Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @MalvinkaLv
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я про малювання наявності щеплень "зі стелі" на випадок якщо дійсно всерйоз займуться недопуском не вакцинованих чи частково вакцинованих в школи і садки :)
    Між домашнім навчанням, екстреним вливанням в дитину всіх-всіх без вийнятку щеплень, пропущених раніше, і корупцією наразі я схильна обрати останню. Бо є щеплення про які я ще думаю, а є такі, які зовсім не планую колоти дітям, до прикладу, в обидвох немає БЦЖ, а воно ж теж серед обов'язкових.
    Поки шукала чисто як запасний варіант, не знайшла, та й наразі не знадобилося - в садок меншій виписали довідку і подали документи з тим єдиним Інфанриксом трикомпонентним, який їй зробили взимку. Звісно, без ентузіазму але наразі такі папери в нас прийняли.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчинка, 4р 9 міс. Відколи пішла в садочок: соплі, кашель, бронхіт, підвищуються лейкоцити, антибіотик. І так вже більше року. Думаю над вакциною від пневмококових інфекцій, а саме превенар 13. Чи є шанси, що ця вакцина нам допоможе розірвати цей складний перебіг захворювання? Хоча б іноді. І питання 2. Скільки часу має минути від останньої хвороби (обструктивний бронхіт, можливо теж ковід (дитині плр не робили), антибіотик та інгаляції пульмікорт (то теж мабуть сильний препарат)?
     
  4. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Зробила малій в 2 роки, якось зараз їй 4 хворіє набагато менше, як інші діти у садку. На 2 питання - тільки до педіатра.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Happy Fiancee превенар чудовий. Малій і малому зробила. Після нього старшу з бронхітів витягнули
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  7. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Happy Fiancee, я два роки тому зробила дітям щеплення Превенаром 13. І собі також. Це було для нас спасінням. Менший роками мав страшенні секреторні отити, двічі лежали в лікарні, бо на фоні отиту йшло ускладнення: тріскали барабанні перетинки. Купу антибіотиків...не хочеться і згадувати. Зробили щеплення, відтоді жодного отиту за 2 роки.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 2
  8. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Робили синові (1рік). Переніс як і всі інші вакцини - трохи капризував, але все ок) по хворобах ніц не скажу - ми гуляємо щодня, але так не дуже контачимо з людьми
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Робили знайомі власне чеп ез постійні отити і брон хіти. Допомогло слабо. Консультуйтеся з лікарем)
     
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Консультувалася вже з трьома. У всіх різні думки, ніхто не знає чи допоможе то саме моїй дитині. Кажуть: пробуйте.
     
  11. fillette

    fillette Well-Known Member

    Моєму 4,7. Вже було 10 отитів. Найменші соплі і відразу отит. Педіатр також радить превенар. Знайома робила, то мала всерівно хворіє і бронхітом, і отитами. Напевно як кому. Хочу їхати до якогось кращого лора радитись і обстежити можливо аденоїди. В садок поки не веду взагалі.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Якщо у вас отити бактеріальні або легко ускладнюються бактеріально, то в ідеалі, звичайно, висіяти той пневмокок, а на око, мало б щеплення помогти. Я не пам'ятаю вже років з 20, щоб когось відправляли щось висіяти, хіба за гроші. Чи то не вигідно знати причину, чи то легше антибіотики широкого спектоу бахнути
    Якщо вірусне, то певно не поможе... бо вакцина від бактерій. Ну але я не лікар, якщо вони не знають, то я не пораджу
     
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Після 3х запалення легенів і постійних кашлів (в нас говорять запалення горла, запалення гортані...), вірусних бронхітів... сьогодні зробили цю прививку. Лікарка була дещо здивована для чого, казала подумати про прививки проти грипу.
     
    Останнє редагування: 10 Листопад 2021
  14. NevgamovnaV

    NevgamovnaV Member

    @Basyanya чи щось змінилося після Превенару? @Happy Fiancee чи зробили ви прививку? Я тоже в роздумах її зробити.
     
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @NevgamovnaV не знаю. Доня в садок не ходить. Думаю, що останній раз коли закрили її групу на каратин 10.12.21, бо хтось з дітей захворів, то вона принесла додому ковід. Трохи кашляла, ми поробили інгаляцію бередуалем, їй пройшло.
     
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @NevgamovnaV ми зробили щеплення. З садочку поки ніяких вірусів не приносила, проходила навіть два тижні. Тому мабуть рано щось казати… Зараз наша бабуся хворіє(ще не знаємо чи має ковід, але має запалення), ми заразилися, була невелика температура 37-37,8 один день. Поки що все.
     
  17. NevgamovnaV

    NevgamovnaV Member

    @Happy Fiancee а через скільки часу після останньої хвороби можна робити щеплення, що вам казали?
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @NevgamovnaV 2-3 тижні, по-різному різні лікарі. Ми зачекали місяць.
     
  19. Marusyaa

    Marusyaa миється в бані

    Я делаю ребенку все обязательные прививки. Считаю, что это необходимо на все 100%, и к сожалению, не могу сказать, что хотя бы понимаю тех родителей, которые не вакцинируют своих детей.
     
  20. Tamarra

    Tamarra миється в бані

    У мене теж була історія з краснухою. Ніхто не міг поставити діагноз, окрім Тетяни Миколаївни (приймає в цій клініці https://onclinic.ua/ru/odessa/services/infectious ). Всі направляли по різних клініках и на сдачу аналізів. А от Тетяна Миколаївна подивилась, призначила аналіз і все. Потім курс лікування, - і як висновок - вилікувалась я без проблем.