Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member



    тут юрист пряснює які статті Конституціі порушуються
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Siania

    Siania Love Life

    А ще там можна підписати декларацію, і обслуговуватись безкоштовно, в чудовому, чистому приміщенні, по запису. А ще, там можна безкоштовно зробити вакцину кпк і інші державні вакцини.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так нема постанови. Немає жодного документу виданого МОЗ чи МОН є спільна їх заява на брифінгу - все.

    Якщо вам відмовляють, наполягайте хай пишуть офіційну відповідь на підставі якого документу дитину не беруть в садок.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Корисно Корисно x 2
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Orman а що Ви робите зі школою? Просто дитина іде і все?
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так, наразі просто йдемо. Ніхто нічого нам поки не писав і не казав. Довідка загальна про стан здоров‘я, яку треба перед другим класом в нас є.

    Будуть кочевряжитись - хай пишуть офіційну причину з посиланням на документ на підставі якого відмовляють. В мене чоловік юрист, я їм не заздрю.

    Ну і для мене немає проблеми вчити дитину вдома. Я цього хочу. А дитина хоче ходити в школу. Буде ходити. Якщо до того дійде, то в іншій країні.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Orman а як в приватних школах з тими довідками? Ви не цікавилися чи приватні школи вимагають щеплення?
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    не цікавилась. Але в знайомих, які водять в приватні школи наразі жодних проблем не було.
    Якщо вони отримують ліцензії від МОН, то теоретично можуть і на них тиснути.
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Мої троє нещеплених школярів мають звичайні довідки до школи. І поновлені відмови від щеплень.
    Подивимось...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Питала сьогодні в коліжанки. Обоє діток не щеплені, ходять в садочок. Ніхто , поки, нічого не каже.
    Ми поновимо відмову на початку вересня, лікарка у відпустці, і теж підемо, а там побачимо.
    --- дописи об"єднано, 20 Серпень 2019 ---
    @Orman Ви можете самі вчити, чи є якісь інші способи, репетитори, наприклад? Цікавлюся, бо, для мене, наприклад, це якось надважко. Я собі не уявляю, як би я з тим навчанням до дитини підходила, і як би добилася щоб дитина вчила то, що я від неї хочу. Для мене, домашнє навчання, то якийсь фантастичний процес у моєму виконанні.
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    приватні школи підпорядковуються теж вимогам МОН і МОЗ. Гіпотетично, багато залежить від керівника. Але на нього теж тиснуть. Коли був попередній циклічний спалах кору в Україні кілька років тому і тоді малий ще навчався у приватній, то нам теж роздавали писульки від медсестри ( яка гіпотеично існувала і закріплена була за школою, але яку ніхто в очі ніколи не бачила), зробити усім нещепленим щеплення і принести довідки у школу. Але тоді уло простіше з відмовами, оскліьки батьки просто кожен написав відмову і все. Керівництво на те подивилося крізь пальці- відмова є, ніхто не буде тиснути. Зараз з цим можуть бути теж трабли. Бо в приватні школи теж вимагають карти-довідки встановленого одого зразка
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Муська

    Муська Well-Known Member

    Офтоп в цій темі - але тут батьки трохи обговорювали, як буде виглядати домашня освіта. Наразі вже вступили в дію накази щодо цього. В посиланні розписано про кожну індивідуальну форму навчання.
    Уже з вересня батьки школярів зможуть скористатися всіма видами індивідуальної форми навчання - сімейною (домашньою) освітою, екстернатом або педагогічним патронажем.
    Кабінет Міністрів України - Батьки отримають більше можливостей для навчання дітей вдома - набуло чинності відповідне Положення
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Akina нам довідку видали без ніяких.
    Думаю, школа ,як і минулого року може дати якусь бамажку але нічого не було. Лише сказали, що в разі захворювання бодай однієї дитини в школі, не вакцинованих не приводити, то було більше просьба.
     
  16. sherry

    sherry Well-Known Member

    Прийшла я за довідкою, то медсестра мене намагалась лякати - "от тепер подивимося як у зв'язку із новим УКАЗОМ ви(не щеплені) будете ходити у школу"... На моє прохання сказати номер указу, зразу "дала задніх"... " ну розумієте на нас тиснуть"...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Щойно на ФБ показали наказ по Вінн. обл., що вчителів також відсторонятимуть від роботи, якщо ті не матимуть КПК.
    Це звіздець, товариші))))
     
    Останнє редагування: 21 Серпень 2019
    • Креативно Креативно x 1
  18. sherry

    sherry Well-Known Member

    @NataliaFed і лікарів теж, навіть якщо не буде прививки від грипу) то обов"язково
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Прикольно. Отже,міністри будуть вести уроки і лікувати хворих!!! Ура!!
     
    • Смішно Смішно x 2
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Свят, свят, свят аби лікувала ота міністер_ка , чи навчала ота )))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1