Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Та це так, риторичне питання. Я це знаю, що Росія виробляла. Але це ж не плутоній, щоб не було змоги закупити для людей такий препарат. Це все добре обговорювати, поки не стосується тебе особисто. Це не до вас, просто, я думаю, кожен розуміє, яка це абсурдна ситуація.
    От, коли Юнісеф нам віддавала 1,5 млн доз живої вакцини від поліо, то прошу дуже, всі капайте, по всіх телеканалах сказали, що 2 випадки - це епідемія, загроза і т.д. Бо термін дії вакцини якраз підходив, а з наступного року усі мали перейти на неживу вакцину від поліо.
    Потім, як виявилося цих двоє дітей виздоровіли і не мали паралічу, насправді.
    А тут, чому така бідна Україна не попросить в Юнісеф чи сама не закупить сироватки від небезпечних хвороб. Вже скільки статей в газетах і по ТВ є про це. І що? Ціна питання ж не є мільярд чи мільйон гривень.
    Направду, всі ми під Богом ходимо таке враження і надія лиш на себе самого.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  2. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Написала про цей випадок на фб. Один знайомий поляк запитався, чому ніхто не поїде по сироватку до Польщі. Ціна, сертифікація, труднощі транспортування - це не аж такі невирішальні проблеми. Треба зараз врятувати одну конкретну дитину, а держ закупками потім займатися. Посіяв в мені знайомий сумнів, тепер не знаю що думати.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Там вже все, що треба дитині, було введено. Зараз основне, уникнути ускладнень.
    Сумнів щодо чого?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Сумніви, тому що я думок читати не вмію, а той допис, який прокоментувала, чітко пише, що "сироватки нема".

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  5. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Зрозуміліше не стало: )
    Був допис про відсутність сироватки (в Україні), який Ви коментували. Знайомий написав, що в Польщі вона є.
    В чому сумніваєтесь?

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Чому сироватку не привезли з Польщі. Може, вам розмову із знайомим перекласти, щоб зрозуміліше було?

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  7. maty

    maty Well-Known Member

    а мене зацікавило, чи в попередні роки випадків правця в такій кількості не траплялося? бо щось знову схоже на те, що намагаються посіяти страх і паніку з метою використання відомої індійської вакцини, якою вакцинуються не дуже охоче. а на фоні розголосу випадків захворювання, страх перед хворобою переможе і вакцина не пропадею
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Бо на рівні держави це так просто не робиться. І судячи з того, що таки її вкололи таки в приватному порядку привезли.
    Будьте добрішими.
     
  9. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Я про рівень держави і не питалася.
    Не читайте мої повідомлення злим тоном, то й буду добрішою.)

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    імуноглобулін і сироватка це одне і те саме?
     
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Правець реєструють і у значно більшій кількості випадків. Просто не всі випадки набувають розголосу От скажімо в 2015 році 6(шість) людей померло від правця. Просто там де мова про дитину, то одразу набуває розголосу, особливо якщо нещеплена.
     
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а вони щеплені ті 6 людей?
     
  13. maty

    maty Well-Known Member

    останні кілька років вакцини для дорослих не було. так само і для дітей було з перервами. от мої двоє старших не були ревакциновані. я не відмовлялася, не було вакцини, тільки для дітей першого року життя. це в нас в Сокалі, але ситуація була подібна всюди
     
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Про це я не знайшла інфи. Але думаю, що дітей, щеплених чи ні, там немає, бо вже б набуло розголосу. Скоріше за все там люди старшого віку та учасники бойових дій.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Підкажіть будь ласка де зараз можна знайти гексаксим або інфанрікс гекса?
    Дивно мені, що вакцину, яка коштує немалі гроші ще й посилено шукати треба... Вже другий місяць куди не подзвоню: то нема, то дзвоніть за місяць...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @Happy Fiancee їх час від часу завозять у Веселку. Можете підписатись на їх сторінку у ФБ, вони інформують про нові надходження. Я так свого часу або інфанрікс іпв виловлювала.
    на початку року бачила інформацію, що це через самих виробників вакцини, які випускають обмежені партії чи щось таке. але не знаю чи правда.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Happy Fiancee в Інтерсоно є Інфанрікс . Друзі минулого тижня щепили дитину. Але там здається зараз роблять попередній запис вже на вересень.
     
  18. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    То певно не Інфанрікс Гекса, а простий Інфанрікс, трьохкомонентний. Гекси зараз ніде нема. З вересня має бути Гексаксим, а Інфанріксу п'ятикомпонентного наче не буде.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, а яка зараз ситуація зі щепленнями у пологовому? Що саме колять? І чи є БЦЖ? І взагалі хто що робив?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Є бцж. Колять ще вітамін к і гепатит. Ми робили все крім гепатиту
     
    • Інформативно Інформативно x 1