Що читаємо? (2)

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Virchuk, 2 Вересень 2013.

  1. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Вчора почала читати В.Лис "Камінь посеред саду". Читається легко, але така нуднаааа, вупше не детектив. Взагалі нічого не розумію, прочитала більше половини, а суті книги зовсім не вловила, якось і читати більше не хочеться. Вся книга якісь сплошні думки Андрія, ще б щось таке думав толкове, а то якийсь сумбур в голові. Не раджу
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Читала Д.Мойес "До зустрічі з тобою" Намагалася я розтягнути процес читання довше, ніж на 3дні, але ніц з того не вийшло. Книга мене прям засосала, я ледве відривалася від сторінок, дуже гарний роман, допомагає переосмислити людські цінності. Хепі енду нема, на останніх сторінках я ридала в захльоб.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Мені Миколай приніс "Політ золотої мушки" Богдана Волошина. Гарно йде)))

    Надіслано від мого Lenovo S90-A, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    А я захотіла чогось радісного і читаю вже другу частину "Емілі із молодого місяця". Гарно, натхненно, як і про Енн. Думаю, варто читати також батькам дівчаток, щоб трохи зазирнути у їх внутрішній світ.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Останнє, що читала то "Три метри над рівнем моря" Якось ностальгіювала за фільмом, вирішила порівняти з книгою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Франк Тільє '' Головоломка'' - ухх... оце трилер, з запутаним сюжетом яким постійно заставляє перегорнути сторінку, щоб знати що дальше. Деколи я розуміла, що нічого не розумію! Але все одно чекала моменту, коли зможу взяти книгу в руки. Кінець я передбачила, але увесь час думала чи таким він буде? Дуже сподобалась книга. І взагалі, я бачу по прочитаному за цей рік, що найбільш цікаві і захоплюючі книги написані в жанрі трилера. Напевно то таки мій жанр? Дивно:girl_smile:.
    Світлана Талан ''Не вурдалаки'' - сама задумка про дітей війни, які ''не вурдалаки'' не дуже розкрита. Але ця книга просто відкрила мені очі на багато речей, життя людей того часу, їхні поступки, стосунки, любов. Я якось навіть краще почала розуміти своїх батьків і їх батьків, які жили в цей непростий період. Написано в формі щоденника, таке враження, що та історія реальна і від того ще цікавіще.(А може вона і є реальна, і цей щоденник теж...).
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Читаю "Тесс із роду Д'ербервіллів" Томаса Харді.
    Книжка наповнена чудовими пейзажами, глибокими персонажами. Головна героїня дуже добра, злегка наївна дівчина, якій дійсно нещастить по життю. Цікаво спостерігати, як вона бореться проти нападок долі, знаходить кохання.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    незнаю яким дивом, але потрапила мені на тел. "Таємниця зоряної кімнати" В.Лисенко, але вже мушу розгадати таємницю тих зірочок, а їх там зараза, аж 3 книги :connie_pull-pigtail
    Не повторюйте моїх помилок =) Типово радянсько-пропагандний романчик для середнього шкільного віку - маєток з підземеллям (із замаскованими входами-виходами та зашифрованими переходами), фашиська окупація, червоні партизани.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    У вас є друга і третя частина? Я ще в дитинстві читала першу частину і ніде не могла знайти наступні. Так воно мені вїлось в пам'ять, що назву до сих пір пам'ятаю.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    так, в електронці.

    їх купа в неті, щойно дивилась чи немає часом продовження, бо так виглядає, що має бути ще, обірвалось...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Нарешті придбала "Важкі рішення" Гілларі Клінтон. :girl_tender:
     
  12. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    В мене невеличке питання трохи не по темі - а ви користуєтесь закладками в процесі читання?
     
  13. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Так: )
    Я маю магнітні, то моя любоффф
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. solana rok

    solana rok Well-Known Member



    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Доджо Мойес "Корабель наречених" - вже половину прочитала, дуже цікава :).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Теж минулого року почала з цього твору і втягнулась так, що прочитала всього Тільє, з того, що є доступне в мережі))) Він звичайно майстер інтриги і напруги. Читала і іноді думала, що в автора явно трохи "креативно збочена" фантазія, щоб вигадувати такі речі. Особливо рекомендую переконатись в цьому на прикладі цих творів. Для "полоскотати мозок і нерви" - те, що треба.
    Книга «Адский поезд для красного ангела»
    Книга «Медовый траур»
    Також відкрила для себе ще одного майстра детективного жанру - Лінвуд Барклі. Рекомендую оці книги
    Книга «Исчезнуть не простившись»
    Книга «Не отворачивайся»
    Книга «Бойся самого худшего»
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Аналогічно. Таке ж саме враження ця книга справила і на мене. Читала-читала, і зловила себе на думці-що тупо "вбиваю" свій час. Закинула, так і не дочитавши до кінця. Шкода грошей, потрачених на книгу, купила її в паперовому варіанті, а дарма, як виявилося.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Читала "Исчезнуть не простившись" захоплює одразу)) Дуже швидко книжка закінчилась:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Обов'язково продовжу знайомство з цим автором! Але зараз ''лікуюся'' після Головоломки Новим твором Сари Джио ''Місячний шлях'':girl_in_love:.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  20. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Обожнюю Джіо, а я вже думала, що почитати, а тут виявляється є новинка!
    Порадьте мені ще щось, бо я вже перечитала всі книги Джоджо Моєс, Сари Джіо і Крістін Ханни - це мої улюблені авторки. Ще б щось в такому жанрі. Останнє з прочитаного, таке розслабляюче - це була трилогія про "Емілі"Люсі Мод Монтгомері. Хочу в цьому році якихось класних книг, гарних вражень, як от від Айн Ренд, наприклад, але читалка моя маєйже порожня вже((
     
    • Подобається Подобається x 1