Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Merry

    Merry Well-Known Member

    А мене мучить інше питання- чи є в Україні імуноглобулін від кору? Де його шукати за необхідності?
     
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    два роки тому те саме обговорювалось про поліоміеліт. Пригадуєте, навіть тут про це писали? Що прокапані від поліо виділяють збудник. І що після масової вакцинації і прокапувань можуть бути перехресні випадки. Але так нічого не було, в результаті.
    Ми по ходу одні в садку нещеплені))) Бо у вайбері тиша з цього приводу. Ніхто не істерить. Аж дивно.
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Пам'ятаю. Тоді ще якась така інфа була, що то може проходити дуже легко, типу пронос і все. Я розумію, що це просто одна з теорій, але раптом є якась стаття. Хоча не думаю, що цензура пропустить подібні дослідження "в маси")) в мене молодша зараз вхопила якусь віруску, кашляє трохи, то мені б дуже не хотілося зверху ще чогось. Ну побачимо:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

     
  5. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Цього тижня зробили малій щеплення АКДП в Чорнобильській лікарні. Імунолог оглянула, послухала, на аналізи не направляла. Оскільки це перше щеплення АКДП сформувала графік наступних вакцинацій. Що мене здивувало, що 3- тє щеплення і КПК вона рекомендувала робити в один день, це ж завалити дитину всім і одразу! Для чого??? Вакцинували Гексаксимом ( хоча мали намір Інфанрікс Гекса, по складу вони однакові, а різниця у вартості суттєва). Реакція в дитини наразі нормальна.
    Ажіотаж на вакцинування значний- черги великі. І ось сьогодні в новинах бачу про передбачування нової епідемії - дифтерії. Індійської люди колоти дітям не хочуть із зрозумілих причин, платні треба ще зуміти знайти. Ось і створюють новий " кіпіш".
    P.S. Сама лікар негативно висловлювалася про індійську вакцину : діти в 10 раз!!! переносять її гірше ніж європейські аналоги.
     
  6. Fish

    Fish Well-Known Member

    Нам лікар впевнено казав, що дитина не заразна, незважаючи на можливі симптоми. Комаровський пише те ж саме. Ось інформація з опису живої вакцини від кору, краснухи та паротиту з сайту FDA (департамент міністерства охорони здоров'я США, який займається наглядом за якістю ліків та продуктів харчування, серйозне офіційне джерело):
    Excretion of small amounts of the live attenuated rubella virus from the nose or throat has occurred in the majority of susceptible individuals 7 to 28 days after vaccination. There is no confirmed evidence to indicate that such virus is transmitted to susceptible persons who are in contact with the vaccinated individuals. Consequently, transmission through close personal contact, while accepted as a theoretical possibility, is not regarded as a significant risk.{33} However, transmission of the rubella vaccine virus to infants via breast milk has been documented (see Nursing Mothers). There are no reports of transmission of live attenuated measles or mumps viruses from vaccinees to susceptible contacts.
    https://www.fda.gov/ucm/groups/fdagov-public/@fdagov-bio-gen/documents/document/ucm123789.pdf

    Довільний переклад (трохи незграбний, бо на бігу): З 7 по 28 день після вакцинації відбувається виділення невеликих кількостей живого атенуйованого вірусу краснухи з носа чи горла у більшості людей. Немає підтвердження того, що такий вірус передається сприйнятливим особам, які контактували із щепленими людьми. Отже, передача шляхом близького особистого контакту не вважається значним\вартим уваги ризиком, хоч і припускається як теоретична можливість. Проте, було задокументовано передачу вірусу краснухи дітям через грудне молоко. Не було свідчень передачі живого атенуйованого вірусу кору чи краснухи від вакцинованих людей сприйнятливим особам.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    В нас теж тихо у вайбері, але мені сьогодні вихователька дзвонила і сказала, що в садку є підозра на кір, якусь дитину виступало, дитина щеплена. Правда, я подробиці не випитувала, звідки знають, що висипапало, чи то в садку було чи батьки повідомили
     
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    МІністерство охорони здоров'я україни планує отримати додаткові поставки вакцини від кору до запланованої дати у квітні цього року через складну епідеміологічну ситуацію в Україні.

    Про це йдеться у прес-службі відомства.

    "За умови охоплення вакцинацією на рівні 98% дітей та дорослих, смертельні випадки та госпіталізації можна попередити. Знаємо про перебої із наявністю вакцин у деяких регіонах - для них Міністерство здійснює перерозподіл наявних вакцин з інших регіонів. Наступна партія вакцин КПК має прибути до України у квітні 2018 року (більше 1 млн доз). Але зважаючи на зростаючий попит Міністерство та партнери вживають заходи для поставки додаткової партії вакцин у коротші терміни", - йдеться у повідомленні. Більше читайте тут: Спалах кору: Міністерство охорони здоров'я очікує додаткові поставки вакцини до квітня
     
  9. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    На жаль, навряд чи можна вірити будь-якій офіційній статистиці. Бо дуже багато наразі "щеплених" на папері - батьки просто купили довідку про щеплення. Тому коли кажуть, що на кір захворіли щеплені діти - може, не такі вони вже й щеплені? А зізнаватись на всю країну, що довідки купуються і продаються, зрозуміло, мало хто буде.
     
  10. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Чули: "МОЗ запропонувало ввести відповідальність за відмову від вакцинації. Про це на засіданні Верховної Ради повідомила Уляна Супрун, виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України. Вона посилається на світову практику.
    "У рамках наступних кроків [профілактики захворюваності на кір] нам потрібно буде... внести зміни до законів України, які регламентують питання вакцинації, і посилити відповідальність за відмову від вакцинації, як це зроблено в усьому цивілізованому світі", - сказала вона"?
     
  11. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Ну не кримінальну ж. Вважаю відповідальність дуже правильним поняттям. Будь-яку відповідальність.

    До речі, відповідальність батьків за невідвідування дитиною школи існує - і ніхто не кричить про порушення прав, свобод. Це сприймається нормально. Хоча теж можна сказати - "мені освіта сьогоднішня не подобається, то чого це я маю віддавати дитину в школу і взагалі вчити її чомусь. Нащо їй вміти читати-писати? Он раніше не вміли - і нічого тим людям не бракувало".

    За перехід дороги на червоне світло та у невстановленому місці теж є відповідальність. Розумні люди усвідомлюють ризик бути збитим і загинути - тому зважають на це правило і є відповідальними. Нерозумні кажуть "я сам краще знаю, де і як мені дорогу переходити, не вчіть мене жити". Потім, якщо таку людину збивають, коли вона перла на червоне, ще й поза переходом, вона несе відповідальність за це в повній мірі. Не той, хто придумав правила, а людина, яка їх порушила.

    Висновок: кожен з тією вакцинацією все одно буде вчиняти так, як сам схоче (відмовлятись, купувати довідки, робити щеплення) - але хай буде готовим відповідати за наслідки. Стосовно побічних ефектів, поствакцинальних ускладнень і популярних страшилок, одразу скажу, що навіть звичайний жарознижуючий препарат може дати серйозний побічний ефект. Але перед тим, як давати дитині той самий Нурофен, мало хто вчитується в довжелезний список побічних ефектів і відмовляється давати. Дають на власний страх і ризик. І нікого не звинувачують, якщо щось не так. Стосовно якості вакцин - а всі впевнені у якості інших препаратів? Впевнені, що не купляєте підробку? Тоді чому нема масової істерії з приводу всього асортименту дитячих ліків, а з приводу вакцин - вся ФБ-стрічка волає?

    П.С. Усі звертання в коментарі - не до вас особисто, а у простір.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Та власне, тому що ні в чому не можемо бути впевнені, тому кожен захищається як може. І рішення кожен приймає на власний розсуд.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Ну, може, тому, що людей не заганяють тулити своїм дітям "Нурофен" на вседержавному рівні...

    А взагалі, страх за дитину таке спецефічне відчуття. І тут питання, чого ти більше боїшся. Пам'ятаю, бездітною я теж була прибічником вакцинування. Лмше тому, що мене то не зачіпало безпосередньо. А зараз вектор страху трохи змістився...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  14. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    А ви не знали, що любов до дітей вимірюється вакцинуванням? То мені казали, що люблячі батьки будуть вакцинувати, навіть якщо дуже переживають. А такі як я, то їм начхати на дітей, не піклуються про здоров'я дітей, а більше переживають за свій емоційний стан (ну типу ти не знаєш, що таке переживати після щеплення).
    Якось так (((
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Merry

    Merry Well-Known Member

    В цьому випадку відповідальність за результати щеплення мають розділити батьки та медики (виробники вакцини, дит. лікар). Не можна це вішати тільки на батьків.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Sunichka, бачите, тут таки трохи є різниця. Ліки таки виконують свою функцію. А от щеплення під питанням. Є думка що вони взагалі не захищає, а ризики великі. Щеплені теж хворіють, і те що хворіють типу легше, теж не факт, бо ніхто просто не може знати як би перехворіли та чи інша людина не маючи цього щеплення. Дуже часто буває, що не щеплена дитина легко переносить хворобу. І не всі щеплені переносять легко і без ускладнень.І зовсім не факт, що щеплені, без щеплення перенесли б хворобу важко, цього не знає ніхто. Є, наприклад, думка, що дитячі хвороби дуже добре формують імунітет. Ну і однозначно, ними краще перехворіли у дитинстві. А якщо припустити, що навіть щеплення допомагає, то воно всеодно не дає захисту на все життя, і виходить, що з'являються великі ризики захворіти саме в дорослому віці, коли це небезпечніше. Звичайно є важкі випадки перебігу хвороби, але є і важкі поствакцинальні ускладнення. Ну і як зазначено вище лікаиі, виробники, у разі чого, не при дєлах. І ніхто навіть не визнає, що це посвакцинальне ускладнення. Та в нас навіть хворобу в картку писати не хочуть, будуть писати бронхіт, алергія ще там щось, то що вже казати про ускладнення. Одним словом, є над чим подумати.
    А ще якщи виахувати, що зараз наше МОЗ ратує за то, щоб анулювати якісь там стандарти для вакцин ( я не знаю, як то правильно називається) то реально страшно подумати де і що вони будуть закупляти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  17. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Батьки в будь - якому випадку несуть відповідальність. Чи роблять щеплення, чи ні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Це легко перевірити - здати аналіз на антитіла. Я так здавала на антитіла до краснухи. Виявилося, що в мене їх предостатньо, тому вакцинуватись нема потреби.
    --- дописи об"єднано, 19 Січень 2018 ---
    Стосовно стандартів - не в курсі. Але хіба зараз закупка вакцин абсолютно прозора? А рік - два - десять назад?
    --- дописи об"єднано, 19 Січень 2018 ---
    Не всі, на жаль. Мала нещастя натрапити на підробку. Стало зрозуміло, коли не отримала очікуваного ефекту, побачила незрозумілі "пластівці" на поверхні (таблетка була розчинною). А коли замовила той же препарат з Польщі, відчула, що небо і земля.
     
  19. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Звісно, так має бути. Але чи правильно вчиняє та мама, яка веде малюка на щеплення із шмарклями і температурою 37? Бо вона відпросилась з роботи вже і зараз, а потім її не відпустять. І бреше медсестрі, що дитина здорова. Хіба це відповідально? А потім перша буде кричати, що в дитини ускладнення через погану вакцину (не через вакцинацію під час хвороби, що категорично заборонено). У ФБ-стрічці бачила такий коментар. Коли жіночка з черги зауважила медсестрі, що дитина насправді хвора і має температуру (мамі дали термометр, а вона збрехала, що 36,6 показує), мама тої дитини на неї визвірилась "чого лізеш не в свої справи?!". Хто за результат даної ситуації має нести відповідальність? Винувата буде медсестра, бо повірила мамі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Зо значить повірила? Якщо інша мама бачить що дитина хвора, то медсестра що, ні? Просто вона бачить +1 до кількості вакцинованих, нлрму здасть. Боже, не будь такі наївні. То не тільки вакцин стосується.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1