Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Дівчата, поговоріть зі мною про бцж: чи обов'язково почнати саме з неї (тим більше після 2х років). Які щодо цієї вакцини є ризики, побічні дії?

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я не дуже сильна в питаннях вакцинації, але думаю що бцж дитина мала би легше перенести ніж комплексну вакцину. Тому певно з неї радять починати. Тільки перед вакциною роблять реакцію Манту у вашому віці.

    А я спитати за гексаксим: десь зараз є в наявності?
     
  3. Fantazy

    Fantazy Member

    Подзвоніть у Веселку, там було два завози, якщо ще всі не зарезервували.
     
  4. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Чи є десь в наявності "Інфанрікс гекса"? Може хто в курсі?
     
  5. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    • Подобається Подобається x 3
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  6. maavka

    maavka Well-Known Member

    Ligymunka цікаву інформацію скинула. Швидше всього у дитини вже є антитіла до туберкульозу. У деяких країнах, якщо дитині виповнився 1 рік, то вже не роблять БЦЖ (якщо до того не робили). Бо дитина за такий час, вже би мала підхопити туберкульоз і в неї мають виробитись антитіла (природній імунітет).
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Fantazy

    Fantazy Member

    Його давно вже немає, і цього року не буде точно, принаймі в приватних клініках
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    В Польщі є
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Крапочка

    Крапочка Well-Known Member

    @сніжна, теж вагаюся зараз на рахунок КПК, підкажіть і мені, будь ласка. Сину зараз 6,8. Має БЦЖ, Гепатит, Пентаксим, Інфанрикс-Гекса. У 6 міс. мав ускладнення бцж: множинний лімфадиніт, холодний абсцес. Лікувалися півроку, потім мали медвідвід на 2 роки, дальше писали відмови. Зараз проходили медогляд перед першим класом. Дільнича спокійно ставиться до наших відмов, але зараз переконує зробити КПК, що то хлопчик і тд. Ми з чоловіком задумалися, можливо дійсно вірто. От читаю, що Пріорикс колять 2 дози в 12міс. і 6 років, або в 7 з інтервалом 1 місяць. Він не мав у 12міс., то яка схема краща для нас. Тобто нам майже 7, можна колоти з інтервалом 1 місяць, чи краще зачекати до весни? Чи є різниця між бельгійською вакциною у Веселці та поліклінікою ( може то пусті мамські балачки, але пишуть на форумах, що то різні)? І ще ми перехворіли вітрянкою 1,5 міс. тому, а також відстаємо по вазі і росту згідно віку. Консультувалися в Єріна, визначали кістковий вік, робили аналізи. Поки що ендокринолог радить чекати, аналізи добрі. Чи впливають ці факти якось на графік щеплень. Велике дякую.
     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я шось не доганяю яка різниця хлопчик- не хлопчик?
    якщо на рахунок паротиту. то мій брат наприклад перехворів ним в старшому шкільному віці.. досить довго в школу не ходив... мав щеплення.. щеплення не захищає повністю від хвороби. воно допомагає перенести хворобу легше..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Fantazy

    Fantazy Member

    Паротит небезпечний для хлопчиків бо впливає на репродуктивну систему. Але прививку від нього можна зробити і пізніше, якщо не перехворіє. А брат ваш перехворів, можливо не виробився імунітет від прививки.
    Недавно читала цікаву інформацію, що якщо зробити прививку в той час коли в організмі є глисти(а вони явно не очевидні), то імунітет від прививки може не виробитись. Навіть тварин перед вакцинацією глистогонять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Останнє редагування: 4 Серпень 2017
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ОМГ, мене той правець так виносить...Малюк постійно щось собі товче, то коліно, то лікоть. Я після кожного такого випадку - як на голках. Вже серйозно задумуюсь про щеплення АДС.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    але то тре і кожні 5 років повторювати. як я поняла..
     
  15. Крапочка

    Крапочка Well-Known Member

    Та власне йшлося про вплив паротиту на хлопців. А ще схиляємося до КПК через те, що діти перенесли вітрянку як вітрянку: температура, слібкість, висипи і сутка сильного свербежу. А от чоловік був вкритий повністю величезними вазикулами, температура 3 сутки 40, величезні болючі лімфовузли, підозра на енцефаліт і інфекційна лікарня. То тепер каже, що то капець хворіти в дорослому віці дитячими болячками.
    Я просто не докінця розумію схему. Якщо нема щеплення кпк в рік, тоді колять в 7 років з інтервалом місяць дві прививки? А ми ще 7 немаємо плюс дуже дрібні і після вітрянки. То може нам ще зачекати? От що мене бентежить. Дільнича каже, що можна колоти, а я вагаюся.
     
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    дітям - так, а дорослим - кожних 10 років. Цікаво чи дійсно могло від папірця бути, бо в пості на Фейсбуку в Тимко нічого про папірець немає. Я стараюсь кожну ранку прочистити і перекисью рясно промиваю. Але проблема в тому, що спори правця можуть проникнути вже у існуючу ранку, яка на стадії загоєння. Ну і відповідно мама вже так ретельно не обробляє рану...Карочє, так мене той правець бентежить.
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    того не знаю.. в мене теж такий шибенник.. і теж переживаю..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Цікаво, а як ця Тимко - головний позаштатний епідеміолог області коментує, що нема сироватки і де її взяти? Не має значення, чи дитина щеплена чи ні, навіть дорослий в таких серйозних випадках колять усім сироватку, щоб вона подіяла негайно!! а не просто надіються на те, що щеплення дозволить виробити антитіла до збудника вчасно та у достатній кількості. От, справді, чим наше міністерство охорони здоров'я таке зайняте, що не може закупити уі сироватки, які є життєво необхідними. Це стосується не лише правця, а й ботулізму, від сказу та інших небезпечних хвороб. Чесно, таке враження, що не держава в Європі, а якась бідна африканська країна.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В мене чоловік щеплений повністю, КПК теж, в підлітковому віці мав паротит, з ускланення на чоловічу систему, мав одностороннє запалення. Я так розумію, що безпліддя внаслідок паротиту настає лише у випадку нелікованого двостороннього запалення.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    там наче в коментах фб вона ігнорить питання сироватки..
    я так розумію сироватку раніш виробляла росія. в нас її не виробляють..