Що я хочу встигнути до НР?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Sera, 11 Грудень 2014.

  1. Masja

    Masja Well-Known Member

    Такс, залишилось мало часу, тому наполеонівські плани писатиму в іншій темі.
    А до нового року хочу:
    1. Спокійно і вдало завершити справи на роботі.
    2. Пофарбуватись.
    3. Купити подрузі цікавий подарунок на дн.
    4. Продовжити вишивати свою сорочку, бо через роботу покинула то заняття.
    5. Купити собі парфуми.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    1 - виконано))) ніколи не думала, що буду з брюнетки переходити в блондинку. Ну нічого, думаю за пів року гарний результат буде.
    2 - так і не вийшло (((
    3 - виконано
    4 - замість меблів купили чоловікові неочікувано телефон:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Ну, цього разу я не дуже молодець, але може бути.
    Все прибрали. А толку? І коли я зрозумію, що з двома бандитами це нереально. Тому до Нового року прибрати ще раз. Але по верхах. Привіт, Флайледі)
    Фото не роздрукувала. Ех((( І рамки не купила. Бо хочу щось таке, не знаю, яке. Замовила прищепки з Алі. Куплю шпагат і буде замість рамки шнурочок із фото)))
    Ялинку поставили. Навіть знайшли їй безпечне місце. Або ж хлопці присипляють мою увагу і чекають, щоб скинути)
    Що я хочу ще встигнути до Нового Року?
    А нічого) буду відпочивати) як не як останні дні цього року. Таких більше не буде. Треба провести їх із задоволенням.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

     
  5. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Ото вже небагато лишилося))) пора будувати наполенівські плани. Мої цілі до НР:
    1. Внести всі зміни до документів ( привіт податкова та паспортний стііііііііл)
    2. Схуднути до 55, а то розжерлася щось))
    3. Забратися геть з другої нудної роботи ( не навчена одним досвідом гірким, знову попердася в бюджетну сферу)
    4. І то від мене не залежить, але дуже хочу щоб з новим проектом все врешті визначилося)
    Пора братися до роботи))
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Не пройшов і майже рік з двома малюками буває, а то з двома малюками і котом напевно вже ні не знаю, чи цього року будемо ставити...

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  7. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Rapsodiya о і я маю такий же пункт як у вас під номером 3)))Робота в бюджетних сферах це капець повний...суцільна нервотрьопка за копійки...Коротше кажучи, я мрію взагалі не працювати, а щоб мене забезпечував чоловік. Або працювати лиш частково, щоб не знудитись вдома від рутини. Типу робота-хобі з частковою зайнятістю.
    А ще хочу найближчим часом вирішити деякі важливі для мене питання. І щоб вони вирішились найлегшим і найкращим чином)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Через те що рік був дуже завантажений, багато біганини, і якоїсь такої з серії “хочеш не хочеш, а треба”, в мене відчуття, що я деградую. Не було часу на читання, на якісь власні проекти, на саморозвиток, вивчення мови. Тому хочу за ці сім тижнів, що лишилися, прочитати мінімум три книжки (будь-яку з української, зарубіжної класики, можна навіть перечитати щось, що читала, але дуже давно, і якусь одну з сучасної української літератури), вибратись хоча б на один якийсь концерт, доробити один свій проект, який чекає вже кілька місяців, і почати новий. Пройти з десяток відео уроків з іноземної мови, і нею також почитати щось. А ще:
    - вибратись з купи паперів, завершити з цим, всім все розіслати;
    - купити новий планер на наступний рік;
    - схуднути на 2 кг, щоб був "запас" на свята, бо то ж точно ще щось наберу, і то буде критично. Треба підготуватися:girl_crazy:

    І дуже хочу, щоб до НР вирішилось на мою користь одне питання, хоч я для цього вже більше нічого не можу зробити, тільки чекати:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1