Що їмо під час посту? (переписи та ідеї пісних страв)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Олюська, 5 Грудень 2008.

  1. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Що їмо під час посту?

    А картоплю перед тим треба запекти в мундирах, чи як7
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що їмо під час посту?

    Ой, забула про це сказати.
    Так, спершу запекти, але не перепекти, аби вона не розвалювалася. Можна кожну в фольгу загорнути також.
    Потім витягнути серединки, змішати серединки з додатками і начинкою нафарширувати шкірки. Випікати ще хвилин 10-15.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Що їмо під час посту?

    Ми теж вчора картоплю запікали. Правда без фарширування. Чистили потому, розрізали на половинки-четвертинки і намазували (накладали швидше таки) гостро приправленим творогом, змішаним з соленим огірком та майонезом. Закусювали ще кислою капустою.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Що їмо під час посту?

    Я, мабуть, буду пекти в мундирах, а потім знімлю шкірку, вийму серединку, нафарширую і поставлю допікати, бо чоловік мундирах не буде їсти - треба чистити-бавитись:sad: Який він у мене примхливий...
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що їмо під час посту?

    А сам собі зі шкірки не почистить?
    Ми теж шкірки не їмо, але чистимо просто на тарілці.
     
  6. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Що їмо під час посту?

    Сьогодні доня здала академконцерт, то хтіла щось смачненького, а в нас з фінансами зараз сутужно. То я відкрила абрикоси половинками, на сиропі з водою зварила густу манку, туди дала родзинки і покраяні абрикоси, вилила то всьо у змочені холодною водою салатнички - і на холод. Потім перевернула, вийшли такі гарні "копички", полила залишками сиропу і виклала навкруг абрикоси. Така смакота, сама наїлась поперед усіх!
     
    • Подобається Подобається x 12
  7. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Що їмо під час посту?

    Скоро ця тема знову стане актуальною, адже з 2 березня початок великоднього посту
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що їмо під час посту?

    Та для нас вона вже тиждень, як актуальна. Тиждень все їмо без мяса а в перший день і без молока. Тай у п*ятницю лише діти з молоком а ми їли овочі і деруни з мачанкою з часнику і олії.
    Сьогодні мені чоловік зробив неймовірно прекрасну канапку. Беру його з собою в бізнес. На канапці були кусочок сиру, масло, помідор, огірок, зелень петрушки і цибулька. Мням.
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Що їмо під час посту?

    Дівчатка починається піст хто що готуватиме завтра в перший день?
     
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Що їмо під час посту?

    Маємо салатик (я називаю його "з нічого" - бульбочка, морквочка, бурячок, яйця, квашена капуста, горошок, кукурудза, фасолька, огірочки... і то все з домашнім майонезом), смажену рибку, тушковану бульбочку.
     
  11. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Що їмо під час посту?

    готувала сьогодні рисовий супчик, на друге гречка із салатом з капусти, консервованої кукурудзи , свіжого перцю, помідорки, цибулька, морква. на десерт ніц тіко кампот
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що їмо під час посту?

    голубці з тертої бульби. салатка польска з оселедцем.
     
  13. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Що їмо під час посту?

    А як це робиться?
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що їмо під час посту?

    Касю оповіч як ти їх робиш, бо ми з чоловіком якось робили і вийшли супер але мені цікаво а як ви робите?

    а я он нині своїх гарно погодувала і все пісненьким. В обідах розписала.
     
  15. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Що їмо під час посту?

    я певну на вечерю спечу картопляні скриньки від Лілі дуже мені вони засмакували
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що їмо під час посту?

    Добре,Марусю.

    готуємо капусту як на звичайні голубці. тремо бульбу - як на деруни або на терочці, що моркву труть ( у мене комбайн, тому як на деруни), додаємо яйко, цибулю золотисту , підсмажену на олії , перчимо і солимо. завертаємо в голубці цю масу, вона звичайно рідкувата, але в процесі відціджуйте ту водичку потрохи. то не страшне, що як закручуєте голубці, то та юшка витікає.
    голубці робіть маленького розміру, бо багато такої маси в великий голубець не напхаєш. складаєте в банянчок, і додаєте водички і маргарину рослинного трошка, або просто води зі сіллі. тушкуєте.
    на стіл подаєте зі смаженою цибулькою.

    знаю, що дають порівну вареної бульби і сирої, або сира+манка. але мені так не смакує вони тоді тверді. а якщо постаратися тільки з сирої бульби накрутити, то будуть соковиті і мякі.

    смачного.
     
  17. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Що їмо під час посту?

    А ми так і робимо, тільки вареної даємо трохи менше ніж половину, вони мені тоді мякші, ніж тільки з сирої.
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що їмо під час посту?

    а мені навпаки.
     
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Що їмо під час посту?

    Ми теж такі часто робимо.а ще на Святвечір то обов"язкова страва!
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що їмо під час посту?

    Дякую Касю.:girl_in_love: Ми з чоловіком ще додавали ложку сметани, бо він казав що то тре аби бульба не почорніла. І правда, як великі то не такі смачні.

    Оксанко, дякую!:girl_in_love: Якось спробую щей вареної додати. Бо моя бабця робить з вареною бульбою і гречкою. Також добрі.:girl_claping: