Що читаємо? (2)

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Virchuk, 2 Вересень 2013.

  1. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Взялася читати 1508141233808169059170.jpg
    і ніяк не можу випустити її з рук.
    Вона така затишна. І така вся моя.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Online

    Online Well-Known Member

    Закінчила читати Джо Аберкромбі. Любителям фентезі дуже рекомендую. Трилогія "Море уламків" трохи підліткове чтиво, хоча теж цікаво. А от трилогія "Перший закон" і її продовження "Земне коло" справді для дорослих: немає казкових чорно-білих уявлень про добро і зло, всеперемагаючу справедливість, підняті цікаві філософські теми. Професійний переклад більш "причесаний", в любительському присутня ненормативна лексика, але він краще передає авторську атмосферу і гумор, НМСД.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    А я досі під враженням від книги "Історія, варта цілого яблуневого саду" Максима Дупешко.
    З українською сучасною літературою в мене не дуже складається. Все здається мені прісним і нецікавим, або надто перебільшено, надривно. Я вже забула коли востаннє читала хорошу книгу сучукрліту. Мабуть це була "Фелікс Австрія" Софії Андрухович. Хоча перечитала майже всіх відомих/розпіарених авторів. А тут в руки потрапила книга зовсім невідомого мені письменника, і зовсім невідомого видавництво.
    І вона мене вразила, захопила. Легко і просто про війну, про кохання, про людей, про чарівне місто Чернівці до війни і після неї. Без надриву, правдиво і дуже лаконічно.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Вже тиждень зависаю від "Шантарам" Грегорі Девіда Робертса :good2:
    Об"єм немалий, але перестати читати не можу, захоплива розповідь-біографія самого автора.
    Написано динамічно, описи, подекуди, дуже жорстокі, але то його життя :scratch_one-s_head:
    Одним словом - рекомендую
    Книга Шантарам - читать онлайн. Автор: Грегори Дэвид Робертс. LoveRead.ec
    З нетерпінням чекаю виходу на екран однойменного фільму по цій книзі, інтригує страшенно :vinsent:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Рекомендую.)
    DSC_1325.JPG
    Після Гарі Поттера взагалі було важко читати щось.
    Роздобудько дуже класно пише, захоплююче і якось магічно. Тяжко відірватись.
    І дякуючи осінньому обміну познайомилась з цією авторкою.
    Однозначно наступна книжка буде теж її.)
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я нарешті добралася до цієї теми, щоб поділитися емоціями від прочитаної книги «велика маленька брехня». А емоцій було багато різних. Я навіть не очікувала, що кінець мене так розвеселить. Зокрема абзац, який підсумовував травми, які отримали батьки на вечірці. Ніби і нічого смішного, але сама думка, що дорослі поводилися як діти на випускному, повеселила. Хоча в цілому автор піднімає дуже важливу тему - домашнє насильство. Тож загалом книга сприймається серйозно, тримає інтригу та читається на одному подиху.
    Дякую ще раз Олі @flame і осінньому обміну за такий чудовий подарунок та приємно проведений час за читанням ))
    652B1239-7107-423A-976B-47FAA6FBDDB1.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    @Happy Fiancee
    Дякую... Я вже знаю що хочу на Миколая))
    Тільки незнаю чи то просити в чоловіка чи надіятись на силу притяжіння.. )))
    Я не можу відірватись від Роздобудько.
    Читаю книгу за книгою. 11209163.cover_330.jpg
    Мої враження від цієї книги неймовірні. Ніколи не думала що так мені сподобається. Автор пише просто, легко і для душі. 504691336_1_644x461_ren-rozdobudko-yakbi-lvov.jpg
    Якби... Перших 10 сторінок вже думала не дочитаю книгу, а потім як затягнуло... Читалась книга за 3 дні.
    Переказувати не буду. Кожен має прочитати і зробити для себе свої висновки.
    Рекомендую всім!
    Зараз скачую ще 2 її книги.)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @irkazijka ви мене надихнули взяти щось цього автора до прочитання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Smetankina

    Smetankina New Member

    Відкрила для себе Винничука.Його "Весняні ігри в осінніх садах" проковтнула,тепер читаю збірку "Місце для дракона",теж подобається.
     
  10. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дівчата, а порадьте мені якийсь хороший любовний роман! А то чогось такого хочеться і цікавого і любовного . Відкрила свою електронну книгу і зі 100 книг в списку одні трилери , екшени і психологія. А хочеться чогось такого неймовірно прекрасного !
     
  11. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Може "Джейн Ейр?":girl_wink: Мені ще "Ребекка" сподобалася, нещодавно читала і дуже гарні враження.
    А я підсіла на Софі Кінселу, виявляється, крім "Шопоголіка", в неї є не погані твори, такі легкі і з гумором. Я прочитала два "Брачная ночь" і "Ты умеешь хранить секреты?" - прикольні.
     
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    "До зустрічі з тобою" читали?
     
  13. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Читала.
    Надумала прочитати "Буремний перевал" Емілі Бронте. Варто? Любовно?
     
  14. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    "Ловець океану" Єрмоленка Володимира. 200 сторінок читаю вже 2 тиждень. Написано гарною мовою. Дуже лірично і мелодійно, деколи еротично (але без вульгарщини). Хочеться розібрати на цитати, але якщо скласти в одне ціле, то книга не "моя".
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Online

    Online Well-Known Member

    В мене період фентезі. Зараз взялася за Террі Прачетта. Бібліографія в нього чимала і книги треба читати в певній послідовності. Хоча фанати радять починати з циклу про міську варту, потім про Смерть, потім відьми і все решта. Поки що отримую задоволення від фантазії та тонкої британської іронії автора. На противагу Аберкромбі - це легке ненав'язливе чтиво, що чудово розвантажує голову. Однак, не примітивне мило. НМСД, варте уваги.
     
    Останнє редагування: 20 Листопад 2017
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Особисто мені не сподобався. Читала після «гордість і упередженість».
     
  17. Demetra

    Demetra Well-Known Member


    Та от і я почала, але якось закинула... Не то... Спробую ще пізніше до цієї книги повернутись.
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Драматично, любовно, ще драматичніше, темно.
    Варто прочитати.
    Але не знаю чи точно те що ви хочете.
    --- дописи об"єднано, 21 Листопад 2017 ---
    Джейн Остін легка з гумором і рівно стільки драми щоб не нудно було. Емма?

    А Горозовий перевал - суцільна драма. Кохання як привід для ще більшої драми.
     
  19. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    От і в мене вже із початку відчуття отої темноти і драми. Дійсно, ви так точно описали! Мені хотілося чогось легшого, солодшого,з цікавою історією всередині і обов'язково з хепі ендом! Ще не знайшла...
    Поки дочитую "Бог завжди подорожує інкогніто". Враження напишу вже як дочитаю.
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Емма, Джейн Остін. Багато читання - приємно, кілька закрутів, хепі-енд.
     
    • Інформативно Інформативно x 1