Що читаємо? (2)

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Virchuk, 2 Вересень 2013.

  1. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Ой потягнуло мене у світ психології дитини. 20181005_120733.jpg
    Класна книжка,читалась легко. Щось помогло,щось для загального розвитку(як казали в нас у школі:).
    Дуже легко гарно пише. Багато корисних порад. Зараз читаю її наступну книжку.
    А всім мамочкам,матусям,мамунцям цю рекомендую для читання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Якраз закінчила читати її "Секрети спокою лінивої мами"...
    Дуже сподобалась) спраспр легко читається. Дуже багато корисних порад, які можна застосовувати не лише з дітьми)
    Але для доброго засвоєння, треба напевно ще разочок другий прочитати))
    Однозначно варта уваги) а після вашого відгуку певно теж інші книги авторки прочитаю)
     
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я якраз знову взялася перечитувати «Ліниву маму»(першу). Дитина трохи підросла, треба освіжити пам’ять.
     
  4. Melian

    Melian Well-Known Member

    дівчата. а підкажіть, будь ласка, таку штуку. хочу чоловіку до Миколая книгу подарити, та не можу визначитись яку саме. мені треба щось про лідерство та ефективну роботу в команді, практичні поради в сфері бізнесу. може у вас є якісь варіанти?
     
  5. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    САамый богатый человек Вавилона.
    Дуже класна і сильна книжка Не підходить по всім вашим критеріям. Але дуже стимулює переосмислити ставлення до грошей і бажання заробити.
    --- дописи об"єднано, 11 Листопад 2018 ---
    @Melian почитайте відгуки в інтернеті.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Читаю Джерело Д. Брауна.
    Вже півкнижки прочитала - поки суцільний детектив, замало символізму, як для професора Ленгдона...
     
  7. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Кевін Леман "Як виховати дитину та не збожеволіти". Легка та дійсно як порадник для батьків. Раджу.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Особисто книги не читала, бо до бізнесу та керування командою не маю жодного відношення, але бачила гарні відгуки. Зверніть увагу можливо це саме те , що треба.
    bruce.jpg Team of Teams.jpg
     
  9. TinaAntonina

    TinaAntonina New Member

    Я вже майже прочитала роман "Крадійка книжок" автор Маркус Зузак.
    Ось анотація кому цікаво:
    Вражаюча історія, яку розповідає... Смерть!
    До влади в Німеччині прийшли фашисти. Вперше Смерть побачив маленьку Лізель, коли прийшов забрати душу її братика. Він став свідком того, як дівчинка вкрала першу книжку, і зацікавився її долею. Він приходив до її будинку, де, ризикуючи життям, родина переховувала єврея. Він слухав, як Лізель читала книжки під час бомбардувань. Смерть завжди був поруч. Під час останньої зустрічі він розкриє крадійці книжок свою найбільшу таємницю...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    А я зараз читаю "Середню стать" Джеффрі Євгенідіс. Як дочитаю, напишу відгук сюди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Для мене ця книга стала однією з кращих книг року :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Так, вона надзвичайна!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Не знаю чи ще актуально і чи це саме те, що Ви шукаєте, але мені сподобалась «Стратегія блакитного океану» В. Чан Кім, Р. Моборн.
     
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В мене якийсь читацький марафон. На днях закінчила «Бог ніколи не моргає» Регіна Бретт та «Маленька книга Хюге як жити добре по данськи» Мік Вікінг. Дуже пасують до осінньо-зимового читання. Водночас і теплі і надихаючі.
    Зараз в процесі «Лессі повертається додому» Ерік Найт в-ва Старий Лев, «Бог дає таланти всім» Регіна Бретт та «Лінива мама: секрети спокою».
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    "Цілодобова книгарня Містера Пенумбри"...Двоякі враження. З одного боку є багато того, що я обожнюю - книги, зашифровані послання, загадки, таємна секта і т.д. Загалом інтригу на початку закрутили непогано. З іншого - оті постійні згадування Гугл на кожній сторінці мене напрягали. Плюс назбирано всіх можливих штампів даної тематики. Як на мене, книга немає високої літературної цінності, а радше є взірцем попсової книги на один вечір. Ну і вкотре переконуюсь, фраза "Бестселер Нью-Йорк Таймс" на обкладинці не гарантує нічого))) за 10-бальною системою поставлю 6,5.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дочитала «Маленькі жінки» Луїза М.Олкет. Враження такі собі. Такі всі добрі, щирі, щедрі, дбайливі, що аж нудно. Для підлітків і дітей мабуть в сам раз. На них власне і розрахована книжка. Немає інтриги, багато філософії і моралі.
    Ще одна прочитана книжка «Славетне життя Ей Джея Фікрі». В цілому сподобалася, цікавий, незвичний сюжет, хоч трохи сумний фінал. З мінусів - так і не зрозуміла чим життя головного героя було таке славетне.
    4D21F6B9-7F43-4DAB-B77C-03605859D06A.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    IMG_20181204_220749.jpg Склала читацький план на наступний рік.. Цікаво чи встигну:)
    Думаю дуже шкода що тут у нас у групі нема книжкової барахолки чи чогось такого.
    Остання прочитана мною була низка тих про "ліниву маму" :)
    Але ось та остання про те, як подружить дітей з емоціями, прочиталась за 2 години. Це більше для старших діток. Там відразу і завдання чим їх зайняти. Зате пізнавальна.
    Зараз читаю "Таємна опора" Петрановської.
    Чесно, щось тяжко мені йде. Обкладинка вражаюча, а то або переклад, або вже треба щось читати не про дітей і їх виховання:)
    15466338579923075774242371667925.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Читаю зараз "Моя неймовірна подруга" Елени Ферранте. Про дві подруги які разом ходили до школи, дружили, про їхні стосунки з батьками, про насильство, якого тут є досить., одним словом книга про життя яким воно є....
    IMG_20190113_113552.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    «Вдова» Фіона Бартон - одна з тих книжок, від яких не відірватися. Захоплюючий сюжет, де до кінця не зрозуміло, чи винен головний герой, чи це було викрадення, чи вбивство, чи знає щось його дружина, чи робить вигляд, що вірить йому. Фінал теж викликає багато запитань: чи справді то був нещасний випадок з головним героєм чи дружина «допомогла», чому він вбив і як це сталося, що саме штовхнуло його на такий вчинок. Ну а головний висновок для себе: ніколи не залишати дитину без нагляду!
    1F1855BF-EFA8-4427-91A5-34321B98FC5F.jpeg
     
  20. Insolence

    Insolence Living The Dream

    завантаження.jpg
    Книга з життя від дівчинки з інстаґраму, у якої там дуже щемливі тексти. Вчора проковтнула півкниги за 2 години.