Що читаємо? (2)

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Virchuk, 2 Вересень 2013.

  1. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Як же в час книжкового форуму і не купити собі нову книжечку?:girl_smile:Правда купила я її в Ашані, але за гарними відгуками тут. Отже читаю я зараз "Бог завжди подорожує інкогніто". Прочитала лиш кілька розділів, але книга справді цікава, і дуже інтригуюча. Змушує задуматись кожного над багатьма важливими речами. А по суті над власним життям. На що ми його витрачаємо і чому не живемо так, як справді бажаємо. Дочитаю, напишу свої враження загалом від книги:girl_curtsey:.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ооо, з нетерпінням чекатиму Вашого відгуку :) бо я довго була під враженням від цієї книжки
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Я зараз конкретно підсіла на аудіокниги. Вмикаю собі фоном, поки працюю. Сьогодні прослухали "Наївно. Супер" Ерленда Лу. Мила ненапряжна книжка про хлопця, який розмірковує про сенс свого життя.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Так-так, я лінива мама. Читаю як правильно нею бути
    IMG_3873.JPG
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Zolotynka

    Zolotynka Well-Known Member

    Наберуся нахабства і дам посилання на власний ФБ пост про книги.:girl_blush2:Бачу, що дві книги з перерахованих тут часто згадуються ("Соловей" Крістін Генни і "Велика маленька брехня" Ліян Моріарті), сподіваюся, інші теж комусь сподобаються. Vlada Burmistrova
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Zolotynka а не підкажете де можна купити укр.мовою "велика маленька брехня"? Давно в списку на читання, а ніяк не знайду. Шукаю паперовий варіант. Бо читалки не маю, а на телефоні незручно.
    Ну і ще почала читати "Повія" Панаса Мирного. Не знаю що то на мене найшло. І так щось невесело ще й таку важку книжку почала... Поки прочитала 45 сторінок і вже з перших сторінок трагізм, важка доля українського народу, життя на межі існування... От думаю чи багато змінилося з тих часів...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Zolotynka

    Zolotynka Well-Known Member

    Ось тут є: Велика маленька брехня - - Кіноромани. Екранізація - Художня література - Книжки
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ну що ж, книга супер, тримає інтригу до останнього. Одна з найкращих, які читала останнім часом. І та, яку хочеться перечитати не один раз. Однозначно рекомедую!:good2:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Оруелл "1984". Надолужую недочитане у студентські роки. До того ж, багато хто мені її рекомендував. Нарешті добралася до неї. Купила біля Федорова у букініста.
    Описане автором надзвичайно схоже на те, що відбувалось у СРСР. Та й сьогодення також визирає. Хороша книга для тих, хто не бажає жити із спагетті на вухах, розвішаного політиками. Дозволяє більш тверезо реагувати на політичну рекламу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Прочитала Маргарет Етвуд "Служниця". Книга-антиутопію про те, як жінки стають фактично безправними, служницями для дітонародження.Дуже багато описів, мені видалась вона дещо незавершена, не знаю, чи радила б її.
    Точно можу порадити "Ребекку" Дафна де Мор'є . Це класика, але дуже легко читається. Нагадує мені дещо Дженй Ейр, але досить цікавий сюжет. Я ще не дочитала до кінця, але книга в певні моменти дуже тримає в напрузі.
    І на десерт від Сари Джіо "Тихі слова про кохання". Читається дуже легко, але, чесно, навіть не одразу згадала її сюжет. Дещо слабша мені за попередні, але все одно люблю цю авторку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    «Після тебе» - продовження книги «До зустрічі з тобою». Прочитала на одному подиху. Не скажу що щось таке «ах». Цікавий хоч і простий сюжет, легко написано. В стилі американських фільмів про любов. Не бестселер, але досить приємна і романтична книга.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Погоджуюсь з кожним вашим словом. Також прочитала обидві частини - гарно,легко,і по-жіночому як мені здається!))
    Нічого надзвичайного,але для відпочинку саме то! Бо інколи хочеться почитати саме таких "жіночих американських романів"! Люблю таке!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    @Happy Fiancee, купували вже "Велику маленьку брехню" на цьому сайті? Чи, можливо, десь у Львові є? Також шукаю і не можу знайти.
     
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Divchyna vesna не купила. Подивилася серіал і вирішила, що не готова такі гроші за цю книгу платити. Якби десь знайшла дешевше, то може куплю...
     
  15. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Дякую. Як придбаєте, то спаліть, плііз, явки-паролі :girl_cool:
     
  16. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Дівчатка! Читала "Лицарі любові і надії" і виявилося, що то не до кінця книга (ел.версія)! Може хтось має повністю, поділіться пліііз!

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  17. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Лесі Романчук книги не в кожній книгарні продають... І ще ні разу жодної її електронної книги не зустрічала в вільному доступі в мережі.
     
  18. porIra

    porIra Well-Known Member

    Якщо ще актуально, то купувала тут у барахолці :)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дочитала ще одну книгу і вже нетерпиться почати «Велика маленька брехня». Але наразі напишу про прочитану «Усе, що ми бережемо». Чомусь вона мене роздратувала. Надто вже нереальний сюжет, якісь примітивні інтриги. Через це мені книга не сподобалася, хоча і написана легко та швидко читається.
    AE4FB75E-C038-4BE7-9CFD-D80796495DC5.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    А я дочитала "Мурахи у скляній банці" Поліни Жеребцової. Війна в Чечні очима дитини. Коли почалась війна, то Поліні було 9 років. Стільки зараз моєму синові. Пережила вона багато на свій молодий вік. Майже 10 років жити під обстрілами, без належних умов ( ні води, ні електрики, ні газу). Писати можна багато, бо книга зачіпає.
     
    • Подобається Подобається x 2