Що читаємо? (2)

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Virchuk, 2 Вересень 2013.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Хтось читав Гілберт Природа всіх речей? Поділіться враженнями..
     
  2. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я нарешті дочитала і моя любов до Джио погасла:girl_cray:. Не книжка, а солодкий цукерок в цукрі або масло масляне:girl_mad:! Читається легко, задум цікавий, а сюжет ніякий. Щасливий початок, щаслива середина, щасливий кінець... Хто ще читав ''Місячний шлях'', які враження?
     
    Останнє редагування: 13 Січень 2017
  3. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Напевно, почала писати вже просто в тираж. У Моєс теж є не зовсім вдалі книги, наприклад, мене "Танцююча з кіньми" не надто захопила, і ще якісь, вже не пригадую.
     
  4. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Burberry до колекції рекомендую додати книги Ніколаса Спаркса, Сесілії Ахерн, Джоді Піколт. Вони приблизно в схожій манері пишуть і швидко читається.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Cергій Бут " Листи з того світу" неймовірно цікава захоплююча книга та ще й бонусом українського автора! Надзвичайно рідко , нажаль , мене настільки захоплює щось з сучасної української літератури. Сучасність і давнина, трохи містики (як з'ясувалося - набагато менше , ніж думалося), інтрига і це все розгортається на вулицях Львова. Де я була раніше? І чому не звернула уваги на цю книгу? На половині книги , здавалося розкрито усі карти... Але розповідь набуває нових неочікуваних обертів і продовжує тримати в напрузі до кінця.
    Не пам'ятаю хто , але точно тут її радили. Велике вам дякую!
     
    Останнє редагування: 17 Січень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. solomka

    solomka Active Member

    Підтримую! Щойно сьогодні дочитала цю книгу, точніше, проковтнула. Читається дуже легко і швидко. А як приємно читати описи Львова....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    валялось на читалці невеличке фентезі - "Борги предків" Террі Гудкайнд. Прочитала і щось мені воно якесь замаленьке здалось як для фентезі, а то, виявляється лише вступ, ще є "Перше правило чарівника", "Друге правило чарівника" і так до 10-го :girl_impossible:, але ж вже й не покинеш на пів дорозі цікаву книгу. Наразі "Друге..." читаю
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Хто хоче легенький трилер і цікавий детектив, тому раджу Роберт Стивенсон — "Странная история доктора Джекила и мистера Хайда" Такий захоплюючий сюжет.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    А то ще й класика літератури. В школі його діти вчать)
    --- дописи об"єднано, 25 Січень 2017 ---
    Твори Стівенсона (переважно вірші)
     
  10. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дружина мандрівника в часі. О. Ніффенеґґер
    Чудова книга. Незважаючи на великий об'єм читається дуже легко і швидко. Давно хотіла прочитати про саме таку любов. Не банальну.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    І кіно хороше по книжці зняли)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    О тааааак, Н. Спаркс то моя любов! С. Ахерн теж мені подобається! А ще мені тепер подобається Марк Леві


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

  14. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дочитала ``Шовкопряд`` Роберт Гелбрейт( він же Джоан Роулінг). Не то детектив, не то трилер - але сподобалось. Вміє Джоан Роулінг писати так , що провалюєшся у вигаданий світ ніби це реальність. Всю книгу заставляє сумніватися хто ж насправді вбивця, а вкінці за кілька сторінок все складається в єдину ідеальну картину. Для мене трохи замало драйву, динамічності, але це ж Лондон, тому не дивує, а відповідає традиції. Краще читати не відриваючись на довго, щоб не забути/розгубити підказки які автор дає протягом всієї історії.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Зараз на половині книжки "Дівчина з потягу"-дуже подобається, але переклад просто провал((((((КСД, як завжди(
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    О, дякую, що нагадали. Вже, здається, вийшов третій його роман. Якщо порівнювати "Поклик зозулі" та "Шовкопряд",то друга сподобалась більше. Вже відчувалась біляша впевненість автора. Бо перший роман, як на мене, мав дуже слабеньку саме детективну лінію.
    ВВС купили права на екранізацію. Має вийти серіал про детектива Корморана Страйка.

    Зараз читаю збірку новел «Мрійниця з Остенде» Еріка-Еммануеля Шмітта. І просто не можу відірватися від книги. Скажу, що автор просто майстер слова. Такі ніби банальні історії, написані дуже просто і невибагливо. Але кожна залишається в пам'яті.

    От від "Маленької паризької книгарні" Ніни Джордж зовсім інше враження. Ледве її дочитала. Атмосферна книга... Запах лаванди, Прованс, "літературна аптека" і любов до книг. Але страшно дратували головні герої. Я їх так і не зрозуміла і не повірила в цю історію.
     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
  17. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Планую згодом і його прочитати. А зараз, для розрядки моторошної атмосфери, час на щось легке.
    Цікаво буде подивитися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Я теж читала недавно, дуже легко мені читалася і хотілося все читати, читати... потім подивилася кіно- повна лажа


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Зараз читаю "Поющие в терновнике " В мене до класики особлива любов


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
  20. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Читаю Сімону Вілар "Ведьма". Дуже цікаво мені, це щось нове і не схоже на все що читала досі. Читаю як казку для дорослих.

    Надіслано від мого SM-J110H, використовуючи Tapatalk