Що читаємо? (2)

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Virchuk, 2 Вересень 2013.

  1. Міла

    Міла Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Майже весь весь час читаю вузькоспеціалізовану літературу по темі дисертації. Почитати щось для душі випадає лише за ранковою кавою - от зараз читаю "Триста поезій" Л. Костенко.
     
  2. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Що читаємо?

     
  3. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    а я і далі зачитуюсь Леві
    зараз Сім днів творіння
    божественна притча, про все!! про любов, про дві половинки, іронічні зауваження Бога про себе))
     
  4. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Прочитала Марії Матіос "Нація", сподобалося, гарно написано. Перше оповідання важко було читати, а наступні дуже захопили, яке ж важке було життя українського народу... Читала Люко Дашвар "Мати все", написано в її стилі, з усіх її кних для мане одна з найкращих. Зараз читаю Бруно Ферреро "Ваші діти мають лише вас!", про відносини в сім"ї і виховання дітей.
     
  5. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Почала читати Ірвін Ялом "Шопенгауер як ліки" та Тіппінг Колін "Радикальне прощення". Остання потребує роботи над собою, переосмислення та змін...
     
  6. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Вона ту книжку не дописала, в неті пише, що то важка і неоднозначна тема, тому вона її гапише згодом.
    До речі, ви мене врятували, є ще ж "Революція амазонок", я її пропустила:), якби не ваш допис, то я б і далі сумувала, що закінчила читати "Київських відьом".
     
  7. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що читаємо?

    А я дочитала фандоріану (файно, але мало, мені б ще парочку), підсадила на неї мужа, а сама взялась читати пригоди сестри Пелагії, першу вже теж прочитала, взялась за другу.
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

     
  9. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Що читаємо?

     
  10. Gorgona

    Gorgona Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Дочитала вчора Артура Голдена "Мемуари гейші". Розповідь про бідну дівчинку, яка пройшла довгий і важкий шлях, перш ніж змогла стати успішною гейшею в Кіото. Читати можна. Взагалі, я люблю коли в сюжеті є інтрига, коли кожна сторінка стає несподіваною, а тут все відбувається якось так досить монотонно. Зате дуже сподобались описи різних традицій Японії, а слова які зустрічала при читанні - часто підіймали настрій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. sensual

    sensual New Member

    Відповідь: Що читаємо?

    А я зараз засіла за Соньку Золотую Ручку Віктора Мережко, є дві книги, дуже класно написано про кохання, дружбу, дуже важке і цікаве життя Соньки.
     
  12. Kvakywa

    Kvakywa Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Дочитую Е. Л. Джеймс "50 відтінків сірого". Неймовірно затягує і неможливо відірватись. Багато безсоних ночей провела за цією книжкою. Захопливий сюжет, дивні і дикі сексуальні ігри і в той самий момент море ніжності і страху перед новим і невідомим. Раджу почитати!
     
  13. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    А я під враженнями від останньо прочитаної книги:
    Ида Йессен "Азбучная история"

    дуже актуальна для сімей з дітьми і тих кого цікавить чоловіча і жіноча думка у сімейних відносинах

    прикольно тим, що читається дуже легко.
     
  14. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    хм....мій допис зовсім протилежний http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1602334&postcount=2900
     
  15. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Що читаємо?

    Прочитала "На запах м'яса" Люко Дашвар. Ну, що сказати - враження ніякі. Абсолютно у стилі Дашвар. у стилі її "Гоциків і т.д.". На скільки мені подобається "Село не люди", на стільки ця книга не сподобалась. Дуже вже накручено-перекручено.
     
  16. Kvakywa

    Kvakywa Member

    Відповідь: Що читаємо?

     
  17. JuicyFruit

    JuicyFruit Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Уолтер Айзексон "Стів Джобс". Прочитала цю книжку ще місяць тому і ще й досі "тримає". Давно уже не читала нічого такого ж захоплюючого. Біографія надзвичайної людини, без усіляких прикрашань і виправдовувань, що додає лише цінності цій книжці.

    Мічіо Кайку "Фізика майбутнього". Купив мені цю книжку чоловік на форумі. Напевно сама я б її точно не вибрала. Так-от, враховуючи, що я із фізикою зовсім не дружу, і що таке квантова механіка навіть толком і не могла пояснити,книжка читалася не зовсім легко. У ній описується наше майбутнє, а саме дається прогноз розвитку комп"ютерів, медицини, штучного інтелекту, нанотехнологій до 2100 року, на основі найсучасніших досліджень. Деякі розділи читалися дуже легко і захопливо, а деякі просто ледь дочитувала. Однозначно книжка сподобається людям, які люблять фантастику, дружать із сучасними технологіями і яким близька фізика.
    Прочитавши цю книжку, зрозуміла, що не хочу жити у тому світі, який там описаний:). Не тому, що усе там буде так погано. Швидше навпаки. Але, читаючи її, поверталася до Рея Бредбері і його "451 градуса по ФаренгейтУ".Вгадав багато чого Бредбері...
     
  18. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Що читаємо?

    А я зараз присіла на "Французские дети не плюются едой" — відірватись не можу!
     
  19. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Що читаємо?

    Вже прочитала - в принципі, досить специфічний підхід до виховання дітей, особливо щодо харчування, але винесла для себе кілька порад.
    Люблю книги такого плану, досить проста і доступна мова. Чи дійсно в майбутньому так все буде ?! :dntknw:
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    усьо, прочитала
    Приємно здивувала книжка, я вже не думала що пишуть такі твори. Читається легко, інтригуюче, і найголовніше що книжка заставляє задуматись. Як дочитувала останні сторінки навіть плакала. Дещо залишилось загадкою, але це ж казка і так воно має бути. Найбільше що сподобалось - завершений сюжет, не сидиш і не додумуєш "а що там могло бути далі" і повчальний зміст!
    Одним словом рекомендую прочитати!