Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. crissola

    crissola Well-Known Member

    Читала про таке, знаю. Я накрутила себе , що може власне вакцина неякісна. Бо ще одна мамочка вакцинувала 5міс.дитинку , робили перше щеплення і також була температура. Фактично знаю двох з свого кола (інша так як і ми робила третє) , які щепильсь і дітки температурили.
     
  2. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    ну наприклад те що першу дитина погано перенесла, може бути причиною того, чому я тепер відмовляюсь?
    --- дописи об"єднано, 5 Травень 2017 ---
    а хто підписує?
     
  3. olromashka

    olromashka Active Member

    Завідуючий відділення сімейної медицини
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    підвищення Т- це нормальна реакція на вакцину, яка зустрічаєься дуже часто і про що прямо попереджує виробник.Тобто власне саме підвщення Т не вважається ускладненням
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    В Італії зробили щеплення обов'язковими
    В Італії зробили щеплення обов'язковими - BBC Україна
    Італійський уряд постановив, що перед тим, як піти до школи, діти повинні отримати щеплення від 12 поширених хвороб.

    Також щеплення потрібні, аби зареєструвати дитину в дошкільних державних закладах.

    Якщо дітей не вакцинують до 6 років, коли вони йдуть до школи, батьки платитимуть штраф.

    Прем'єр Паоло Джентілоні заявив, що охоплення щепленнями знизилося частково через "поширення антинаукових теорій".

    За неповний 2017 рік в Італії зафіксували утричі більше випадків кору, ніж за весь 2016-й.

    Кількість дворічних дітей, прищеплених від кору, в Італії упала до менш ніж 80%.

    Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує підтримувати цей показник на рівні у 95%.

    Кір - заразна хвороба і може призвести до смерті.

    За розпорядженням уряду, дітей мають щепити від таких хвороб:

    • поліомієліт
    • дифтерія
    • правець
    • гепатит B
    • гемофільна інфекція
    • менінгіт B
    • менінгіт С
    • кір
    • паротит
    • краснуха
    • кашлюк
    • вітряна віспа.
    "Ми посилаємо громадськості дуже сильний сигнал", - заявила міністр охорони здоров'я Беатріче Лоренцін.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
  6. LadyEva

    LadyEva Member

    --- дописи об"єднано, 24 Травень 2017 ---
    Поки закон не надрукований в Gazzetta ufficiale тобто не набрав чинності. Багато батьків проти такого авторитарного закону. Штрафи від 500 до 7500 Є щорічно. Передбачено звернення до суду санітарними органами на предмет батьківської спроможності. Шансів не вакцинувати згідно даного декрету практично нема. Вже є розклад маніфестів.
     
  7. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    затягнулося в нас трохи з прививками, вирішила я нарешті йти робити КПК. Але за неповні три тижні вже їдемо на море. А ще треба "зловити аналізи" здати перед тим. Чи варто отак впритул до моря робити прививку? чи воно одне з другим ніц немає до речі?
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Я вас відмовлятиму :). Після КПК вироблення антитіл іде на протязі 75 днів. Максимальна реакція починається лиш за 2 тижні після щеплення. І саме в цей період ви піддажте організм дитини акліматизаціі і зустрічі із купою людей в аеропортах- готелях- активному сонцю- новій воді та іжі. Відпочиньте, а тоді щепіться
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    дякую, певно послухаюся Вас :)
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Корисно Корисно x 1
  11. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Дівчата, що скажете про це? Кажуть що в Україні назріває епідемія кору, і треба швидко вакцинувати дітей :girl_mad:.
    Знайшла про це такі новини:
    Як повідомили УНІАН у Центрі з контролю та моніторингу захворювань МОЗ України, на тлі загального зниження захворюваності у 2016 році (зареєстровано 102 випадки кору у 10 регіонах).
    Детальніше читайте на УНІАН: Україні загрожує епідемія кору: у 6 регіонах зросли показники захворюваності

    МЕДИКИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ ПРО МОЖЛИВУ ЕПІДЕМІЮ КОРУ В УКРАЇНІ: ЯК РОЗПІЗНАТИ НЕДУГУ ТА ЧИ ПОТРІБНЕ ЩЕПЛЕННЯ
    На Україну чекає епідемія кору. Такі невтішні прогнози дають інфекціоністи. Різке зростання хворих реєструють поки що в двох областях – Одеській та Івано-Франківській. Але враховуючи швидке поширення вірусу, кажуть, за два-три тижні, кір може дійти до інших регіонів. Останній сплеск захворювання був у 2012 році. Тоді від недуги померли три людини. Єдиний надійний захист – вакцинація.

    Спалах кору нині в Івано-Франківській області. Там щодня фіксують до п'яти звернень із підозрою на кір. Медики кажуть про 140 людей, які вже захворіли. Для порівняння, торік у регіоні перехворіло лише восьмеро.

    Лікар-імунолог обласної дитячої лікарні Галина Бенько каже: "Батьки йдуть до сімейних лікарів, педіатрів, тому що дитина має високу температуру і починає кашляти. І тут, відповідно, починається аналіз крові, при необхідності рентген-знімок. А на четверту добу починається висипання. Діагноз – на лице. Тоді зрозуміло стає, що це кір.

    Небувалими темпами хворіють на кір і в Одесі. Серед пацієнтів як діти, так і дорослі.

    Анна Луньова, головний педіатр Одеси, каже: "Підтверджених діагнозів 109. 70% це діти. Приїдуть туристи. Ще нам кору привезуть".

    Першу дитину з підозрою на кір уже шпиталізували до інфекційного відділення столичної лікарні. Два-три тижні може бути достатньо для спалаху хвороби і в інших містах. Вірус кору поширюється швидше, ніж грип під час епідемії. Кашель, нежіть, висока температура до 40 градусів – типові ознаки. Пізніше з'являється висип. Спочатку на обличчі, потім на тулубі й ногах.

    Головний позаштатний інфекціонист Києва Віталій Євтушенко пояснює: "Це найбільш тяжка інфекція. І летальність вона дає. Багато хворих помирає від цієї інфекції".

    Запалення мозку, легень та сліпота – це не єдині наслідки цієї хвороби. Єдиний захист від кору – своєчасне щеплення. Нині в Україні більш як півмільйона доз вакцини. Медики зауважують, що переносити щеплення на кір пацієнти можуть по-різному – це індивідуально. Влітку МОЗ розраховує закупити ще стільки ж.

    Спалахи кору реєструють кожні 5 років. Медики пов'язують це із низьким рівнем вакцинації. Приміром, за останнє десятиріччя від кору в Україні щепили не більше 13% дітей на рік.

    Оксана Сивак, заступник міністра охорони здоров'я, розповідає: "По Одесі ми маємо повний аналіз. Фахівці нам підтвердили – 61 людина не має жодного щеплення. А у 16% данні про щеплення. Тобто вони не можуть сказати чи отримали вони щеплення, чи ні. Ми є загрозою не лише для себе. Ми є загрозою для всієї Європи. Тому що, починаючи від Камчатки до Європи 50% невакцинованих дітей живуть в Україні. Ми стали вже світовою проблемою.

    Роблять щеплення в рік та шість років. Загалом двічі. Але цього, кажуть лікарі, достатньо на все життя. Тим, хто жодного разу не вакцинований, радять піти і зробити щеплення якомога швидше.
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    дівчата, як дізнатися хто виробник щеплення? в засвідченні назва і купа цифр-знаків, але виробника в упор не бачу.
    малому потрібна ревакцинація, краще би було тією ж, що робили, але не вийде.
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    почитайте про природні циклічні спалахи кору, вивчіть статистику минулих епідспалахів і тоді зрозумієте :)
    взаглі у інструкції має бути вказано. Наприклад, Пентаксим і Гексаксим , як і є по суті вакцинами бельгійської фармкомпанії, реально на наш ринок виробляють на заводах Болгарії
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я не пам"ятаю, що там було написано.
    а тепер мені показали два варіанти - від санофі пастер і гляксосміскляйн. і будь мудрий.
    бо катерині ревакцинацію останню від гепатиту зробили корейською - така була в наявності в шпиталі - то була і довго не сходило ущільнення на нозі.
     
  15. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    А якщо це циклічні спалахи то все одно щеплення варто напевно зробити. Бо яка альтернатива?
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Трохи дивне запитання. Ви або щепитися по калеедарю,бо загалом прихильник щеплень, незалежно від спалахів, або не щепитеся, бо для вас це не підходить. Кір має циклічність у 5-7 років незалежно від кількості вакцинованих. Це природня циклічність.
     
  17. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    я недавно щось схоже питала в лікаря з Добробуту, то казав мені, що 2-х тижнів достатньо.
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Невірно. Це можете почитати у анотаціях, з цим я стикнулася сама і тоді перелопатила консультаціі реально толкових лікарів у нашому місті, включаючи знайомих завідувачів відділень педіатріі. В приватному режимі усі казали про можливі наслідки, з якими вони стикалися навіть особисто у період до 75 днів. Пік же вироблення антитіл припадає на 5-15 день. Тобто до 2 тижнів узвгалі може не бути ніякоі реакціі, оскільки після щеплення КПК є своєрідний інкубаційний період, коли імунна система ще мусить розпізнати живого збудника і лише після того дати відповідь. П.с. офіційно же у карті щеплень поліклініки мені пртім узагалі дату щеплення змістили на 2,5 міс. " назад". Щоб не виникало питань. Якраз вийшло так, що по іх даним щеплення було зроблено у вересні, а не у грудні ( як у реалі було). Нікого ні в чому не переконую, але висновки робіть самі. Я просто словам одного лікаря не довіряю- тоді перед щепленням мене переконували,що на цю вакцину у них взагалі діти ніколи не мали реакцій. Ну та- у карточці у нас тед потім записали , що реакціі не було :)
     
    Останнє редагування: 30 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  20. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Ми щеплення робимо, але деякі ще не доробляли через алергію, плануєм все необхідне доробляти, все таки вартує тим більше ті спалахи, циклічність, і кількість невакцинованих якщо росте то теж підвищує небезпеку. То в нас виходить щеплення по "індивідуальному" плану.