Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Скіжіть мені, будь ласка, якщо моя дитина 2.7 не має жодного щеплення, то КПК я поїй можу зробити у будь-який час, не залежно ні від чого?
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Спрчатку має бути тоді проба Манту, щоб визначити, чи немає інфікування туберкульозною паличкою. КПК - жива вакцина, тому якщо ви не шеплені БЦЖ, то треьа спочатку тест проводити
     
  3. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Не зрозуміла, а який стосунок манту має до КПК?

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Якщо у вас немаж шеплення БЦЖ і дитина старше певного віку вакцинацію ( любу) модна починати лише після трго, як буде перевірено ,чи організм не інфікований туберкульозною паличкою. Вважажться, що теж до певного віку більшість населення уже з нею стикаються, але в силу тоі ж вакцинаціі- не інфікуються. Якщо ж лблина є носієм, вакцинація може завдати ій шкоди
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Тобто при позитивній пробі манту (після 2-х років, до прикладу), дитину не вакцинують іншими вакцинами?
    Якщо Вам лінь писати, дайте де можна почитати, бо таке почула вперше, то цікаво.
    В нас хіба 2 шт. АКДП, і все.
    Наразі я гнеться впевнена чи робитиму чи не робитиму ще
     
  6. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @сніжна
    ого...такого ще не чула,все може бути.
    Тобто,якщо моя дитини досіще не вакцинована взагалі,але допустимо, захочемо зробити акдп,або окремо вакцинацію від правця,то треба буде ще манту робити?....:girl_in_dreams: чи то тільки кпк стосується?
     
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А які тоді заходи вживаються лікарями чи батьками, якщо проба позитивна?
    і ще можливо скажите таке... От є ревакцинація через певну кількість років після перших доз вакцин. Це означає, що дія тих перших доз вже закінчилась? Чи йдеться лиш про те, що є необхідність посилити лише дещо ослаблені антитіла.
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    будь-яка вакцинація повинна розпочинатися лише після повного обстеження. Це у ваших інтересах. Проблема лиш в тому, що та ж проба Манту дійсно асто дає хибно-позитивні результати ( наприклад. коли дитина-алергик чи має глисти). В Росії і Білорусі давно на діаскін-тест перейшли А пробу Суслова у нас педіатри не люблять.
    причини позитивної проби не завжди пов язані з інфікуванням паличкою Коха. Якщо ж після додаткових обстежень це підтверджується, тоді ,звісно. вакцинація протипоказана, і призначається спеціальна терапія.
    залежно скільки разів вакцинувалися. Наприклад, одноразова АКДП практично не дає захисту. З кожним наступним разом імунна відповідь стає сильнішою. Порушення графіків вакцинації дійсно дає слабший захист ( ну графіки , рекомендовані ВООЗ для цілого світу якось не зі стелі ж писалися :) . Тобто, якийсь захист буде. антитіла будуть. але наскільки вони давтимуть захист і як довго- хтз. Недарма зараз оцю епідемію навіть коклюшу серед вакцинованих дітей пов язують із порушеням усіх строків вакцинації. Коли дітей вакцинують по наявності вакцин, а не по графку.
     
    • Інформативно Інформативно x 6
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    Чи було у когось, щоб після прививки КПК збільшився лімфовузол на шиї, чи це нормально? Щось переживаю ( а до лікаря вже пізно дзвонити
     
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Було. Але давно, у старшої дитини у 2008 р. В 11 класі - тоді якись кіпіш був робили всім підряд . Мала жила тоді ще у бабусі в іншій області, щоб закінчити школу, а ми у Львові. То вона нікого не питала, зробила те щеплення, бо їх залякати, що не підпишуть довідку для вступу у Вуз. Вигребла потім від мене, але вже як сталось. Були збільшені обидва лімфовузли. За тижнів 2-3 пройшло, інших побічних дій не було. Вроді би то варіант нормальної реакції на вакцину. Почитайте , може десь є опис.
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    так. це може бути. і як індивідуальна реакція імунної системи загалом на щеплення. І як реакція кокнретно на компонент краснухи ( при краснусі збільшуються лімфовузли). Тобто якщо більше нічого не турбує і вузлики не збільшуються- то така реакція
     
  12. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    Дякую, буду спостерігати.
     
  13. Mylnyk

    Mylnyk Member

    компетентна думка
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Як на мене то трохи ні про що
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Ми сьогодні кололи гепатит і hipp, сказали день (3 дні) не мочити, то й справді так треба?
     
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Нам жодного разу після прививок такого не казали. Я мочила. Ніяких наслідків після миття дитини не бачила. Зробили всі обов'язкові прививки.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    то застереження наших лікарів. Вони вважають, щоб в місце ін єкції не попала інфекція і плюс ніби імунна система слабка- щоб "не застудити" дитину при купанні. ну і тертя причина- щоб можна було поспостерігати за місцем ін єкції, бо після введення розчину утворюється пдшкірний інфільтрат, на розсмоктування якого треба кілька годин. Правда раніше то все ( не купати-не гуляти) казали лиш на 1 день. Чому зараз аж на 3- дивина. Ще би м сказали не гуляти :).
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    можливо, збіг обставин, але нам одноразове АКДП дуже багато дало. Отже, перше АКДП ми зробили у 8 місяців (я пішла зі страхом у три, але був діатез, ми його ікували і щепились у 8 місяців, а потім соплі-шмоплі, я вагітна знову ... коротше, не ревакцинувались...) І от кашлюком захворіли, коли Першому ном еру (тому одноразово щепленому) було 3,5 роки, а Віталінці було 2,5 рочки -- і жодного щеплення... Місяць в лікарні і їй було так зле, що ні на ДП, ні навіть у лікарні я таких важких випадків не бачила. А одноразово щеплений місяці відкашляв легко -- і забули. І ще піврічний Третій Номер ТЕЖ МАВ КАШЛЮК -- але легку форму, хоч і не щеплений, може тому, що на ГВ? Ну і вчасно дали АБ...
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    це якраз приклад того, що не щеплення є причиною легкого перебігу. А стан індивідуальної імунної системи. Стосовно кашлюку я маю три приклади в різних близьких сім ях, де нещеплені діти переносили легше, ніж щеплені. І, до речі, ГВ там теж не особливо значення відіграло ( були діти- штучники, нещеплені, які в 3 роки легше переносили кашлюк, ніж їх "бувшогрудні" і щеплені 6-річні сестрички.
     
  20. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    В мене обидва нещеплених (лише в старшого бцж з пологового).Перенесли ,як на кашлюк ,дуже легко. Так,кашляли десь мiсяцiв вiсiм. Вночи були напади,але не рвали,не синiли,не задихалися. Чоловiк пiдхватив ту заразу, i от в нього були таки напади,що як заходився,то не мiг видохнути,аж синiв. Якби хтось з малих так заходився,я б посивiла. Я не пiдхопила.
     
    • Інформативно Інформативно x 1