Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Veranda

    Veranda Member

    Дифтерія, правець, кашлюк.
     
  2. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    І я вже була. Спочатку все було "мило" і "приємно". Але коли я завалила її запитаннями, на які не було чіткої відповіді, розмова поповзла в сторону залякувань - " чи я зможу спати спокійно". Потім поставила печатку на відмові і сказала, що нам нема про що говорити, мене не переконати, і попрощалася з натяком, щоб я йшла і не заважала переконувати інших відвідувачів. Я дещо розчарована, бо не встигла поставити й половини своїх запитань ( і не відкидаю вакцинації категорично).
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Питала, чому 10 років тому, при недотриманні календаря вакцинації, вимагали вакцинувати спочатку, мотивуючи тим, що інакше ефекту не буде, а зараз графік залежить від наявності вакцин. Відповіла, що тоді вони ще дотримувалися радянських рекомендацій, і тоді проводилися дослідження, які показували, що антитіл нема, а теперішні дослідження показують, що антитіла є, тому можна повторно щепити через суттєво більші проміжки часу. Я, звичайно, поцікавилася цими і тими дослідженнями, на що отримала відповідь, що їй жаль мою дитину і т.д. Коли я сказала, що неетично переходити на особистості, то поставила печатку і попрощалася.
     
    Останнє редагування: 24 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 4
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    То мова про сихівську поліклініку?
    Тепер нема графіку щеплень (повторно)? А що кажуть стосовно дії вакцини: антитіла зберігаються протягом всього життя чи певну кількість років?
    В мене трохи багато питань. Почала цікавитись темою, читати про самі хвороби. Щеплення планую трохи пізніше і після якомога детальнішого обстеження дитини. Та хочу зрозуміти як зараз то все відбувається. Чи можна розраховувати на якусь інформацію від дільничого лікаря чи як то переважно є "порятунок потопаючого справа рук самого потопаючого"?...
     
  6. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    якось так. мені казала педіатр (не дільнича, а та, якій довіряю) обов*язково здати заг.аналіз сечі і крові, і щеплення робити не раніше квітня. Якщо хоч 1 показник має відхилення від норми - щеплення на той час не робити. Нам зараз 3 міс, поки маємо БЦЖ,
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    протягом усього життя зберігаються антитіла, які виробляються внаслідок перенесення інфекції, а не вакцинації. Вакцинальні діють 5-7, максимум 10 років. Тому і дорослі повинні проходити ревакцинацію кожні 10 років від тої ж дифтерії, правця, кору, паротиту, краснухи, гепатитуВ
    --- дописи об"єднано, 24 Лютий 2017 ---
    вісно, що так. лікар в першу чергу- працівник системи, де є свої порядки. І йому важливіше, щоб у нього на дільтниці все було правильно, а не викликало запитання у завідуючої, яку, в свою чергу, шпинятимуть по вищестоящій.Ваша дитина- це ваші проблеми і ваша відпоідальність. Лікар лише виконавець
    --- дописи об"єднано, 24 Лютий 2017 ---
    дільничий того не скаже, бо вони зараз діють за загальними принципами, на які переходить наша система: за межами України перед щепленнями ніхто не призначає дітям аналізів без показів. Це фінансово нерентабельно. Тому будуть діяти так, як дозволяє ВОЗ: лише огляд і навіть соплі чи субфебрилітет не є протипоказом. Але в інтересах батьків дійсно здати стандартні загалні аналізи + щепитися у найменш епідемічний період. Банально: прийти у поліклініку на щеплення у високий епідперіод- це ризик; щепитися і бути з ослабленим імунітетом в той пероід, коли хтось із рідних може щось принест- це ризик. Хвороба в той пероід, коли організм має всі сили витрачати на вироблення антитіл після щеплення, не сприяє формуванню повноцінної імунної відповіді.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, я щось провтикала всі відмови. Справа в тому, що при потребі я викликаю лікарку приватно. Оскільки, ми ще жодного разу не були в дільничноі, медогляди теж проходили не в поліклініці, про нас, напевно, забули, і ніхто не видзвонював. Тепер малому 2 роки і 2 міс жодного щеплення і жодноі відмови. Щеплення не планую. У вересні хочу пробувати давати в садок, як ті відмови писати, куди йти? І взагалі що робити щоб в садочок взяли? Купувати щеплення не хочу.
     
  9. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Вакцинувались пріориксом (КПК), а сьогодні дорахувалась що мала бути ще вакцинація від гемофільної інфекції. Попередні рази її кололи в комплексі Пентаксим. Можливо хтось знає чи є вакцина (гемоф.інф.) окремо в поліклініках?

    В Австралії за відмову від щеплень 140 тисяч сімей позбавили дитячої допомоги
     
  10. maavka

    maavka Well-Known Member

    До вашої дільничної (сімейної) йти і вона має сказати, дати бланки для відмов. Якщо якоїсь вакцини нема, то від неї відмову не можна писати Напевно дві відмову будете заднім числом писати . Бо треба раз в рік писати відмови.
    В садок мають взяти, якщо є написані відмови. Треба пройти медогляд і і здати цей бланк про проходження медогляду. Там буде місце для прививок які є, на тому місці і будуть відмови.
    Може і попадаются такі завідуючі, які залякують, що без прививок не візьмуть. Але це не по закону, тож все одно мусять взяти

    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
  11. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Тобто, якщо в даний момент нема якоїсь вакцини -то від неї не пишуть відмову.А це десь ж потрібно зазначити, що в той момент не було цієї вакцини. Чи як це виглядає? Бо я такого не знаю. Я писала лиш загальну відмову на бланку для заповнення.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 4 Березень 2017
  12. maty

    maty Well-Known Member

    у відмові вказуєте,від чого саме відмовляєтеся, а якщо вакцини нема,то їїї не записують,як наприклад БЦЖ-ще жодного разу не писала її в бланку відмови,дитині вже 5 років.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, а розкажіть мені про влаштування дитини в садочок без щеплень, наскільки проблематично? Бо мені тут всі кажуть що краще ті щеплення купити і мати спокій, а я не хочу. Ну і в садочок хотілося б попасти.
     
  14. maavka

    maavka Well-Known Member

    Колись так було
    Зараз є електронна черга, все прозоро. Якщо є відмови, то не має права не брати. Я просто щось не уявляю, як так можна не взяти в садок, якщо дитина пройшла в чергу і є довідка про проходження медоглялу.
    Зробіть на всяк випадок скрін електронної черги.
    Це якщо державний садок. В приватних по іншому.
    Але це питання до дівчат що влаштовували в садок, я ще не давала в садочок)

    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
  15. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Хтось останнім часом колов Пріорикс (кір, краснуха, паротит) в Параскеви або де не будь ? Як ваша дитина перенесла вакцинацію?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    в перших числах кололи в поліклініці під лопатку. Все ок, наче нічого і не було.
     
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ми теж були в дільничної востаннє у 8 місяців, десь восени ходила дізнаватись про відмови(теж немаємо жодного щеплення), то вона дала мені зразок заяви-відмови і сказала вкласти собі у картку як напишу. Я ще здивувалась, що не треба жодних відміток на самій заяві. Тепер ходила за карткою на медогляд для садочку. То сказали, що треба буде понаписувати всі відмови(їх там чимало), потім вона той оберемок відмов подає на засідання ЛКК в поліклініці, вони розглядають, підписують і вже тоді ті відмови вносять в ту картку для садочка. Відчуваю, що будуть з тим ще ті каруселі. Зрештою це її проблеми, бо вона має слідкувати за дотриманням тих всіх процедур. Ще вона наголосила, що відмови то вже в кінці треба, після всього огляду, перед самим садочком вже. Але я планую почати той процес вже, щоб потім мені то не вилізло боком алярмово.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    та нема там ніяких карусель. У нас так було, що десь 2 чи 3 роки відмови не писали (діти хворіють -- і лікарка додому приходить, тож у поліклініку якось потреби ходити не було. а як були в тій поліклініці -- то не до відмов було). Короче, а оце влітку меншій в садок, старшій у школу -- то я не знаю скільки ми з чоловіком тих відмов написали: 20-30? Ми і дома писали, і в поліклініці дописували, і ще потім медсестра щось писала. Мій чсоловкі вже ржав: я пишу тільки за гроші і на компі, а не безплатно і від руки. Все, ви написали -- а все решта то вже проблеми вашої медсестри
    --- дописи об"єднано, 10 Березень 2017 ---
    ну я чула, що там ще на лекції відмовляють, але нас ні. Бо я чемно махаю головою і кажу: як будуть здорові -- то щеплю, я ж не проти
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. milema

    milema Active Member

    Ми пішли в садочок без щеплень, є лише БЦЖ. В поліклініці написала відмови в кількох екземплярах, походила по кабінетах, щоб поставили печатки і підписи, ніхто не питав чому. В садочок принесла разом зі всіми обстеженнями і аналізами, теж нічого не говорили!!! зовсім!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Дівчата.а якщо садок приватний до обіду теж тре медогляд проходити?