Що я хочу встигнути до НР?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Sera, 11 Грудень 2014.

  1. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    О, і я така сама! +1 пункт до мого списку))
     
  2. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    У мене навести порядки до яких руки не доходили і зробити кілька покупок:girl_smile:
     
  3. vanja

    vanja Active Member

    А я хочу -1.- завершити вишиванку для татка, залишилось зовсім трішки, але ніяк не можу зібратись....
    2. Зробити пару вишитих іграшок для ялиночки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Зроблено :girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Я по одному. Хочу вишити подарунок в одну клініку, яка навчає наших хірургів сучасному протезуванню. І ці хірурги оперують наших хлопців, які захищають нас і нашу Україну. Дуже хочу.
    Сьогодні мені мама купила нитки і тканину.

    Дуже потребую вашої підтримки в цьому.
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  6. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    є)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Хочу щось кардинально змінити в своєму житті.І то чим швидше.Бо ті сірі будні мене заганяють в депресію останнім часом.Всі і все кругом мене дратує...
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Напишіть щось маленьке. З чого почнете. Ну... для прикладу... викинути нелюбимі шкарпетки. Чи розбити чашку яка дратує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    ой мені потрібно щось більше змінювати...хоча,як ви кажете починємо з чогось маленького,а там дивись і потрохи великі зміни настануть)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    "Починай з маленьких перемог, з малих кроків, з малих змін" - так сказав один мудрець :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Не було у мене бажань, пов"язаних із часовими рамками, а тепер одне намалювалось. Не скажу, чого я хочу, але ДУЖЕ хочу, от просто сплю і бачу. Хоча нічого не станеться, якщо воно мені і після НР збудеться (головне -- щоб збулось!!!), але дуже хочеться ДО НР. Можливо, це буде навіть сьогодні... Ой, мандраж...
     
    • мімімі мімімі x 1
  12. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун


    А ще хочу морозилку розморозити...
    І вазони пересадити.
     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 2
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Зроблено :girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну що ж - звіт))). Переїхали 30 грудня, обживаємось, тому найголовніший пункт ми все-таки виконали.
    Рукав не довишивала - виконувала пункт перший.
    На море теж не потрапили, але до Європи на тиждень таки вибрались. Різдвяні ярмарки і температура до +17 сприяли майже літньому відпочинку))).
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а в мене вже є те, що треба зробити до 2017.
    Дві Важливі Справи
    одна - дуже хвилююча і переживальна
    інша - дуже відповідальна, але спокійна.
    Від мене багато залежить і в одній, і в другій. А значить... обидві вдадуться з Божою допомогою!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  16. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Пункт 1 і 2 - черепашиними кроками вдалося трошки просунутися вперед, тому наразі актуальні. Список на 2016:
    1. Змінити спосіб мислення і назавжди забути слова "не вийде, не можу, не вірю". В житті можливо все.:girl_yes:
    2. Позбутися всього того, що заважає жити. Старих комплексів і зайвих кілограмів і перестати обростати новими. Щодо ваги: план мінімум - скинути 5 кг., план максимум - 10 кг. Щодо комплексів - для початку детально їх сформулювати, а вже потім боротися. Ще б не завадило позбутися фобій.
    3. Щоденно, повільно, цілеспрямовано продовжувати реабілітацію руки. Налаштувати себе на позитив, припинити скиглити і повірити, що можливо все, навіть чудесне зцілення. Перестати обростати новими болячками (зрештою я ж не стара бабця) і не тільки медично, а й
    психологічно боротися з вже існуючими.
    4. Зміцнити/відновити віру в Бога та довірити своє життя в Його руки.
    5. Знайти нову роботу. Спробувати щось зовсім нове. Поки не знаю що, але потрібно змінити зону комфорту і спробувати попрацювати в тій сфері, в якій ніколи раніше себе не уявляла. Не знаю чому, але переконана, що потрібен якийсь розрив шаблону. Не обов'язково постійній чи оплачуваній, важливий саме новий досвід:girl_yes:
    6. Зустріти саме того і зробити крок до одруження.:girl_in_dreams:
    7. Повірити, що власне житло цілком реальна мрія і максимально просунутися в даному плані.
    8. У разі повної зневіри, апатії і думок "все пропало" перечитати цей список. Пам'ятати, що в момент, коли стає вже зовсім нестерпно, то Бог завжди посилає людей, які мимоволі, випадково і не навмисно своїми словами повертають тебе до тями:girl_in_love: Якщо слова не допомагають, то застосувати більш жорсткі методи і стукнути чимось важким. :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    цього року тему починаю я. Щоб точно все встигнути :)
    отже, я хочу до НР
    - довести відстань пробіжки до 7 км,
    - влаштуватись в періодичне видання на подовше і більше (ніколи) не сваритись з власниками
    - записатись і почати ходити на плавання з малятами
    - відростити довгі нігті :)
    - не стригтись, робити маски, відрощувати волосся
    - поїхати на один холодний день в Карпати і вилізти ще раз на гору (не питайте, чому холодний, - майже забаганка)
    - як мінімум 5 разів відвідати похресничку і допомогти Миколаю принести їй щось особливе

    це все, що я поки придумала. Наразі є що виконувати. Але список я писала вранці - і від того часу вже 1 пункт готовий, тому його тут нема :)
    отже, такі-то реальні мрії. Приєднуйтесь!
     
    • Подобається Подобається x 13
    • мімімі мімімі x 1
  18. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    І я почну)))хочу до НР будинок...йдемо до цього,але такими майже непомітними кроками(не можемо,чомусь продати квартиру))))надіюсь і дай Боже,щоб до 2017 трохи це все зрушилось))))
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Наш з чоловіком список від червня висить на холодильнику.:girl_smile:
    Він дуже амбітний (не пригадую, щоб ми раніше ставили перед собою стільки цілей одночасно) і не для розголошення на форумі.
    Але я переконана, що мети можна досягти лише в тому випадку, якщо вона чітко окреслена.
    Тому ця темка стимулююча, і бажаю всім, хто тут відмітиться, перед НР повихвалятись тут, як мінімум, 100-%-ним виконанням запланованого!
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  20. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Я собі написала список з 10 пунктів до НР, але таких, що їх на раз-два не виконаєш. Інакше б можна було значно більше написати. Цікаво чи вдасться мені?:)
     
    • Подобається Подобається x 1