок: вони не дуже високі, але достатні. В нашій школі я не думаю, що будуть доскіпуватися, хіба би вже дійсно була складна ситуація з якимось захворюванням (але в такому випадку я б і так воліла потримати дітей вдома). Але якщо керівництво якоїсь школи не захоче мати будь-яких незрозумілих ситуацій зі санстанцією, то будуть пресувати. Ця їхня АКДС до коли, до осені десь має бути використана? Ну от тоді й побачимо, як воно буде. Загалом від цієї ситуації верне, особливо від слів міністерки про епідемію правця. Хочуть мати думаюче суспільство, а ставляться до людей, як до розумово відсталих.
    Писи по темі. Я тут наважуюся меншій таки робити щось лайтове з правцем. Бо колись посивію від її постійних травм. Думаю про Тетраксим, бо там тільки 4 складники (тільки, ага). Може хтось мав досвід з ним, то розкажіть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    А не хочете здати їй аналіз на антитіла?
    Читала,що більшість населення мають антитіла,самі того не знаючи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    мені ці останні новини як сніг на голову....Більшість ровесників малого мають "намальовані" щеплення і тепер собі спокійно без проблем йтимуть до школи, я в свою чергу чесно писала відмови всі роки, бо мала на це певні причини. Мій малий перехворів і краснухою і кором, запису про це в картці ніхто не зробив і тепер мене заставлятимуть вакцинуватись від тих хворіб, якими дитина перехворіла вже? Ну капець якийсь.....Цікаво чи то все строго так буде як пишуть, чи просто покричать і заспокояться..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Та хай собі пресують на здоров'я))) мені не шкода. Лиш хочу знати чи є буква закону яка б давала законну підставу на то все. Я не про епідситуацію, тут згода, я про прийом в заклад. А ви відмову в школі показували, тобто чи її треба при прийомі в школу, чи то суто для себе?
    ги...слів немає...ну але вона як практикуючий лікар майже не працювала, більше на адміністартивно-освітній роботі, їй можна(чорний гумор)
    наче до 30 вересня.
    --- дописи об"єднано, 15 Серпень 2019 ---
    @Kassandra здайте аналіз на антитіла, прикрипіть копію до меддовідки.
     
  13. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    от і я малому правець би хотіла теж зробити, але мені розказували в поліклініці, що окремо його нема (а я більше й не цікавилась), лише в комплексі.
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Чесно, я в це не дуже вірю. Ну тобто може там щось і є, але в таких випадках би не було протоколу колоти протиправцевий навіть щепленим. Там же реакція залежить від кількості.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    @Dominika, дякую за підказку, напевно так прийдеться робити, якщо будуть пресувати..
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Dominika я віддаю в школу довідку від сімейної і примірник рішення ЛКК.
    @Kassandra точно так зробіть з антитілами, але майте на увазі, що то ще нічого не гарантує. Наприклад, мені старшій все одно будуть писати в рекомендаціях Бустрикс, хоч там і є кашлюк, якщо буде кіпіш по дифтерії. Після перенесеної хвороби не можна цільноклітинні вакцини, а комбіновані інактивовані лікарі дозволяють. Це насправді треш жахливий.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. sherry

    sherry Well-Known Member

    так нам так і сказали, робіть усе одно, воно не зашкодить :girl_impossible:Бо ті вакцини тільки комплексні, ну ні що що ви мали кашлюк і кір, все решту треба зробити.:girl_crazy:
     
  18. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Однозначно.
    От у нас немає жодного щеплення. Малому в школу на наступний рік. І я не збираюсь бігти колоти йому за цей рік все, що вони там включили в календар і закупили, бо дві «міністерки» на прес-конференції сказали, що не допустять дитину без щеплення до школи.
    Мені й індивідуальне чи дистанційне підійде))
    В принципі, зараз задумуюсь, щоб зробити деякі щеплення, але явно не всі і не тому, що так сказали Супрун з Гриневич.
    Швидше посуджусь за порушення мого права на освіту ;)
     
  19. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Відповідаю.
    Зараз щороку (такі правила у 36 школі) я приношу медичну довідку (видає класний керівник) та відмову від щеплень.

    Цього року відмова пертворилась на "Інформовану згоду". Її заповняю, як відмову від всіх щеплень.
    У вересні я віддаю класному керівникові ці два документи.
    Якщо є якісь запитання на гуртках під час епідемій, то я приношу копію "Відмови від щеплень" або зараз це буде копія "Інформованої згоди". Питань не виникало жодних. До всіх занять ми були допущені і у школі, і на гуртках.
    Відносно першого класу, то ми приносили медичну довідку+картку щеплень+відмову від щеплень+свідоцтво про народження.
    Картка щеплень має бути, вона зберігається у медпункті. У нас жодної прививки і жодного запису. Але вона потрібна, як мені пояснювали,тому що я можу передумати, і колись зробити дитині щеплення, і його впишуть у цю карту.
    Наразі, не було жодних проблем. Просто більше пишемо відмов та приносимо всюди, де просять.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В мене не перетворилося нічого. В сімейної пишу інформовану згоду (незгоду), а листок з ЛКК такий, як і минулі роки. В ньому лише перелік всього, від чого відмова, і печатки з підписами. Всі уточнення і рекомендації в картці.
     
    • Подобається Подобається x 1