Що читаємо? (2)

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Virchuk, 2 Вересень 2013.

  1. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Що читаємо?

    Цього тижня :
    Сомерсет Моем "Театр"- інтриги, любов і зрада за кулісами театру.
    Хемінгуей "По кому дзвонить дзвін" - історія американця, який приїхав в Іспанію під час громадянської війни. На перший погляд може здатись занадто серйозним, до легкого чтива його не віднесеш точно.
     
  2. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Що читаємо?

    Мені років з 4 тому дуже сподобалась - прочитала на одному диханні:girl_blush2:
     
  3. Ziben

    Ziben :)

    Відповідь: Що читаємо?

    Це навіть зовсім не ужастік, так трішки містики). Також раджу цю книжку.
    Ще раджу Кінга "Купол".
     
  4. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Теж читала Стівена Кінга. Та не розчарована;)

    "Скарбничка Сатани" - це чудова книга, звісно, прикро, що на російській, але не завжди є можливість обирати. Стівен Кінг, як завше, не розчарував. Дивує своєю майстерністю, адже вміє подавати кожного разу нереальні речі дуже реалістично - це родзинка його творчості. Один з моїх найулюбленіших письменників. До речі, якщо ви з його творчістю ще незнайомі, то познайомтеся. Я кількох знайомих вже "підсадила" на твори Короля жахів (зокрема, свого чоловіка):)



     
  5. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Що читаємо?

    ага :) вчора, поки пекла коржі на торт, прочитала 15% (не знаю скільки то паперових сторінок). Дуже захопливо і непередбачувано.
     
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Почала я читати "подарунок" Сесилії Ахерн. Читається легко. Багато часу на читання немаю, брала книжку, щоб було чим занятись в дорозі. Легкий, ні на що схожий сюжет, захопливо і не скучно написано. За 2 год дороги прочитла 120 ст:)
     
  7. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Прочитала автобіографічну книгу Самії Шаріф "Паранджа страху". Про традиції ісламських країн, як дівчинку у ранньому віці видали заміж і як їй вдалось вирватись від тирана-чоловіка. Цікаво, пізнавально і водночас аж страшно.
     
  8. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Перечитала Я.Вишневського "Самотність в мережі". я чогось не "доганяю"... чому книга в свій час стала бестселером? Мене ця історія не вразила настільки, як я очікувала. Може, то я забагато чекала?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Теж раніше читала. Мені книга сподобалася, я навіть подругам її радила. Мені було цікаво читати, та й історія описана там здалася досить життєвою, тому навіть не знаю, що вам відповісти, напевно просто "на колір і смак....":girl_flirt:
    Зараз от тільки почала читати нову книжку М. Матіос "Черевички Божої Матері", поки прочитано сторінок 20, тому важко щось сказати, єдине, що беззаперечно-книга точно в стилі Матіос, читаєш і відчуваєш автора:girl_claping:, а ще особливі діалектизми, ними також наповнена ця книга.

    ---------- Додано в 12:39 ---------- Попередній допис був написаний в 12:23 ----------

    А ще прикупила В. Лис. "Соло для Соломії"-то ця книжечка на черзі після Матіос :)
     
  10. Gorgona

    Gorgona Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Довго збиралась і теж нещодавно її прочитала. Цілу книгу читала без особливого ентузіазму, був момент коли хотіла кинути то діло, але рада, що того не зробила. Закінчення вразило
    Теж коли прочитала, була під враженням. Подумки подякувала Богу, що народилась тут. Страшно подумати, через що доводиться пройти тим нещасним жінкам.
    А зараз читаю Кінга "Під куполом". Я взагалі велика шанувальниця його творчості. Більшу половину книги читала, як маніячка. Очі були червонезні на стільки, що чоловік мало не відібрав в мене ту книжку. Було дуже цікаво. А от зараз, чим ближче закінчення - тим більше моє розчарування. Щось трохи перемудрував мій Кінг з тим Куполом. А може то просто я собі задумала інший фінал. Моя бурна фантазія відмовляється змиритись з таким закінченням )
     
  11. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Що читаємо?

    Якраз читаю, важко, але мушу дочитати, тим більше, що знаю, що кінець щасливий.
    Точно такі самі відчуття після Рози Марени. Так цікаво йшло, а кінець...
     
  12. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Що читаємо?

    читала в гімназії, то ніби було в програмі 10-го класу, єдина з книжок (крім Собору Гончара) яку мені було нудно читати через оті довгі описи як він її за ручку взяв і яка та ручка була і блабла так там всьо марудно мені на той вік було:girl_crazy: хоч вже кілька разів мала бажання перечитати, бо було щось там таке, а що не згадаю :girl_haha:
    прочитала на днях Андруховича "12 обручів" нарешті, бо теж рази 3 бралася, ну що? не люблю я Андруховича :girl_nea:
    хочу чогось такого романтичного чи що? як "ритуал" Дяченків, є щось про любов і драконів? драконів не обов"язково
     
  13. mpaseflora

    mpaseflora New Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Ага! Одна з небагатьох книжок, яких недочитала до кінця.
     
  14. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    О, я була єдина у класі, хто її прочитав :girl_in_dreams:. І на кожному уроці, зі світової літератури, до дошки викликали лише мене. І я розказувала, розказувала :girl_crazy:...
     
  15. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Закінчила Діну Рубіну "на сонячному боці вулиці" ("на солнечной стороне улицы"). Рекомендую. Сильні образи героїв, важкі долі, які переплітаються між собою. І стиль написання такими уривками спочатку збивав з пантелику, а потім захопив - ніби дивишся на одну подію з різних боків і складаєш цілісну картинку.
     
  16. colovejko

    colovejko Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Володимир Лис "Соло для Сололії" рекомендую....цікава книжка про життя людини..
    Жання Куява "Із медом полин" рекомендую ...легке і швидке для читання
     
  17. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Дівчата, а хтось читав М. Метлицька "Щоденник свекрухи"?
    Стільки задоволення отримала від прочитаного - рекомендую
     
  18. Soledad

    Soledad New Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Почала Ніни Фіалко "Повертайтесь, журавлі, додому". Ніколи раніше її не читала, а тут знайома підсунула зі словами "таке, ну прям таке:girl_claping:"...
    Поки що так собі... Тема заробітчанства і розбитих сімей
     
  19. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Що читаємо?

    шось давненько я тут не відмічалась:girl_crazy:
    зразу після форуму прочитала Б. Коломійчука "Людвисар. Ігри вельмож" - загалом сподобалось, але кінцівка якась незрозуміла і з тими дамочками неясно.

    Кузьма Скрябін " В армії" - як завжди сплошний ржач:lol:

    в процесі Дереш "Миротворець". Дереш молодець. ДУЖЕ "виріс", купа філософії і глибоких роздумів. тепер це вже не "підлітковий" автор. люблю:girl_claping:

    зараз почитую "Білий олеандр". от фільм мені дуже сподобався. а книжка нагадує сучасні "відходи". здається, шо я тримаю в руках дешевенький бульварний роман, в паскудній обкладиночці, з будки на тролейбусній зупинці.
    кароч, може дочитаю, а може і ні. бо маю ше багато книжок непочатих (і незакінчених) теж))
    п.с.. мій улов з форуму http://posydenky.com/showpost.php?p=1648852&postcount=179 є всього лиш однією стопкою з трьох:girl_crazy:
     
  20. agatha

    agatha Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Я зараз ( вже, мабуть, з місяць ) читаю Лєшека Колаковського "Похвала неконсеквентності". То є філософські роздуми написані дуже доступною мовою. Читати потрібно з олівцем, і я постійно повертаюсь до попередніх сторінок, щоб ще раз щось вкласти і освіжити в голові. Так між іншим цю книжку не почитаєш. Потрібен настрій, щоб не втомлена, ніхто не відволікав. Паралельно читаю свого улюбленого Шевчука "Сон сподіваної віри". ще прочитала хвалений "Шантарам" і ,мене зараз закидають тапками, але фігня повна. Не буду писати, чому так думаю, бо образяться ті, що хвалили книгу.
    Похвалюся, мені подарували на день народження Pocket Book. Пробувала поскачувати з електронних бібліотек трохи книг. Щось нічого не виходить, відразу згадую анекдот про мавпу і газету.
     
    Останнє редагування: 1 Жовтень 2013