Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Ой, ні, я мала на увазі АДП, чомусь думала що її назва Бустрикс:girl_in_dreams:
     
  2. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @olerusya, АДП безкоштовна? Вона безпечна? Бо для мене це теж актуально.
     
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Там краснуха... В ідеальному випадку я б хотіла щоб мала нею перехворіла і мала потім чистий спокій, бо вакцини ж не дають стійкого імунітету... Але так, певно, це теж варіант. Мені виглядає трохи кращим за АКДП щоб "хоч щось було".
    Не те, щоб я вже вирішила вакцинувати, наразі вивчаю варіанти щоб знайти "менше зло":girl_in_dreams:
    У нас завідуюча "не хаті", тому не факт, що пройде гладко. Порожня карта щеплень їх прямо страшенно нервує, а коли хоч десь там щось є - вже можуть на відсутність інших щеплень закрити очі.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Так, абсолютно безкоштовна, ми коли приїхали зробити старшій дитині ревакцинацію, то лікар ще нас з чоловіком переконала вакцинуватись - всім безкоштовно:) щодо реакцій- всіх на наступний день трохи боліла та рука, і все. Тоді як після КПК в дітей не було абсолютно ніякої реакції, як лікар і казала відразу.
    --- дописи об"єднано, 31 Січень 2021 ---
    Ну я, все-таки, роблячи щеплення, розраховую на їхній захист ;) щодо краснухи - майже нічого не знаю, а от кір бушує циклічно, тому сподіваюсь вже мати з тим спокій на наступні роки. Про дифтерію і правець взагалі нема що говорити- мені тепер набагато спокійніше.
    Тільки обов'язково потрібно зробити потім ревакцинацію згідно з графіком.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    мені гомеопат казав. що в кпк токсичний краснушний компонент. а в адп -дифтерійний... От якби були моно вакцини.. Віка а ти плануєш, якісь аналізи здавати? імунограму чи інші? перед вакцинацією?
     
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Буду вдячна, якщо скинете.
     
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не планую. Я вже майже надумала зробити їй якесь одненьке КПК "щоб було", а сімейна лікарка каже, що то типу жива вакцина і вона з неї починати не буде... Натомість сильно рекламує гексаксим. Але по-перше то ж 6 болячок в основному флаконі :girl_impossible:, а по-друге ціна "задоволення" - 3 дози порядку 3,5 тис. Підозрюю, що "намалювати" довідку може бути дешевше, та й шкоди для здоров'я менше. Ще б знати до кого за таким іти? :)
     
    Останнє редагування: 8 Лютий 2021
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    О, вичитала, що той гексаксим взагалі роблять лише дітям до 2 років, а моїй 2,7. Тоді взагалі прекрасно :girl_devil:як нам її намагалися "впарити".
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    @Akina щось вашу сімейну не туди несе... Моїм дітям починали з КПК - і нічого подібного нам не говорили. Багато знайомих теж починали з КПК.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Ми починали з КПК.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Обдумую ,
    різні варіанти :) А, може, хтось порадить мені в ПП лікаря, до якого можна звернутися (може, навіть підписавши декларацію) щоб знайти альтернативне рішення щодо щеплень, яких не вистачає? Хочу щоб той перелік щеплень в дитини
    в карті до весни хоча б трохи стартував.
     
  12. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ще напишу, що ми у вересні ішли з відмовою в садок і все норм. Так через комісію, але питань не виникало. Чоловіка сімейна послала до імунолога, вона питала чому не вакцинуєте, то він відповів, що якщо лікар не бере на себе відповідальності, то він нічого робити не буде. Ну але розумію, що це від лікаря і завідуючої садочку залежить. Щодо порекомендувати лікаря, то Ярина Дзікевич імунолог, приймає у веселці на сихові, думаю проконсультує, порадить.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Давайте поговоримо про вакцину від Covid. Хто вже вакцинувався, хто планує, а хто категорично ні. З аргументами.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Gala

    Gala Well-Known Member

    Не плануємо...
    Наша сімейна лікарка хворіла осінню. Зробила прививку тиждень тому, але перед тим 2 дні погано себе почувала. Зараз лежить в лікарні в важкому стані під апаратом ШВЛ.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Jusi вакцинувались разом з чоловіком від ковід. Моніторили за оголошеннями лікарів щодо залишку вакцин і можливості ними вакцинуватись.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ох, там новини по всіх сайтах ганяють про два рішення КС щодо недопущення окремо взятих двох нещеплених дітей у школу і садок відповідно. Прецедент і всяке таке :sad:
    "Гайки закручують" перед новим навчальним роком знову...
    Як виявилося, знайти хто "намалює" довідку не так і просто (чесно скажу - я наприкінці зими трохи цікавилася цим і ніц не знайшла. Може, не там шукала :girl_crazy:). Отож питання до батьків нещеплених (чи вібірково щеплених, бо у моїх кілька прививок в кожного є) що плануєте робити якщо отакі рішення суду справді стануть масовими і директори навчальних закладів "впруться рогом"? Бо ж попереду літо, є час підготуватися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Як юрист, скажу Вам чесно - такі рішення були завжди, судова практика Верховного суду з цього приводу сформована чітка: «позиція однієї мами не вакцинувати свою дитину кореспондує праву інших членів суспільства мати захист імунітету від інфекційних хвороб» (не цитата, лінь зараз шукати практику, але мотивація практично у всіх постановах ВС одинакова). А іншого ВС і не може написати, бо обов'язок вакцинації - це позиція держави і суд не буде її ламати.
    Тож зараз це просто чергове рішення ВС, які виносяться щороку. Про них регулярно пишуть практично кожного року, лякають батьків)
    Якщо відмовлять в прийомі в школу, судитись звичайно, можна, але поки буде остаточне рішення апеляції, пройде багато часу, дитина втратить рік навчання як мінімум, простіше знайти іншу школу. Тим більше ВС все одно скасує рішення, якщо навіть і виграти справу в нижчестоящих інстанціях. У нас ВС від «правової позиції» не відступає.
    Ви пишете про рішення КС (Конституційного?), скиньте посилання, цікаво, що каже Конституційний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відсторонення від занять у школі не щепленої за віком дитини законне та забезпечує безпеку для всіх учнів – КЦС ВС

    Єдиний державний реєстр судових рішень
    Таки Верховний суд :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    наскільки я зрозуміла, відмовити в прийомі немають права. Тільки відсторонити від навчального процесу. На деякий час, типу до проведення щеплень і т.д. Ну і з того рішення я зрозуміла, що там не стільки не було щеплень скільки було відсутнє позитивне рішення ЛКК(лікарська комісія) про допуск до навчання.
    Ми коли в садок оформлялись, то був такий папірець, який підписувала завідуюча в поліклініці на щотижневій комісії, що дитина може бути прийнята в заклад. Малий немає жодного щеплення, але тоді ніхто нічого не казав.
    До ре, хто минулого року оформляв дитину в перший клас...Як виглядав той медогляд і чи дійсно треба 100% подавати карту щеплень в школу? Я нічого малювати не хочу, ну але як треба, то буде дуже-дуже компроміс з мого боку.
    --- дописи об"єднано, 24 Березень 2021 ---
    а то хіба не сімейна має право оформити таку довідку? ну тобто тільки вона має право чи ще хтось?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Наразі так, то я мала на увазі, якщо на майбутнє приймуть якісь зміни, у відповідь на пост Акіни.
    Я оформляла, у нас щеплення є тільки частково, в школі не було жодних зауважень. Обов'язково подається форма 063 (карта щеплень), виписує сімейна. Щодо медогляду - проводить сімейна, видає довідку про медогляд, до профільних лікарів на огляд не направляла.
    --- дописи об"єднано, 24 Березень 2021 ---
    Підкажіть, будь-ласка, де моніторили. Дякую.
    Маю можливість провакцинуватись, на роботі запропонували, але ще думаю...
    А от чоловік вже "дозрів", хоче вакцинуватись, теж би йому промоніторила
     
    • Подобається Подобається x 1