Що їмо під час посту? (переписи та ідеї пісних страв)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Олюська, 5 Грудень 2008.

  1. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Що їмо під час посту? (переписи та ідеї пісних страв)

    Я от вчора приготувала рис з овочами. Така смакота і для посту годиться!
    На невелику порцію.
    Сирий рис (1 склянка) підсмажила на сковороді з олією до золотистого кольору. 1,5 скл. води довела до кипіння, посолила, додала масла (давала на око, приблизно 50 г), всипала туди підсмажений рис і варила до напівготовності на маленькому вогні.
    За той час дві невеликі цибулини порізала кубиками, тушкувала на олії, додала 1 велику морквину порізану кубиками. Так овочі тушкувались до такого стану, який я би назвала "напівм"який"
    У підсоленій воді відварила заморожений горох та цвітну капусту (близько 10 хв), коли вони були майже відварені додала у воду заморожені кабачки (одночасно з капустою та горохом не кидала, бо розварилися б) Додала відварені овочі до моркви та цибулі (великі шматки капусти та кабачків попередньо порізала на менші), додала рис, посолила, поперчила і в духовку на 180 градусів, ч-з 15 хв, залила рис 1/3 скл. води+2 ст.л. мелених помідорів (можна томатн. пасти), додала зелень петрушки і ще 20 хв. у духовці. Мені сподобалось. Може процес і здається клопітким, але в реалі - це все зайняло не багато часу.
    Смачного!!!
     
  2. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Відповідь: Що їмо під час посту? (переписи та ідеї пісних страв)

    найбільш моєю улюбленою стравою під час посту і взагалі зимового періоду є салат венігрет без картоплі. Не калорійний і смачний))) А також звичайно, рибка у любому вигляді. А ще суші дуже люблю їсти, і не тільки у піст:)
     
  3. Lingerie

    Lingerie New Member

    Відповідь: Що їмо під час посту? (переписи та ідеї пісних страв)

    так,венігрет,то певно у всіх))) і у нас був) А от нещодавно "присіла" на таку страву: нарізаю картоплю кубиками,моркву,буряк,цибульку,додаю із заморозки кубиками гарбузик,капустю броколі,капусту цвітну. Викладаю то все на пергамент гарно посолю,поперчу+ трохи часничку подрібню і поливши ще олійкою печу 1год.Така смакота виходить! І не скажеш,що й пісна)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Asal

    Asal New Member

    Відповідь: Що їмо під час посту? (переписи та ідеї пісних страв)

    хто має рецепт пісних пиріжків, щоб без яєць і молока? поділіться будь-ласка:girl_wink:
     
  5. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Що їмо під час посту? (переписи та ідеї пісних страв)

    Я робила за цим рецептом, дуже добрі.
     
  6. Asal

    Asal New Member

    Відповідь: Що їмо під час посту? (переписи та ідеї пісних страв)



    ---------- Додано в 18:29 ---------- Попередній допис був написаний в 18:27 ----------

    ми часто з чоловіком в піст ліпимо пісні вареники або голубці з картоплею і грибами, мені подобається)))
     
  7. soilik

    soilik Member

    Відповідь: Що їмо під час посту? (переписи та ідеї пісних страв)

    Спробуйте таку заправку до макарон (на італійський манер). Подрібнити у блендері свіжий базилік, горіхи та часник; все це змішати, посолити, додати трохи олії (соняшникової чи оливкової). Базилік я брала літом зі села, але і зараз бачила у супермаркетах. На великий пучок базиліку потрібно десь зі склянку горіхів, а все решта до смаку. Тримати таку заправку можна у морозилці. Трохи заправки розігріваю на сковорідці і додаю до неї макарони. Страва пісна і оригінальна (якщо ви любите базилік).
     
  8. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Що їмо під час посту? (переписи та ідеї пісних страв)

    смакота, нагадали мені про них ))
    готую: овочеве рагу - ситне і смачне
     
  9. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Господиньки, підкиньте ідею, що цікавого і не дуже трудомісткого можна приготувати на друге? Щось в мене криза ідей:sad:, крім печеної бульби ніщо в голову не приходить :sad:
     
  10. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    в мене сьогодні макарони з шпинатом і салат з печеного буряка. Швидко і легко)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    в мене рис з шпинатом і сумішшю заморожених овочів:nyam2:
     
  12. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Забула написати, що то на святковий стіл:)
     
  13. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    у нас вчора був кус-кус з тушкованими овочами - морквою, цибулькою, замороженим перчиком, та консервованим зеленим горошком :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. KristinaRoc

    KristinaRoc New Member

    Сочевиця з овочами пісна


    • 250 г зеленої сочевиці
    • 500 г суміші заморожених овочів (стручкова квасоля, брокколі та цвітна капуста)
    • 1 велика цибулина
    • 2 середні моркви
    • Сіль, чорний перець за смаком
    • 1 ч ложка паприки
    • Олія - 4 столові ложки
     
    Останнє редагування модератором: 17 Березень 2019
  15. Merry

    Merry Well-Known Member

    а готувати як?