Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

 1. Almariel

  Almariel Well-Known Member

  Я не читала статтю. Але з березня 2020 без щеплення від кору не можна відвідували дитячі заклади (школи, садочки), інакше штраф
   
 2. lesja.f

  lesja.f Well-Known Member

  І я відмовилась, після того як зробили цю прививку моїй племінниці, їй почали відмовляти ноги, але дякувати Богу все добре, хоча могло б бути гірше....
   
  • Співчуваю Співчуваю x 2
  • Інформативно Інформативно x 2
 3. lula

  lula New Member

  Ми всі вакциновані, то чому не хочемо захистити своїх дітей від купи важких захворювань? Наразі все є випадки смерті від дифтерії, хоча вважалося, що це захворювання вже давно побороли. А насправді немає епідемій не тому, що віруси пропали, а тому, що діти вакциновані Щеплення: вичерпна інструкція для дітей та дорослих - блог медичного центру ДокторПРО. Вважаю, що вакцинація обов'язкова!
   
  • Смішно Смішно x 2
  • Подобається Подобається x 1
  • Креативно Креативно x 1
 4. smakolyk

  smakolyk New Member

  Можете порівняти ту кількість вакцин, що кололи нам і ту кількість, що пропонують тепер дітям. А ще би не завадило порівняти кількість протипоказів, яка постійно зменшується.
  Коли саме вважалось, що дифтерію побороли? Заглянули б у статистику випадків. Щороку реєструвались випадки дифтерії. А в 90-х взагалі епідемія була, незважаючи на рівень вакцинації коло 100%.
  А насправді на дифтерію рівень вакцинації взагалі не має ніякого впливу. Бо не захищає людину від самої хвороби, а мав би захистити лише від її токсичної форми. Тому вакциновані будуть хворіти точно так само. Питання тільки чи легший буде перебіг.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  • Подобається Подобається x 1
 5. Cheburulja

  Cheburulja Well-Known Member

  Таке про АКДС: мої діти 4,9 і 2,4 мають по дві дози Інфанрікс-ХІБ-ІПВ. Далі педіатр каже брати Інфанрікс трикомпонентний і каплі ОПВ. Але я тих капель не хочу.
  То може бути третя доза Тетраксим припустимо, а ревакцинація знов Інфанрікс - ХІБ-ІПВ . І чи десь є офіційний папір, в якому вказано, що третя і четверта теж може бути ІПВ?
   
 6. MalvinkaLv

  MalvinkaLv Well-Known Member

  А є десь Інфанрікс трикомпонентний? Нам потрібно буде на кінець місяця на ревакцинацію, а в нашій поліклініці нема
   
  • Тупо! Тупо! x 1
 7. HappyViki

  HappyViki Well-Known Member

  @Cheburulja, ми робимо третю дозу після Інфанриксу Тетраксимом. Кажуть, що Інфанрикс буде у кінці січня. Стосовно крапель від поліомієліту, то нам у Веселці радили, що краще - таки Іпв.
   
 8. Cheburulja

  Cheburulja Well-Known Member

  Нема. В аптеці обіцяли, але невідомо коли. Чекаємо.
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. MalvinkaLv

  MalvinkaLv Well-Known Member

  Можливо хтось знає, де є Інфанрікс 3-компонентний?
   
 10. penn

  penn Member

  З'явилась МЕНАКТРА у Львові,УРА!!!!
   
 11. Jusi

  Jusi Ловець емоцій

  Чекає на нас третя доза. Першу робили Гексаксимом, другу - Пентаксимом. На третю сказали взяти Тетраксим і їхню від гепатиту (сказали, що це ця вакцина, що у роддомі, вона єдина). Але я знайшла бельгійську Енджерикс. Питання: це аналог вакцини від гепатиту? Хтось нею вакцинував?
   
 12. HappyViki

  HappyViki Well-Known Member

  @Jusi, мені у Веселці лікар сказав, що їхня Енджерікс точнісінько така ж як і у поліклініці, за складом, то можу не переплачувати і вколоти у себе на дільниці. Я, в принципі, погодилась. Маю вести у суботу малого. Решту всі купувала. Поки що.
   
  • Корисно Корисно x 1
 13. Jusi

  Jusi Ловець емоцій

  @HappyViki дуже Вам дякую.
  Як думаєте, колоти в один день Тетраксим і від гепатиту (як пропонують в поліклініці), чи краще розвести їх в часі?
   
 14. Козенятко

  Козенятко Well-Known Member

  Ми робили в один день, все добре))
   
  • Корисно Корисно x 1
 15. HappyViki

  HappyViki Well-Known Member

  @Jusi, я, особисто, не колола дві на раз, але лікарі дозволяють.
   
  • Корисно Корисно x 1
 16. Gloria Tempus

  Gloria Tempus Well-Known Member

  Я би колола за один раз, щоби зменшити оті походи в поліклініку і не хапати чого не треба. От за місяць у малої ревакцинація Пентаксимом має бути, то думаю одразу від пневмококу ще вакцину ввести, щоб не розтягувати стрес і зайві походи.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Інформативно Інформативно x 1
 17. Jusi

  Jusi Ловець емоцій

  А яку перерву робите між вакцинами: місяць чи два?
   
 18. Almariel

  Almariel Well-Known Member

  Допоможіть розібратися. Примусово необхідно зробити щеплення від кору. Можна знайти моно вакцину (за свої гроші і свою доставку, що в сумі буде коштувати більше 300€ на всіх трьох дітей). Або щепити безкоштовно КПК (до речі, яка там краща вважається).
  Плюси і мінуси.
  Моно вакцина: за свої гроші, має більше ускладнень (наприклад астма 1/10000), більше мороки з доставкою (треба буде самому по неї їхати 300 км), і у разі ускладнень система охорони здоров`я не бере відповідальність за наслідки.
  КПК: безкоштовно, менше страшних ускладнень (як мінімум офіційно), не треба паритись з доставкою. Але! Блін, щепити дівчат від краснухи я не хочу. Хто сказав, що захист протримається до вагітності? Ти більше в організм відразу вводять 3 (або 4) ослаблених збудники, що є навантаженням на організм.
   
  • Співчуваю Співчуваю x 3
 19. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  Щеплення від краснухи не гарантує, що ви нею не перехворієте...мій чоловік перехворів ВСІМ, лаборант не мав сумніву, що це хвороби, бо показники зашкальні просто
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 20. Almariel

  Almariel Well-Known Member

  Та нічо не гарантує. Але зменшує ймовірність зараження, що в даному випадку є мінусом на мою думку.