Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    це мусите дізнаватися у цьому закладі. Тому що якщо він працює як розвиваюча група- то ні. А якщо як садок- так.Для приватних садків медкарта обов язкова.
    --- дописи об"єднано, 11 Березень 2017 ---
    Пріорікс колять вже 12 років. загалом переноситься нормально, але можливі індивідуальні реакції та ускладнення.Тобто індивідуально
    --- дописи об"єднано, 11 Березень 2017 ---
    якщо немає вакцини на момент оформлення медкарти для садка чи школи, то так і записують "вакцинація ... не зроблена через відсутність вакцини" (звісно, якщо ви не відмовник у цілому)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Dominika, а коли ви плануєте починати той медогляд проходити? Зараз, то напевн, ще рано, скажуть що недійсний, чи ні?
     
  3. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Дякую що відписали) ви не так давно зробили, маю надію що і у вас і у нас все буде Ок) бо реакція на Пріорикс може бути з 4-го по 30-й день


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  4. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Якщо до школи- то здається півроку.
     
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    зараз не планую, бо ще холодно, малий тепло одягнений. Поки то все у лікаря познімаєш...Планую з початку травня почати. А щодо щеплень, то напевно в квітні спробую все вирішити, щоб не затягувати.
     
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Підкажіть будь ласка хто робить щеплення треба підписувати якісь папери де зазначається що батьки беруть на себе відповідальність в разі чого?
     
  7. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Так, дають підписувати, що ви даєте згоду на щеплення та ознайомлені зі всіма інструкціями і наслідками, то так приблизно, бо вже пройшло трохи часу і дослівно не пам"ятаю, але точно підписувала.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я щось не знаю де краще спитати то спитаю тут. Цікавить в кого були якісь нюанси зі здоров'ям: важка вагітність, гемангіома в дитини. Чи робили щеплення в перший рік життя дитини чи чекали?
     
  9. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а що означає важка вагітність? У мене була псхихологічно важка, була певна патологія виношування плюс приймала деякі препарати всю вагітність. але дитина народилась здорова, не рахуючи затяжну жовтушку. щеплення робили, починаючи з 3 місяця. про гемангіому не знаю, чи це протипоказ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Важка вагітність - ВА, вся вагітність на уколах, завмерла одна з двійнят, решта таке вже. Лікар казав, що з гемангіомою щеплення робити можна. Але мене власне цікавить хто робив маючи певні нюанси зі здоров'ям і які були ускладнення після щеплення (чи взагалі були). Бо в принципі я схиляюся до того щоб робити, тільки не знаю коли краще: ще цього року влітку чи все ж рік зачекати, мало чого ще може вилізти. Он як та гемангіома. Хоч то доброякісна пухлина, але то вже не на 100% здорова дитина.
    Словом чекаю ваших історій :girl_smile:
     
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @Happy Fiancee ІМХО, вам варто звертати увагу тільки на гемангіому. Почитати відгуки тих, хто робив чи не робив щеплення з такою ж проблемою. Можна й почекати.( В нас от КПК ще нема, яке мало в рік робитись, а малому вже два. І вже взагалі не знаю, коли робити, бо то вірус, то зуби, може взагалі не робити. )Вагітність тут я би не брала до уваги.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    @Happy Fiancee самі по собі ні важка вагітність,ні наявність гемангіоми не є протипоказами. Особисто навіть я щеплена з гемангіомою,яка видалялася хірургічним шляхом під загальним наркозом у 2 місяці. Тобто гемангіома не є протипоказом,якщо у лікаря немає інших застережень
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Може ще поділіться які обстеження і аналізи робили перед щепленням. Цікавить детальніше і поглиблене. З того що ми вже зробили: нейросонографію, хірург, невропатолог, окуліст. Ще робитиму Узд внутрішніх органів. Які аналізи роблять? Загальні кров і сеча чи розширені? Навіть не знаю що ще спитати. Пишіть хто що обстежував.
     
  14. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Стандартно повний (розширений)аналіз крові, сеча, кал .Є огляд невропатолога, ортопеда, хірурга, ну і звісно педіатра, який приймає рішення, щодо щеплення. Але це не означає, що у Вашої дитини не буде побічних наслідків. З цим, Вам ,дають ознайомитися і підписати перед проведенням маніпуляції.
     
  15. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Сходіть в Чорнобильську, порадьтеся з імунологом, або педіатром. ми ходимо до Кащук, то вона по ситуації дивиться. Старшого щепила по графіку, а молодшого ніяк не можу, то вакцини нема, то хтось хворий(
     
  16. crissola

    crissola Well-Known Member

    Можливо знадобиться комусь інформація. Появилась вакцина Гексасим 6 компонентна, виробник Франція . З сьогоднішнього дня У Веселці вакцинують , є у великій к-ті . Вартість з оглядом педіатра 1390грн. Можна зробити на місці за 15 хв експресаналіз (не знаю правда чи вартує такий нашвидкоруч аналіз робити) . У Чорнобильській зранку сказали , що також є ця вакцина, але дуже мало і що вона призначена для онкохворих діток , наступна пратія буде трохи пізніше правда набагато дорожче. Ще є в аптеці Пульс на Мазепи, 25 .Коли я зранку подзвонила сказали, що до кінця дня мабуть розкуплять..так як вчора багато продали. Вартість в аптеці 850 грн. Ще є в аптеці на Сихові, 4 поліклініка. Може й у інших аптеках є.
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    вона зараз є великих к-тях. Єдине, що враховуйте: Гексаксим дає побічки. Виробник в інструкції прямо вказує , які із них спостерігаються дуже часто , які просто часто, а які рідко. Також нею можна щепити дітей, які не старше 2 років
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Fantazy

    Fantazy Member

    Теж звернула на це увагу, але цікаво чому тільки до 2 років. А якщо починають вакцинацію з 2 років, всерівно всі 6 компонентів треба. Може хтось підкаже?
     
  19. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. crissola

    crissola Well-Known Member

    @сніжна а раніше ним щепили діток? Чи її завезли вперше в Україну?