Що читаємо? (2)

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Virchuk, 2 Вересень 2013.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    і він там ше стільки присутній
     
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    подорожі поїздами дали можливість почитати. Щойно закінчила «Один день» Девіда Ніколлса. Сподобався!
    Гарна історія життя, любові і стосунків між людьми. Інколи не могла відірватись. Цікавий задум твору - опис 20 років життя по одному дню, правда кінець якийсь...Таке враження що має бути продовження.
     
  3. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Прочитала "Снобы" Джулиан Феллоуз.
    Роман ніби про сучасні часи, а таке враження, що ті аристокати далі живуть не знати в якому столітті. І чи то дійно такий замкнутий аристократичний світ існує? :girl_in_dreams:
    Я від себе ставлю роману тверду 4, але набагато більше книга мала б сподобатись шанувальникам класичної англійської літератури і тим, хто в захваті від Джейн Остін і подібної літератури.
     
  4. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Почала читати Юрій Винничук “Танго смерті”. Захопило!
     
  5. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що читаємо?

    Позаду 7, 8-ма на викінченню :)
     
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    я так бачу скоро буду по 3 колу повтрорювати
    ти тільки фандорініану читаєш чи всі інші також будеш?
     
  7. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Що читаємо?

    Форум вдався, тому знову засіла за читання. Розпочала книгу "Мама по скайпу". Поки що цікаво:girl_in_dreams:
     
  8. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що читаємо?

    ну наразі фандоріану, але мені файно йде, то, думаю, і решту буду читати, бо стиль написання дуже подобається, цікаво як в інших.
     
  9. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Що читаємо?

    Читаю Кінга "Кладбище домашних животных" - нарадили мені тут на парфумівці. Захопило..:girl_in_dreams: Ніби і не страшне, але волосся деколи шевелиться:girl_crazy:
     
  10. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    файна книженція:) ми в дитинстві її читали, то так, трохи нам моторошно було:)
     
  11. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    після фандоріна обожнюю *пелагію* - всі 3 книги, але їх треба читати по порядку - бульдог, монах і півень. то конче)
    а ще альтер его акуніна - анна_борісова і анатолій_бруснікін
    ну і про ніколаса теж варто
    а ще його ЖАНРИ, особливо дитяча книга для дєвочєк і дитяча для мальчіков

    охххх, акуніна треба читати ВСЬОГО
     
  12. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Оксана Форостина Duty Free
    Мистецький андеграунд Львова кінця 90-х через призму еспатівської свідомості й конфлікт "обов'язки-відповідальність"
     
  13. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: Що читаємо?

    дочитала вчора "Ліцей Слухняних Дружин" Роздобудько - дуже мені пішло і сподобалось. Насправді книгу купувала частково через назву - заінтригувала, що називається:girl_crazy:, але для мене то напевне найкраща цієї авторки. до речі, уривок
    Сьогодні приступаю до "Червоне і чорне" Стендаля, щось мене потягнуло на класику
     
  14. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

     
  15. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Прочитала "Вічник" Мирослав Дочинець, мені ну дуже сподобалось. І всіх на роботі підсадила )))
     
  16. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Я чекала від тої книги трохи більшого, але загалом сподобалося. На 4 з 5.
    Буквально вчора-позавчора, у перервах між Мегре, прочитала Даніеля Глаттауера (Daniel Glattauer) "Найкращий засіб від північного вітру" ("Gut gegen Nordwind") та продовження "Усі сім хвиль" ("Alle sieben Wellen"). Романи, написані виключно мейлами. Перша частина, як на мене, цікавіша, фінал її дуже гарний. Друга частина більше тяжіє до психології та різних самоаналізів, закінчення досить передбачуване, але теж цікаво. Загалом ці твори легко читати, навіть попри досить складні життєві колізії, які виникають по ходу сюжету, настрій у мене залишався позитивним.
     
  17. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Прочитала у флешмобі на лівлібі "Вафельне серце" Марії Парр- дитяча книжка, дуже добра і зворушлива.
    Почала Сару Уотерс "Тонкая работа" Дуже цікава книга, пожираю її просто.
     
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Що читаємо?

    Филиппа Грегори "Другая Болейн"
    Йде просто і легко.
    Багато про Марію, сестру Анни.

    Я вирішила розслабитись, бо прочитала Кінга "Нужные вещи" і якось так не по собі було.
     
  19. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Після її "Бархатных коготков" в мене цей роман в списку на читання.
     
  20. portik

    portik New Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Тоже читала минулого тижня, мало кінговської містики, а крові аж задуже. Раджу його новий 11/22/63, це навіть не зовсім ужастік.
    Ну і в захваті від "Століття Якова" тут рекомендованого.