Що читаємо? (2)

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Virchuk, 2 Вересень 2013.

  1. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    прочитала "Гудзик-2" Ірен Роздобудько. перша частина сподобалася більше.
    чомусь останнім часом книжки, тема Революції гідності якось замусолена в книжках чи що... якось мені забагато того всього. і якось воно так однотипно написано. так героїзм, так трагедія і тому подібне, але для мене забагато. таке враження, що як не згадають про цю тему в творі, то він вже і не буде цікавий читачу.
    ще прочитала "Між нами гори". сподобалося. драматично, захоплююче, інколи фантастично. наводить на цікаві роздуми про життя, стосунки, кохання... трохи довші описи снігів пропускала. йду дивитися фільм :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Не можу не поділитися враженнями... Ще над жодною книжкою я так часто не плакала. Однозначно - так, однозначно - раджу. Ця історія і проймає до сліз, і захоплює, і притягує. Я до кінця не вірила, що тут може бути щасливий кінець. Бо одна річ, коли мова йде про «сильну» людину, а зовсім інше - слабка, зневірена і беззахисна героїня. Любов зцілює. Не дає забути, а заживляє рани, дає змогу жити далі. Як же ш це важливо, коли поруч справді «ті» люди. Тут ще одна лінія - сім’я. Часто люди, які є кровною родиною, емоційно дуже далекі від нас. В той час як друзі стають найближчою ріднею, тими хто зрозуміє, підтримає...

    Ех... Багато роздумів нахлинуло...

    Ой, аж забула написати назву книги... «Закохані в книжки не сплять на самоті» - продовження книги «Щасливі люди читають книжки і п’ють каву».
    768FE8ED-524D-4638-882E-4A4A60E54BD4.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Почала читати "Коли подих стає повітрям" онлайн, а то лиш малесенька частинач Може має хтось цілуцкнижку в ббякому форматі, поділіться зі мною, будь ласка.
    okkorytko@gmail.com
     
  4. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    російською на Флібусті є
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Не можу залишити поза увагою книгу «Бог завжди подорожує інкогніто». Чудова, надихаюча книга, яку прочитала на одному подиху. Вселяла віру в себе. Чому я пишу в минулому, бо кінець трохи розчарував. Якби головні герої не були так пов`язані, то я би зберегла натхнення. Та всеодно - рекомендую.
    F1D1A634-DA30-4A94-BC02-E5CD033ADDCA.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. ilu

    ilu миється в бані

    "Бот". Прочитала перші сто сторінок, решту перегнала по діагоналі. Автор є вченим, що не відбувся, але треба якось границі ретельніше розмивати між сюжетом повісті і вікіпедичними вставками. Страшно? Та де, смішно. Місцями бридко. Тарантіно, Кінг, Вікіпедія ... а власний стиль де?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, хтось бере участь в читацькому Бінго на Якабу? Я от вирішила взяти участь "підпільно")))тобто для себе. Без відгуків в соцмережах. Аж цікаво самій, що з цього вийде.
     
  8. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Прочитала Мій чоловік пінгвін :) 596263b526c77.jpeg
    Випадково попала мені до рук в сусідки, а вона порадила прочитати...
    Насміялась, натішилась і місцямм начиталась правди:)... Цирк
    Але так кайфанула.. Чесно.))) Хто хоче почитати легке, смішне і щоб не напрягало... То саме то.) )
    Наступний відгук про книгу Яку думала буду читати довго.. А як виявилось 3 дні.. І то напевно задовго.
    Книга напевно не для всіх..
    Просто я фанатка трохи. Минулого літа прочитала всі 7 частин і тут вона.. Восьма)
    383893674_1_644x461_garr-potter-proklyate-ditya-garri-potter-8-kiev.jpg
    Відгуки були різні.
    Мій.. То треба читати. Вона класна. Читається на одному подиху.
    Захоплююча, вражаюча і фантастична.
    Ніколи не думала що буду так кайфувати від читання книжок.
    Рекомендую якщо вами було прочитано 7 попередніх. )
    Ще накачала купу книг і замовила на 8 березня і берусь за читання...)
    Дякую за цю тему, хоч знаю на які книги звернути увагу)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    прочитала на одному подиху. гарні книги. звичайно дещо фантастично-драматично-романтичні, але читається легко і приємно.
    єдиний мінус - ДУЖЕ дратувало оте їхнє паління всюди і багато. фу... трохи псує всю атмосферу, як на мене.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Дочитала і я сьогодні "Ґудзик 2"
    Скажу що підписуюсь під кожним вище написаним словом.
    Спочатку цікаво, затягує, цікаво було дізнатись чи знайдуться герої... І рівно до того місця як почався опис революції я читала не відриваючись.
    Потім настрій почав псуватись і то кардинально. Перелистувала, бо і цікаво було читати і нестерпний біль всередині від опису всього майдану.
    І чесно кінець розчарував....
    Я так і не зрозуміла чи він загинув на тій війні, чи буде хепі енд... Чи як кожен собі хоче так і нехай придумає.
    Все, перечитала вже достатньо Роздобудько.
    Тепер берусь читати
    " Бог ніколи не моргає"
    Хочеться чогось для душі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    "Мелодія кави в тональності кардамону" Н.Гурницька. класичний жіночий роман. не в значенні, що класика, а в значенні-"любовь-марковь" і т.д. словом драматична історія забороненого кохання юної дівчинки і одруженого чоловіка. спочатку було шкода її, бо маленька, заплуталася і тому подібне. але з часом таке кохання стало здаватися якоюсь одержимістю і який неприємний осад від майже хепіенду залишився. таки перелюб не виправдовують ніякі високі почуття... НМСД
    романтичненько, драматичненько, на любителя. та й таке...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. ilu

    ilu миється в бані

    Ларс Собі Крістенсен, "Напівбрат". Сімейна сага. Гарне письмо. Варто читати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    "Бог ніколи не моргає"
    Книжка надихає, захоплює, заставляє задуматись, переосмислити і переоцінити життя.
    Вона принесла неймовірну насолоду.
    Рекомендую для читання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Що порадите прочитати наступне, щоб надихнуло і залишило по собі смачний присмак..?
     
  15. Shashynichka

    Shashynichka Well-Known Member

     
  16. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Останньо прочитане, на єдиному подиху- серія книжок Камілли Лєкберг, серія Патрік Хюдстрем. Детектив-трилер-драма.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Теж читала, правда не всю серію...Дякую, що нагадали. Буду починати читати далі.
     
  18. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    З недавно прочитаного - Франсуаза Саган "Охоронець серця". Книга вміщує три романи французької письменниці. Що мені імпонує - мова легка, сюжет не затягнутий, а ще є направду цікаві та гарні самоописи героїні чи змалювання її любовного об'єкта. Проте у першому романі "Охоронець серця" мені незрозуміла кінцівка, я над нею десь тиждень мудрувала, але доконечної думки не склала. Одним словом, якщо хтось читав/прочитає, буду рада поговорити про вашу інтерпретацію :girl_wink:
     
  19. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Бруно Ферреро Короткі історії для душі там ціла серія книг
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дочитала всі три томи славнозвісного «Атланта...». Ну що тут сказати. Я ще досі в роздумах. Навмисно нічого не читаю, щоб довше залишатися на «цій хвилі». Роздумую над змінами, які мені конче потрібно буде робити. І ця книга надихає на формування міцного фундаменту до цих змін.
     
    • Подобається Подобається x 3