Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Ну, чесне слово, задовбали вже їхні "залякування". Не ведіться на це, не мають вони права зняти з обліку поліклініки за відмову від щеплення. Якщо з дільничними виникають якісь такі розмови, то йдете на пряму до завідуючої. А тій завідуючій даєте аркуш паперу і ручку і нехай перед вами власноруч напише і розпишеться, що вона буде нести відповідальність за здоров"я Ваших дітей після щеплення. Повірте, підписувати вона того не стане і відчепиться від вас, їм відповідальність не потрібна.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. dikolal

    dikolal Active Member

    а Веселка це де?
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    На Сихові . + зараз відкрилося іх відділення ще і на Південному
     
  4. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Дівчата, на фб писали що ніби в чорнобильській інфанрікс появився, хтось щось знає?

    Отправлено с моего Lenovo P70-A через Tapatalk
     
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А хто ваша лікарка? Бо моя на днях цілком спокійно віднеслася до моєї відмови від щеплення. (Ще й сама не радила робити)
     
  6. marianast

    marianast Well-Known Member


    Чоловік був в завідуючої, поставила печатку на відмові. Загалом справила на нього дуже позитивне враження. Поговорили. Обійшлось без лекцій, залякування і причитань
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    В малого аж тепер набухло червоним і всередині є гнійничок, але ще не прорвав. То вже 2 місяці пройшло від щеплення. А до того нічого не було. Десь пару тижнів тому почало червоніти і так пішло по наростаючій.
     
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну то мені вже лікарка теж так пояснила. бо я найбільше переживала за те, що, як казав чоловік, там щось із шприца витікало. Але сказали, що то так має бути -- типу вони більше набирають. Вірити-не вірити? Як же мене нервують ті щеплення. Без них страшно, з ними страшно -- і не знаєш, що страшніше... У нас ще після БЦЖ -- температура 39, ларингіт (вже, минуло) -- лікарка переконує, що то не від щеплення, бо воно такого не дає. Я їй вірю, бо інші діти теж захворіли. Але все ж яке то навантаження: і щеплення, і хвороба...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. maty

    maty Well-Known Member

    Дівчата,хто пише відмову від щеплень-Ви заповнюєте ту саму інформовану згоду, чи у вільній формі? Пишете в двох примірниках- для школи/садочка і поліклініки,чи ні? як то по правильному має бути-
     
  11. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Інформовану згоду і ще "Засідання школи імунізації ", де на звороті - відмову у вільній формі ( 2 штуки).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    Можливо, хтось володіє інформацією, коли планується наступний завіз Пентаксиму? Зараз у Львові є лише Інфанрікс, то думаю, чи робити його, чи чекати на Пентаксим. Боюсь, щоб із тим чеканням ще й Інфанрікс не пропав.
     
  13. Fantazy

    Fantazy Member

    Чула що в березні має бути інфанрікс іпв - це та що 4 компонентна
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    В поліклініках чи приватно?

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  15. maavka

    maavka Well-Known Member

    Нагадате, як часто треба писати відмову? Раз в рік? Ми вже дуже давно не були в поліклініці, в мене дільнича помінялась, то вона мені не дзвонить, як попередня

    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
  16. Fantazy

    Fantazy Member

    Приватно.
     
  17. crissola

    crissola Well-Known Member

    @khorosha мені педіатр казав,що є така інформація наче має бути Пентаксим в березні. Ми також чекаємо. У Веселці зараз є Інфанрікс, але то 3-компонентна.
     
  18. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    Дякую за інформацію! Теж знаю що у Веселці є зараз Інфанрікс, але там 3 компонети а в Пентаксимі таки 5. Наразі і ми зачекаємо, час ще є, тілки місяць від останньої вакцинації пройшов.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Veranda

    Veranda Member

    В приватних не дають навіть приблизної інформації стосовно того, коли з'явиться Пентаксим. От думаю чи чекати (хоча невідомо скільки) чи робити трикомпонентним Інфанриксом.
     
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а які три компоненти? бо у нас кашлюк уже був