Що і з чим не варто одягати?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Holly, 14 Вересень 2009.

  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    Може виглядати інтересно, якщо буде досить коротка ;)
    Я би взяла шмат світлої тканини (шалик чи рушничок) і зімітувала б підкладку, щоб мож було глянути
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в моєму світі не може. тоді краще зовсім без підкладки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Можна спробувати підкладку нюд( тілесну), щоб верхня тканина так і залишалась легкою і невагомою.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Для підкладки на літо найкраще штапель. Він тоненький, не додає об'єму і натуральний.
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Ariril

    Ariril Member

    В вашому випадку треба робити підкладку довгою, щоб її не було видно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Прийшло літо і мене знову мучає кількість пристаркуватих піонерів з пивним животиком одягнутих в шорти (не усякі шотри, а ті що подовжинігетьяктруси). Ех, ну що таке, як поумнічати, так жінка після ... вже солідна дама і міні-мікро носити не положено, а як мужик то вдягне оті труси і вперед (чи вони не знають що то пляжні шорти?:beach:).
    Я навіть розглядала щоб зрозуміти. Так от у чоловіків теж вік грає роль - якщо молоденькі юнаки в шортах трошечки вищих коліна виглядають цілком нічо (ну бо вони всього пару років тому вийшли з піонерського віку), то чим старші, тим "солідніша" стає фігура, і тим дивнішим виглядає оте зображання мальчіків-зайчиків. Поясніть мені хтось - нашо? В шортах що закривають коліна геть не жаркіше як в отих "підстрелених" :dntknw:
    А ну і, якщо що, то я проти шортів-трусів (не на пляжі а в межах міста) і на дівчатах старших 12 років.
     
    Останнє редагування: 25 Червень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Майже з усім тут погоджуюсь :girl_yes2: Всім раджу до перегляду, бо в нас теж такі віяння спостерігаю, і люди дійсно думають що це красиво :girl_smile:

    І ще дещо не про зимовий гардероб а "в общєм" :girl_spruce_up:
     
    Останнє редагування: 30 Листопад 2016
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    Баба Яга протів :) джинси протипоказані жокейському стилю)))) вони здешевлять саму ідею. Фото зі статті про жокейський стиль взяла, а не прочитала чому там саме такі штани, а не джинси :)
    "Платочкі на шею" на цій дамі точно не уявляю, а на собі дуже навіть :) тобто індивідуальний підхід forever:)
    такий надрив у відео не вселяє довіри зовсім, ні грамульки :)
    І сама вона в першому відео вбрана не дуже вдало. Така блуза не передбачає жакета, приминається об'ємний комір. А до чого одягнені сережки, не ясно. Підозрюю через оксамит жакету. Ну-ну :)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  10. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

     
  11. his joker

    his joker Well-Known Member

    Напевно, до крісла:girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Не люблю класику - шкарпетки з сандалями у мужчин.
    Не круто коли з під светрика виглядає футболка, що вдягнена під низом.
    Заборонила б довгу спідницю до пяток і плоску підошву (тільки для дівчат маленького росту).
     
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    То їм можна чи не можна?))
     
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я би взагалі заборонила спідниці без каблуків.
    --- дописи об"єднано, 16 Грудень 2016 ---
    скільки б мене не переконували, що це гарно, стильно чи модно -- спитайте у чоловіків) Звісно, коханий чоловік скаже: ходи, як зручно. Ну і сусід чи друг збреше і скаже, що ти прекрасна. Але це буде брехня. Це ще штани можна без каблуків. Спідниці, сукні -- ні!
     
  15. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Все залежить від довжини. Від довжини ніг. Від довжини спідниці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 3
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Kandya усе можна обіграти, якщо задатись ціллю.
    Є ситуації, коли на підборах просто небезпечно (слінгомамі, напр.), коли здоров'я не дозволяє (збільшена кісточка великого пальця, спадкове і запалюється від носіння підборів), коли власні ноги дорожчі, то не носити спідниць чи що?
    Звісно, жінка на підборах стає жіночнішою і спокусливішою, а якщо такої цілі нема? Ну от нема мого чоловіка поруч на прогулянці, нащо мені виглядати спокусливо? Для кого? Для себе? Я для себе йтак спокуслива, навіть в піжамі на босу ногу.
    А якщо решту одяг вже транслює гіпержіночність і підбори будуть вже перебором?
    І є одна фішка з взуттям, яка дозволяє носити низькі підбори зі спідницями, заміна підборам - гострий носочок. Це підіймає градус жіночності.
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    але це дуже практично. Ото з нашою львівською погодою і кашею-снігом під ногами джинсам поверх чобіт настав би гаплик за один раз - такі заталяпані болотом би були. А так прийшла на роботу, перевзулася з чобіт, протерла взуття тряпочкою і все.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Руда Лисиця думаю, розсудливіше буде не роздавати загальних рецептів, а розглядати кожну ситуацію окремо на доцільність, обставини і зовнішність :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  19. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Низеньким дівчатам спідницю довгу не можна, без каблуків.
     
  20. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1