Що читаємо? (2)

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Virchuk, 2 Вересень 2013.

 1. Miamama

  Miamama Well-Known Member

  О! Я також вже давно заглядаю за третім томом, перші два "проковтнули"
   
  • Подобається Подобається x 2
 2. МарянаК

  МарянаК Well-Known Member

  Початок. Але далі, чи то під настрій, але вражена, як в 15 років працює в підлітка аналітика. Напевно, не на пустому місці. Маючи великий читацький досвід, хоч-не-хоч, але "філософія" бере верх.
   
 3. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  Дочитала "Зруйнована гавань" Тана Френч і "Пів'яблука" та "Інші пів'яблука" Галина Вдовиченко.
  "Зруйнована гавань" - в цілому не вразила. Я здогадалася хто вбивця. Мабуть найбільше вразив мотив вбивства. Хоча я люблю деталі і описи, але тут мені їх забагато. Бо понад 600 сторінок для такого сюжету - трохи перебір.
  "Пів'яблука" та "Інші пів'яблука" - це моя особиста класика жанру. Просто люблю цю книжку і перечитую вже не вперше. Кожна з головних героїнь якась особлива. Та і особисто в мене якась асоціація з особистим життям, проводжу паралелі з своїми коліжанками.
   
  • Подобається Подобається x 2
 4. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  Для любителів психоделіки - дуже мені "зайшла" "Головоломка" Ф. Тільє, рекомендую.
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  обожнюю цього автора. Але після деяких його книг треба довго оговтуватись. Важкі, з жорстокими сценами, але затягують, на диво. Головоломка найменш кривавий його твір. Медовий траур і Адський поїзд для червоного ангела - отам фантазія автора вже розгулялась не на жарт. Але чуттєвим особам читати не рекомендую.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 6. aknytsU

  aknytsU волошкова...)

  Я мучу останніми тижнями «Сяйво» Стівена Кінга, ще розв‘язка залишилась.
  Потім щось легше хочеться читнути.
   
 7. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  Люблю Кінга, але "Сяйво" щось не пішло мені.
  А що ще з його творчості порадите, але щоб не дуже криваве?...Я не чуттєва особа, але на 9 місяці хочу чогось такого..запутаного, але не дуже кривавого :girl_cool:
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Я не всі його книги прочитала, тільки 6 штук. Але всі вони досить криваві, Головоломка найлегший з них твір. Тому Вам, та ще й в такому делікатному стані, я б не ризикнула радити інші його твори. Можу порадити напружений детектив Лінвуд Барклі "Исчезнуть не простившись"(рос. переклад) і "Бойся самого худшего"(рос). Ну і загалом всі його детективи досить непогані, напружені, але без жорстоких подробиць.
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. Zvizda

  Zvizda Well-Known Member

  А я прочитала вже все що можнак, зараз розпочала " Сплячі красуні".
  Тетянка можете спробувати "Втечу з Шоушенка". Розумію, що фільм можливо бачили, але читати книжку, це зовсім інакший сценарій в голові створюється.
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. Dominika

  Dominika Well-Known Member

   
  • Подобається Подобається x 1
 11. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  Дякую, я вже її читала :). Я страшенний любитель читання, ще з дитинства, весь час в пошуку чогось цікавенького....
  --- дописи об"єднано, 16 Липень 2019 ---
  маєте електронний варіант?......
   
 12. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  Давно не читала саме художньої літ-ри, і ото недавно вирішила взятися до "чорного ворона" Шкляра. Дуже добре мені пішло, думала, що історичне може бути трохи нуднувато, але ні - і пізнавально історично, і художні елементи дуже гармонійно поєднані.
  Єдине, що допитувала книжку на відпочинку вже в Туреччині, де навколо якраз купа москалів, про "тупі морди" яких саме так багато в книжці. Так що ненависті до відпочивальників воно мені додало конкретно!


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
 13. vihnygena

  vihnygena New Member

  Сестра Керрі, Загадкова історія Гарі Квеберта, Ніч ніжна - реально класні.
   
 14. Raven

  Raven Мама малятка

  Дівчата, а хтось зараз якісь "соплі" читає? Бо мені зараз серйозні книги не заходять, так і лежить недочитане, в племінниць вже книжки тягаю.
   
 15. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Сару Джіо візьміть собі. Воно хоча б красиво написане, хоч і «мило». Або Марка Леві, якщо з нотками позаземного.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 16. Thebestnata

  Thebestnata Well-Known Member

  Я ще читала серію книг про "Шопоголік" Софі Кінселла, а потім і інші її книги (Девушка и призрак, Богиня на кухне, У мене есть твой номер,) . То не зовсім соплі, а навпаки більш смішне. Діалоги, події , романтика - настрій піднімає і веселить. Позитивне одним словом.
  З більш сльозливого -Джоджо Мойс.
  Або Джоді Піколт - в неї і сльози, і юридично-судові, але більш серйозні ( "Мій ангел охоронець" , "Дев'ятнадцять хвилин" , "Роковое совпадение", "Час прощатися" і інші).
   
 17. Brigitta

  Brigitta Well-Known Member

  Якщо треба щось геть несерйозне - то може бути "Кіт без прикрас" Террі Пратчета. Якщо якийсь роман - то "Шоколад" Джоан Гарріс або "Хранитель забутих речей" Рут Хоган. Нещодавно читала "Усі яскраві місця" Дженніфер Нівен, то роман про американських підлітків, трохи емоційно важкий, але вартий того, щоб його прочитати. Ще з молодіжно-ненапряжного можуть бути книги Джона Гріна. З сучасної української літератури можна почитати твори Міли Іванцової (то якщо треба "соплі") або Лариси Денисенко (в неї в книгах трохи більше гумору).
   
  • Інформативно Інформативно x 2
 18. Raven

  Raven Мама малятка

  Щось не зайшла зовсім.
  Почала читати продовження її історій, і то геть не той рівень перших книг.
  Тре пошукати))
  Класні книжки, дійсно гарно написані.
  Я щось зараз на підліткове підсіла. Коти-вояки, таймлесс, школа добра і зла, академія вампірів. Гаррі Поттера он вже який раз перечитую
   
 19. Brigitta

  Brigitta Well-Known Member

  В такому випадку книжки Джона Гріна мали б вам підійти. "В пошуках Аляски", "Винні зірки", "Черепахи аж до низу", "Паперові міста" - якраз таке підліткове, про дружбу і кохання з елементами детективу. А ще я вже радила в сусідній темі "Томасину" Пола Гелліко. Книга ніби вважається дитячою, але мені під настрій зайшла "на ура".
   
  • Подобається Подобається x 2
 20. porIra

  porIra Well-Known Member

  "Рік хоґе по-данськи" - реальна історія британської журналістки, яка заради чоловіка погодилася на переїзд до Данії, однієї з найщасливіших країн світу. Протягом цілого року головна героїня перебуває в пошуках секрету чи рецепту щастя громадян цієї країни. Про працю і відпочинок, про науку і медицину, про виховання дітей і традиції Данії. Не занудно, цікаво, захопливо, насичено емоціями, стильно і дотепно навіть про податкову систему і оподаткування доходів.
  Спонукає до створення свого хюґе і виведення власної формули щастя.
  Рекомендую.

  IMG_20190731_170704.jpg
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Інформативно Інформативно x 1