Що я хочу встигнути до НР?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Sera, 11 Грудень 2014.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Хочу до НР в нову хату. Хай без мийок, меблів штор. Але переїхати. Бо мені часом здається, що того я не дочекаюсь. Воно ніби близько, але весь час віддаляється.
    Хочу вишити хоча б один рукав своєї вишиванки.
    Хочеться на море, але то з області нереального))).
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    я два роки тому, в жовтні, думала, що купівля вимріяної квартири теж нереальна, а в січні ми вже отримали ключі:girl_dance:Все реально, точно-точно:girl_yes2:
    А я хочу до НР привести свою фігуру до порядку, підчистити "хвости" в роботі і книгах, які планувала прочитати
    А взагалі, треба теж написати собі 100 справ до виконання
    Akina, штурхніть мене:punish:
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    :ok: Штурхаю :)
    У мене вже теж є список до НР :connie_pull-pigtailВ ньому баагато всякого-різного: записати Влада у бібліотеку, підтягнути "хвости" з попереднього списку :girl_blush2:, разом з малим наробити пачечку листівок для родичів до свят, дозбирати колекцію тканюшок для визначення кольоротипів ну і ще штук 30 пунктів :girl_haha:
    А, ну і зарядка мене все ще чекає:girl_yes2:
    А з нереально-реального дууууже хочу щоб ми нарешті розрахувалися зі всіма боргами, а головне не влізали в них знову ні в цьому році, ні в новому:girl_yes:
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    починайте віддавати з найменших, список робиться коротший і на голову легше:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1
    • Креативно Креативно x 1
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    В мене майже всі плани - приземлені і матеріальні :)
    до НР я хочу:
    - завести маму до стоматолога і оплатити їй всі потрібні послуги.
    - купити зимову сукню-максі
    - зробити гелевий манікюр (я більше просто не можу так хочу :))
    - різко і потіхоря поклеїтии шпалери і пофарбувати шафки в кухні
    - навчитись вкладати свою теперішню довжину волосся
    - зводити Ї та Ву в театр "люди і ляльки" на виставу для найменших
     
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Колись читала поради фінансиста, так от, він каже, що всі кредитки треба загасити і принципово більше не брати, користуватися тільки дебетовими, бо з кредиткам ніколи не буде грошей. Ось такі спостереження....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Perseida

    Perseida Well-Known Member

    Одна з моїх багатьох мрій, задуманих минулого Нового Року вже здійснилась (хоч на цей час вона була майже нездійсненна)))-я вийшла заміж))) Залишилась одна основна-дуже хочу завагітніти до Нового Року)))) Ну дуже-дуже))))))
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  9. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    І я к ви досягли своєї мрії? Поділіться з нами....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Perseida

    Perseida Well-Known Member

    Я її не досягала))) Вона просто збулась-це ж мрія)))) Я Новий Рік зустрічала в сім'ї своєї коліжанки... надзвичайно розумна, талановита людина, її люблячий чоловік і двійко діток... тепла, затишна, домашня атмосфера, камін, свічки, сніг і легкий морозець за вікном-все спонукає до якогось очікування чуда... ми домовились, що з наступленням перших секунд Нового Року всі задумують щось гарне, добре і хороше, що б мало здійснитись в цьому році... я й задумала... направду ... без візуалізації... просто дуже-дуже сильно захотіла))) і збулось))) за 4 місяці я познайомилась з хлопцем, який змінив все моє життя))) за місяць зробив мені пропозицію, я сказала, що ще нааааааадто рано-а він сказав, що все, що він хоче бачити в своїй майбутній дружині він бачить в мені... і що такої як я вже не знайде))) я так подивилась, подумала, і зрозуміла... що такого, як він я також не знайду))) і все))) так ми знайшлися в цьому світі)))))
     
    • Подобається Подобається x 17
    • мімімі мімімі x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  11. Korzuk

    Korzuk Active Member

    Можу допомогти:girl_blum:із задоволенням !

    В мене теж багато пунктиків назбиралося...
    1. Знайти хорошого лікаря і почати обстеження від А до Я (це самий основний):girl_in_dreams:
    2. Погасити борги за комунальні
    3. Переробити ремонт в кімнаті
    4. Замовити ліжко, шафу і стіл (стіл вже майже в процесі)
    5. Відвідати ще декілька семінарів по манікюру:d23:
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Afrika

    Afrika Well-Known Member

    Доробити ремонт і нарешті переїхати в власне омріяне житло!!! Ну, дуже хочу!
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Знайти толкового лікаря дерматолога)Щоб визначив причину моїх висипань.:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Shamna

    Shamna Мамуся

    Закінчити вишивати своє плаття, яке почала тільки 2 тижні тому.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  15. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Хочу назбирати гроші на своє весільне плаття і ще + купа всяких дрібниць. До весілля ще трошки лишилося, а я ще нічого не маю.
     
    • мімімі мімімі x 4
    • Подобається Подобається x 3
  16. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Не всі плани реальні для втілення до кінця 2015, та все ж озвучити варто. Може якраз пошвидше матеріалізуються:girl_in_dreams: 1. Знову (вкотре) змінити спосіб життя та схуднути хоча б на 8 кг. Головне не втратити мотивації і перестати заїдати стрес:girl_blush2:. 2. Ще хоч трошки просунутися вперед в процесі реабілітації руки:ed4d70def841dc74b57. І повернутися до активного соціального життя:girl_yes:3. Знайти роботу (не просто роботу, а хорошу, улюблену і таку, що дасть змогу самореалізуватися. Цей пункт прямо залежить від пункту 2, тому наразі просто помрію. :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    передумала. Не хочу пиляти нігті. Замінюю це на:
    - навести кришталевий лад у крупах і спеціях, підписати баночки.
    виконано, в театр підемо ще не раз, і зачіски буду пробувати інші, але базову знахідку маю :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Креативно Креативно x 1
  18. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Страшенно хочеться штори і тюль у вітальню! Переїхали майже рік тому, думалося: докупимо, це не головне. А так і не купили.... завжди було щось головніше. Але без них зовсім не затишно. Тай майстри дуже вікна подряпали. Конче треба. Третину суми я маю. Сподіваюся, мій homeбізнес трошки просунеться і на Новий рік мала за них заховається і скаже: "Де ти?" :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 1
  19. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Хочу почати великодній рушничок для донечки, блузку для себе вишивати...але нічого не встигаю по дому , тому вишивальні плани переносяться ,бо та крихітна "вредіна " :girl_blum:заполонила все моє життя і вільний час....хочу щоб вже підросла і не так плакала:girl_in_dreams:! А з іншої сторони яка ж вона солодка поки маленька ...
    ех...і попробуй розберись чого я хочу,хоча знаю...Хочу їсти копчене ,жарене , зі спеціями,пряне, червоного кольору і не корисне:girl_crazy:, але поки дієта, бо ГВ
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  20. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Мої матеріальні плани до кінця 2015:
    - зробити ревізію шафи, позбутись зайвого
    - замовити комод і полички
    - таки змусити себе сходити до стоматолога і довести до ладу зуби (боюсь тих кабінетів, аж трясе і сльози горохом котяться)
    Заповітні:
    - щоб мій чоловік знайшов ту роботу, яку ми задумали (хай повірить в себе, минуло пів року дуже тяжко, він лінується, я придушую в собі злість і відчай, це мене з'їдає з середини)
    - як тільки чоловік влаштується на роботу, почати активно планувати дитятко ( малоймовірно, бо залежить від попереднього пункту, але хай тут буде)
     
    • Подобається Подобається x 3