Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    У мене питання до мам нещеплених дітей , які цього року пішли в перший клас, чи були проблеми з зарахуванням?
     
  2. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ні, проблем не було, має бцж і один пріорикс, сихівська поліклініка.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Єва

    Єва Well-Known Member

    Хтось цього року вже подавав в садочок довідку і форму 063/о без щеплень? Виникали труднощі? В нас відмова від щеплень, то видали довідку із висновком про те, що дитина здорова і може відвідувати садок, а у формі щеплень пусто, записали про відмову, яка затверджена протоколом і поставили печатку. Тепер вагаюсь, чи цього достатньо, читаю на різних форумах минулорічні дописи про якісь комісії, відмови директорів садків (тоді всі панікували через кір). Колись, 10 років тому, старшій дитині не хотіли писати в довідці, що може відвідувати дитячий колектив, то медсестра в садку категорично відмовилась приймати такі документи, сказала мені, щоб я ті щеплення "брала, де хочу", бо вона на себе відповідальності брати не буде.
     
  4. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Вчора знесла в садок ніяких питань не виникало

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. galochkamama

    galochkamama New Member

    безумовно за вакцинацію ... кожен сам за себе відповідає та за здоров'я своїх дітей ....
     
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Маю запитання до "вакциноскептиків" (чи як там зараз модно казати :girl_crazy:) якби дитині треба було б зробити "хоч одне щеплення", що б ви обрали? Готуюся до епопеї з садком і довідками :)
    Я схиляюся до дифтерії-правцю, але ж 2,5 річній дитині, напевно, не захочуть вколоти двокомпонентну, лише той коктейль з 4 хвороб :sad:
    Варіант "малювати" довідку не хочу розглядати, але й робити наразі щеплення дитині від краснухи, кору і кашлюку теж не планую. А садок планую і завідуюча може впертися рогами... "І будь мудрим" :girl_in_dreams:

    Поділіться хтось, будь ласка, свіжим досвідом тут чи в ПП :girl_flag_of_truce:
     
  7. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Akina я б особисто зробила від вітрянки і акдп. Якби так стояло б питання.

    Так як вітрянку пересла моя старша дуже тяжко, попутно заразивши трьох дорослих(мене, маму, сестру), які в свою чергу перенесли теж жахливо.
    Але це а мене це швидше думка повного вакцинатора не тільки стандартними, а й додатковими вакцинами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ні, таке навіть не розглядаю. Мені "для бумажки" треба, а вітрянка наразі ще не в календарі щеплень :) Про цю болячку маю цілком ок спогади з дитинства і вважаю, що добре якраз дитячими хворобами перехворіти в дитинстві, щоб не довелося в дорослому віці потім "шарахатися".
    АКДП, наскільки знаю - один з лідерів по кількості ускладнень після щепленнь (від "невеличких дискомфортів" до реально стрьомних штук), тому розглядаю хіба варіант щеплення дифтерія-правець окремо.
     
  9. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Двокомпонентну до 6 років, здається, не вколять.
    В нашому випадку, коли Данило мав пробу з садком, питання з завідуючою не стояло. До того, як ти потрапиш до неї, ти маєш ж отримати довідку від лікаря, де лікар допускає дитину до відвідування ДНЗ. Наша була у відпустці, лікар на заміні явно не була не в захваті, що не вакцинований, але я тоді якраз була в сумнівах і сказала, що ми плануємо найближчим часом вакцинуватися, але щось його незначне тоді турбувало (розлад шлунку, здається) і вона "на довірі" підписала нам, бо залишався день-два до подачі документів. Але по суті, якщо так розібратися, то відмова від вакцинації не мала б бути передумовою не підписати нам довідку. Але, чесно кажучи, я не була в настрої сперечатися і воно само вирішилося. А в садку завідуюча нам нічого не сказала, медсестра скептично глянула і завідуюча їй лише сказала "вони дороблять щеплення згодом".

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    То в 2020-му було? Бо їх власне тогоріч всерйоз знов"накрило" з тими довідками :sad: Зараз он бачу знов починають трубити з усіх дір "ковід не причина скасовувати планові щеплення", видно, знов якісь вакцини на складах залежалися...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    То було в 2019, до ковіду.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    @Akina я би робила правець-дифтерію і що там ще в комплекті. Виглядає корисніше, ніж КПК
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @Akina а що то за вакцина двокомпонентна? Яка назва? АДП? Бо якраз старшу (10 років) хочу щепити саме від цих хвороб.
    Я теж мабуть цим і щепила б. В нас теж з меншою (2,3 роки буде в вересні) цього року світить садок і я не планувала наразі щеплень робити, а хіба щось змінилось на законодавчому рівні стосовно цього? Впринципі немають права не прийняти, хіба це рішення має право приймати завідуюча садка? Розкажіть будь ласка детальніше щоб я знала до чого готуватися
     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Власне там в "стандартному" комплекті ще кашлюк і поліомієліт. З останнім по-перше не бачу сенсу взагалі, а по-друге він має якраз дуже багато побічок :sad: У відгуки порадили ще Інфанрикс (без поліо), але глянула - ціна питання 1-1,5 тис. Якось не на часі мені такі гроші викидати.
    --- дописи об"єднано, 30 Січень 2021 ---
    Офіційно ні, але восени вчергове трохи "клемануло" і МОЗ і МОН, відповідно завідуючим видали "інструкції". Не знаю чи вийде доводити права з "чистою" картою щеплень. Але якщо є хоч щось в ній зазначене, то знайомі посилалися на "індивідуальний графік, узгоджений з сімейним лікарем" і відповідно в садку вже не так фиркали на ті папери.
    --- дописи об"єднано, 30 Січень 2021 ---
    Так, але я ще не дізнавалася, наче, має бути в наявності в поліклініках
    --- дописи об"єднано, 30 Січень 2021 ---
    Розкажіть, як у вас в підсумку вирішилося питання з довідкою?
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  15. Єва

    Єва Well-Known Member

    Підійшли ті документи, що я написала вище. Завідувач в садку навіть не читала. Все добре. А от старшій 10 років тому довелося весь період садка домальвувати довідки по графіку, медсестра дуже вредна була.Садки різні.
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2021
    • Подобається Подобається x 1
  16. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Akina, я розпочала малу вакцинувати у 9 років. Власне із Бустріксу, вона ж АДП -м Індія. Остання - мала б бути безкоштовною у поліклініці. Бустрикс я купувала. Хоча, ми з чоловіком мали ревакцинацію індійською АКДС минулого року, нормально перенесли.

    Інфанрикс колола меншому малому, без побічок. Трохи температурив. Все. Якщо вирішили вакцинувати - вибір є.
     
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я своїм робила КПК, з того, що я вивчала, і зі свого досвіду- має найменше побічок, і так - в моїх не було ніяких реакцій. Але, саме в садок йшли з чистою картою, а КПК зробила вже перед школою, тоді, до речі, якраз той весь кіпіш з кором був. Потім через пів року старшій вже робила Бустрікс - то без кашлюка. Наскільки мені пояснила сімейна, саме оцей кашлюковий компонент і дає оті різні ускладнення. Наразі не планую інших щеплень робити.
    Тому, якщо ви хочете щось безкоштовне, я б робила КПК. А потім по віку зробите дифтерія/правець.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А яка у вас була схема щеплення, при умові, що немає жодних до того. Одноразово вкололи і все? Чи треба наздоганяти відсутні дози?
     
  19. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Dominika, наздоганяли практично усі дози. Не кололи лише тих, що по віку не підходили. + із додаткових Превенар. Якщо цікавить схема, просто для ознайомлення, то можу в приват закинути. Це нам імунолог складала. Мала алергік.

    Я дуже шкодую, що раніше не зробила Превенар. Менший мав просто страшні секреторні отити. З капанням, антибіотиками, тріщинами барабанних перетинок. Після щеплення, я просто забула про ці всі проблеми.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Хіба Бустрикс без кашлюку?
     
    • Подобається Подобається x 1