Що читаємо? (2)

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Virchuk, 2 Вересень 2013.

  1. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    О! Я також вже давно заглядаю за третім томом, перші два "проковтнули"
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Початок. Але далі, чи то під настрій, але вражена, як в 15 років працює в підлітка аналітика. Напевно, не на пустому місці. Маючи великий читацький досвід, хоч-не-хоч, але "філософія" бере верх.
     
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дочитала "Зруйнована гавань" Тана Френч і "Пів'яблука" та "Інші пів'яблука" Галина Вдовиченко.
    "Зруйнована гавань" - в цілому не вразила. Я здогадалася хто вбивця. Мабуть найбільше вразив мотив вбивства. Хоча я люблю деталі і описи, але тут мені їх забагато. Бо понад 600 сторінок для такого сюжету - трохи перебір.
    "Пів'яблука" та "Інші пів'яблука" - це моя особиста класика жанру. Просто люблю цю книжку і перечитую вже не вперше. Кожна з головних героїнь якась особлива. Та і особисто в мене якась асоціація з особистим життям, проводжу паралелі з своїми коліжанками.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Для любителів психоделіки - дуже мені "зайшла" "Головоломка" Ф. Тільє, рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    обожнюю цього автора. Але після деяких його книг треба довго оговтуватись. Важкі, з жорстокими сценами, але затягують, на диво. Головоломка найменш кривавий його твір. Медовий траур і Адський поїзд для червоного ангела - отам фантазія автора вже розгулялась не на жарт. Але чуттєвим особам читати не рекомендую.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я мучу останніми тижнями «Сяйво» Стівена Кінга, ще розв‘язка залишилась.
    Потім щось легше хочеться читнути.
     
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Люблю Кінга, але "Сяйво" щось не пішло мені.
    А що ще з його творчості порадите, але щоб не дуже криваве?...Я не чуттєва особа, але на 9 місяці хочу чогось такого..запутаного, але не дуже кривавого :girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я не всі його книги прочитала, тільки 6 штук. Але всі вони досить криваві, Головоломка найлегший з них твір. Тому Вам, та ще й в такому делікатному стані, я б не ризикнула радити інші його твори. Можу порадити напружений детектив Лінвуд Барклі "Исчезнуть не простившись"(рос. переклад) і "Бойся самого худшего"(рос). Ну і загалом всі його детективи досить непогані, напружені, але без жорстоких подробиць.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    А я прочитала вже все що можнак, зараз розпочала " Сплячі красуні".
    Тетянка можете спробувати "Втечу з Шоушенка". Розумію, що фільм можливо бачили, але читати книжку, це зовсім інакший сценарій в голові створюється.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дякую, я вже її читала :). Я страшенний любитель читання, ще з дитинства, весь час в пошуку чогось цікавенького....
    --- дописи об"єднано, 16 Липень 2019 ---
    маєте електронний варіант?......
     
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Давно не читала саме художньої літ-ри, і ото недавно вирішила взятися до "чорного ворона" Шкляра. Дуже добре мені пішло, думала, що історичне може бути трохи нуднувато, але ні - і пізнавально історично, і художні елементи дуже гармонійно поєднані.
    Єдине, що допитувала книжку на відпочинку вже в Туреччині, де навколо якраз купа москалів, про "тупі морди" яких саме так багато в книжці. Так що ненависті до відпочивальників воно мені додало конкретно!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  13. vihnygena

    vihnygena New Member

    Сестра Керрі, Загадкова історія Гарі Квеберта, Ніч ніжна - реально класні.
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Дівчата, а хтось зараз якісь "соплі" читає? Бо мені зараз серйозні книги не заходять, так і лежить недочитане, в племінниць вже книжки тягаю.
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Сару Джіо візьміть собі. Воно хоча б красиво написане, хоч і «мило». Або Марка Леві, якщо з нотками позаземного.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я ще читала серію книг про "Шопоголік" Софі Кінселла, а потім і інші її книги (Девушка и призрак, Богиня на кухне, У мене есть твой номер,) . То не зовсім соплі, а навпаки більш смішне. Діалоги, події , романтика - настрій піднімає і веселить. Позитивне одним словом.
    З більш сльозливого -Джоджо Мойс.
    Або Джоді Піколт - в неї і сльози, і юридично-судові, але більш серйозні ( "Мій ангел охоронець" , "Дев'ятнадцять хвилин" , "Роковое совпадение", "Час прощатися" і інші).
     
  17. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Якщо треба щось геть несерйозне - то може бути "Кіт без прикрас" Террі Пратчета. Якщо якийсь роман - то "Шоколад" Джоан Гарріс або "Хранитель забутих речей" Рут Хоган. Нещодавно читала "Усі яскраві місця" Дженніфер Нівен, то роман про американських підлітків, трохи емоційно важкий, але вартий того, щоб його прочитати. Ще з молодіжно-ненапряжного можуть бути книги Джона Гріна. З сучасної української літератури можна почитати твори Міли Іванцової (то якщо треба "соплі") або Лариси Денисенко (в неї в книгах трохи більше гумору).
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    Щось не зайшла зовсім.
    Почала читати продовження її історій, і то геть не той рівень перших книг.
    Тре пошукати))
    Класні книжки, дійсно гарно написані.
    Я щось зараз на підліткове підсіла. Коти-вояки, таймлесс, школа добра і зла, академія вампірів. Гаррі Поттера он вже який раз перечитую
     
  19. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    В такому випадку книжки Джона Гріна мали б вам підійти. "В пошуках Аляски", "Винні зірки", "Черепахи аж до низу", "Паперові міста" - якраз таке підліткове, про дружбу і кохання з елементами детективу. А ще я вже радила в сусідній темі "Томасину" Пола Гелліко. Книга ніби вважається дитячою, але мені під настрій зайшла "на ура".
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. porIra

    porIra Well-Known Member

    "Рік хоґе по-данськи" - реальна історія британської журналістки, яка заради чоловіка погодилася на переїзд до Данії, однієї з найщасливіших країн світу. Протягом цілого року головна героїня перебуває в пошуках секрету чи рецепту щастя громадян цієї країни. Про працю і відпочинок, про науку і медицину, про виховання дітей і традиції Данії. Не занудно, цікаво, захопливо, насичено емоціями, стильно і дотепно навіть про податкову систему і оподаткування доходів.
    Спонукає до створення свого хюґе і виведення власної формули щастя.
    Рекомендую.

    IMG_20190731_170704.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1