що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем loreniya, 2 Вересень 2010.

?

як ви готуєтесь до нової епідемії грипу?

  1. ніяк не готуюсь, може її і не буде

    26,7%
  2. заготовляю сало, часник, липу малину і висаджую лимонне дерево

    16,0%
  3. скуповую маски, профілактичні препарати наперід

    1,3%
  4. загартовую організм щоб зараза не чіплялась

    24,0%
  5. молюсь і вірю що мою сім"ю то не зачепить

    10,7%
  6. слухаю музику, а не істерію у ЗМІ

    33,3%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    "Доктор, чего бы мне такого попить для поднятия иммунитета?"

    — Ничего. Нет таких чудодейственных средств и быть не может. Ваш неспецифический иммунитет — совокупность главным образом генетических свойств вашего организма и в меньшей степени образа жизни. Если вы обладаете врожденной невосприимчивостью хоть к определенным штаммам гриппа (таких людей много), хоть к ВИЧ (таких не более 1:wacko: — заболеть этими инфекциями вы никак не сможете. Если вы курите как паровоз, даже легкая простуда может осложниться продолжительным бронхитом и даже пневмонией. И т. п. Что же касается специфического иммунитета, то он приобретается только в результате знакомства с возбудителем, т.е. для его выработки вам необходимо с вирусом ОРВИ или гриппа столкнуться (в большинстве случаев восприимчивые к вирусу люди перенесут лишь легкое недомогание, но кто-то переболеет). Можно еще обмануть иммунитет, подсунув ему вместо патогенного вируса вакцину — эффект будет тем же, но против простудных вирусов вакцин не делают, а эффективность гриппозных ограничена по многим причинам (детальніше нижче).
    http://botalex.livejournal.com/107724.html
     
  2. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    На вихідних я захворіла грипом - прокинулась з температурою 38, все тіло ломить, усі ознаки. За 2 дні була майже здорова завдяки перевіреному методу - ударна доза вітаміну С, може бути як шипучий, так і звичайний.
    На протязі дня приймала 2 р. по 2 таблетки шипучого, або 2 р. по 5 табл. звичайного.
    У наступні дні дозу зменшуватиу до полегшення стану. Не забувати про народні засоби - калина, малина, мед, молоко.
     
  3. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    Ок, а ви думаєте, що ударна доза віт С спровокувала ваше виздоровлювання?
    думаю, що справа в теплих напоях, а не конкретно якихось ягодах, ягід сприяючих виздоровлюванню дуже багато, і ще різних додатків до ягід.

    А як НЕ захворіти? Хтось приймає якісь ліки?
    Я пила римантадин ( скорше для того , щоб хоч щось пити))), бо замучив хворий стан).
    Зараз в аптеці мені продали амброксолу гідрохлорид ( здивувало, що дешевий засіб запропонували 3.25) випила, вроді кашель менший. ефекту плацебо не виключаю, я на таке ведуся, легко.
     
  4. Just me

    Just me Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    Раніше хворіла стандартно 2-3 рази в рік, один раз - точнісінько в листопаді. Але відколи минулого року почала постійно (зимою й літом) спати при відкритому вікні, навіть взимку ходити боса по плитці (на кухні, в коридорі і ванній в мене плитка, нічим не застелена) - тобто таке мимовільне загартовування проводити - якось воно мене оминає, тьху-тьху :)
    Ну і ще одне, варто у випадку хвороби мати витримку і не пити мішками таблетки, я максимум що вживаю - це Імунофлазид. Цілком натуральний сироп, але діє на мене інтенсивніше усіляких аміксинів і іже с німі.
     
  5. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    Благо, хворію вкрай рідко і недовго. Мабуть, завдячую збалансованому харчуванню, хорошому сну, відпочинку + файному чоловіку під боком:xaxa:
     
  6. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    ну, я вже дівчина немолода. Це раз. Подруге поки мала не почала зі садку приносити всякі , незнайомі нам, вірусняки, які переродилися в бактеріяльняки, ні я, ні муж, ні старший не знали що таке хворіти. Пропили ми антибіотики, відправили дитину на два дні в садок, отримали нову гранату. ( наперед пишу ,що зі садком ми співпрацю припинили)

    Це щодо мужів підбоком і здорового способу життя.

    Як з того вилазити, ото проблема.
     
  7. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    Спати пора, давно:) Організму треба відпочинок, повноцінний, а сон обовязкова цього складова.
     
  8. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    Цього ніхто не гарантує, ніякі таблетки, вакцини і т.д. Стан імунітету на момент "зустрічі" з вірусом, відіграє важливу роль. Я особисто не прихильниця підняття імунітету різними таблетками, бо хто його зна, як це може "аукнутися" в майбутньому. І ще, як на мене, важливо правильно хворіти, бо від цього напевно залежить, чи будуть в подальшому чіпатись всякі віруси чи нє.
     
  9. Orysynka

    Orysynka New Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    грип ....жах
    особисто я стараюсь робити все можливе щоб не хворіти.
    але коли хвороба прийшла починаю діяти швидко:закапую в ніс сік цибулі розбавлений аводою 1:1(можна і сам сік, але буде пекти) пю тепле молоко з краплями соку часнику в ньому їм зубчик часнику(навіть коли здорова) ,чай з малиною липою і медом, пю чтакан води з 3 каплями йоду, на ноги теплі шкарпетки з сухою гірчицею і в ліжко. після сну застуда зазвичай проходить

    ---------- Додано в 14:10 ---------- Попередній допис був написаний в 14:05 ----------

    а щоб не хворіти зміцнюю імунітет :загартовуююсь я взагалі виросла серед моржів
    (моя тітка купається в ополонці взимку бабуся і тато і дідусь теж)я ще не пробувала) , кожен денеь зубець часнику, цибуля, можна час від часу йодну сітку, непереохолоджуюсь але і не парюсь
     
  10. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    Ага, я саме від того підбоком і заразилась, а потім старший малий, його друг і мій тато.
    Хоча до того не хворіла грипом роки три...а тут накладочка вийшла, нерви- імунітет впав- хапнули вірус. Нема страхівки, нема.
    Тепер вітаміни, багато гуляти і сміх.
     
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    ніяких стресів, перевтом, лише хороший настрій, влітку на морах відігріватись, в зимку в дівку не бавитись(шапка, рукавички, чоботи теплі). В раціон дабавити варенячка різні(обовязково домашні), лимончик, цибулька!

    За собою замітила, підчіпляю застуду після якогось стресу. В мене вже традиція після сесії з температурою лежати, незалежно чи то літо чи зима.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    Кажуть, що розставлена по кутах нарізана цибуля допомагає.
    Я взагалі ніяких таблеток не вживаю. Цього разу поборола хвороба за рекордний для мене термін - 3 дні. 2 дні температура трималася між 37.7 та 38, на третій полізла понад 39. 2 години я відмучилася з такою гарячкою, що мені аж очі пекли. Зате вірус згорів, температура почала різко падати, а наступного дня цілий день трималася на 36 рівно. :shok: Лікувалася виключно чаями з медом і ще брала цинк. Навіть вітаміну С не пила, їла мандаринки й апельсинки. Чоловік тепер теж захворів, але подивився на те, як я швидко виздоровіла й вирішив такий самий метод застосувати. Правда, тут мені знайома зробила бузинового сиропу, то я вже мужа тим лікую ще додатково.
     
  13. Just me

    Just me Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    О, ще важка артилерія проти грипу та застуди, як на мене, це імбирний чай. Просто за 2 дні на ноги ставить. Засипаю будь-який чай до чайничка, туди шматок імбиру дуже тоненько нарізаю, заливаю окропом. І ганяю такі чаї цілими днями. Або можна заварити чай, налити в чашку і дати туди дрібно натертий корінь імбиря, десь чайну ложку. Перевірено не лише мною, а й близькими - 2 дні і ви на ногах. В період грипу і для профілактики дуже дієво.
     
  14. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    То правда, що недосипання і хронічна втома підкошують імунітет. Відразу все чіпляється і не важливо чи то літо, чи зима.
     
  15. EKate

    EKate New Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    А на рахунок маринованого імбиря як? Я на нього останнім часом підсіла :) Чи там маринад все корисне вбив?
     
  16. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    Напевно, все-таки краще імбирний чай, він має сечогінну дію, мабуть, тому трохи допомагає.
     
  17. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    Цього року, мене грип хотів зачіпи :) двічі, але врятувалась чаєм з калини. Ніколи його не пила, коли чула, що розбирає, а тут думаю спробую, і допомогло.
     
  18. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    а де можна купити корінь імбиря?
     
  19. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    Я купувала в Рукавичці.
     
  20. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    Ашан, Сільпо, Арсен.